Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9861 - 9880 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
Moment, moment, chápu to správně, že seš na oslavě narozek s bečkou a pivem a venku v Tchořovicích?

Hele to je vcelku zásadní info, já tam chtěl v pondělí volat na obecní úřad a zeptat se, kde to vázne a kdy bude kaplička konečně přístupná. Takhle se mi můžeš zeptat, že jo.
829980
Moment, moment, chápu to správně, že seš na oslavě narozek s bečkou a pivem a venku v Tchořovicích? Hele to je vcelku zásadní info, já tam chtěl v pondělí volat na obecní úřad a zeptat se, kde to vázne a kdy bude kaplička konečně přístupná. Takhle se mi můžeš zeptat, že jo.
829979
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Kámoš má oslavu narozek s bečkou a pivem a venku, tak uvidíme. Naštěstí to je hned u hospody 8)
829979
Kámoš má oslavu narozek s bečkou a pivem a venku, tak uvidíme. Naštěstí to je hned u hospody *8)*
829942
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No je to asi podobne doveryhodny zdroj ako suskanda medzi dochodkynami v Tchorovickej kaplnke, takze zatial nic ofiko.
829977
No je to asi podobne doveryhodny zdroj ako suskanda medzi dochodkynami v Tchorovickej kaplnke, takze zatial [url=https://www.youtube.com/watch?v=XkfTcsKTaeE]nic ofiko[/url].
829975
1 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Zdroj? Svata trojka Variety, HollywoodReporter a Tedline zatim nic nepise...
829975
Zdroj? Svata trojka Variety, HollywoodReporter a Tedline zatim nic nepise...
829974
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
Tak Amber je kompletne vymazana z Aquamana 2, co sa dalo cakat.
829974
Tak Amber je kompletne vymazana z Aquamana 2, co sa dalo cakat.
7 0
reagují: DarkSith, HAL, TedGeorge
reagovat
Přiznávám, že Ciglerovou jsem do jejího rozhovoru na DVTV vůbec neznal, ale "bavil" jsem se u něj skoro stejně, jako u samotného soudu, protože její argumenty byly podobně silné, jako ty od Heard:D. Depp soud vyhrál díky svému jménu, všechna obvinění vznesená Heard (brutální znásilnění, atd.) považována za jednoznačný fakt, svědectví Moss domluvené předem a další perly. Ta její frustrace z toho, jaký nakonec padl verdikt, byla doslova hmatatelná:D.        
829966
Přiznávám, že Ciglerovou jsem do jejího [url=https://video.aktualne.cz/dvtv/ciglerova-vitezstvi-deppa-mozna-otevre-novou-kapitolu-me-too/r~226d31cce2b011eca9eeac1f6b220ee8/]rozhovoru[/url] na DVTV vůbec neznal, ale "bavil" jsem se u něj skoro stejně, jako u samotného soudu, protože její argumenty byly podobně silné, jako ty od Heard*:D*. Depp soud vyhrál díky svému jménu, všechna obvinění vznesená Heard (brutální znásilnění, atd.) považována za jednoznačný fakt, svědectví Moss domluvené předem a další perly. Ta její frustrace z toho, jaký nakonec padl verdikt, byla doslova hmatatelná*:D*.        
9 0
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Na tom se shodneme.

Jardus: Přišlo mi to cos napsal jako vytržené z kontextu, jen jsem ho doplňoval. V překrucování jsou tu mistři jiní.
829946
Na tom se shodneme. Jardus: Přišlo mi to cos napsal jako vytržené z kontextu, jen jsem ho doplňoval. V překrucování jsou tu mistři jiní.
829944
1 -9
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pokud zustanes s kolegy v práci i v sobotu, tak si ani tolik nebudete povídat, jako spíš nadávat :D

Jinak tady případně ofiko info + foto link
829945
Pokud zustanes s kolegy v práci i v sobotu, tak si ani tolik nebudete povídat, jako spíš nadávat *:D* Jinak tady případně ofiko info + foto https://www.google.com/search?q=Tcho%C5%99ovice+kapli%C4%8Dka&source=hp&ei=ReuZYtvkCojzgAbK6bvoBg&iflsig=AJiK0e8AAAAAYpn5VaH071L_ZVk9wohZh5v_FFQo4Jf_&ved=0ahUKEwibm8HxkZH4AhWIOcAKHcr0Dm0Q4dUDCAY&uact=5&oq=Tcho%C5%99ovice+kapli%C4%8Dka&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBwghEAoQoAEyBwghEAoQoAE6CAgAEIAEELEDOgsIABCABBCxAxCDAToRCC4QgAQQsQMQgwEQxwEQowI6CwguELEDEIMBENQCOhEILhCABBCxAxCDARDHARDRAzoLCC4QgAQQxwEQowI6BQgAEIAEOg4ILhCABBCxAxDHARCjAjoICC4QgAQQsQM6CwguEIAEELEDENQCOg4ILhCABBCxAxDHARDRAzoLCC4QgAQQxwEQrwE6CAguEIAEENQCOg0ILhCxAxDHARCjAhAKOgUILhCABDoGCAAQHhAKOgYIABAeEAU6CAgAEB4QBRAKOgUIIRCgAVClBVjPI2DRJGgDcAB4AIABlwGIAaQPkgEEMTEuOJgBAKABAbABAA&sclient=gws-wiz
829943
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Me je vlastne jedno jako agendu si jedou (i kdyz tihle dva si uplne evidentne pres tohle chteji budovat karieru) jestli woke, newoke nebo strihani psu. Kazdej kdo neni schopny uznat chybu a rict ok napsal jsem tehda tohle a tohle, byla to chyba a omlouvam se, je u me proste jen obycejnej picus s kterym nehodlam ztracet cas. Agendu muze mit kazdy jakoukoli, ale tohle je pro me uplne elementarni vlastnost.
829944
Me je vlastne jedno jako agendu si jedou (i kdyz tihle dva si uplne evidentne pres tohle chteji budovat karieru) jestli woke, newoke nebo strihani psu. Kazdej kdo neni schopny uznat chybu a rict ok napsal jsem tehda tohle a tohle, byla to chyba a omlouvam se, je u me proste jen obycejnej picus s kterym nehodlam ztracet cas. Agendu muze mit kazdy jakoukoli, ale tohle je pro me uplne elementarni vlastnost.
829939
12 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zůstanu s kolegy v práci a budeme si povídat.
829943
Zůstanu s kolegy v práci a budeme si povídat.
829942
17 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Dulezite info

Na Česko se ženou silne bouřky, přijdou v noci. Pokud jste se snad zítra chystali do kapličky v Tchorovicich, vybodnete se na to. Určitě jí jeste neotevrou.
829942
Na Česko se ženou silne bouřky, přijdou v noci. Pokud jste se snad zítra chystali do kapličky v Tchorovicich, vybodnete se na to. Určitě jí jeste neotevrou.
Dulezite info
12 0
reagují: okkac, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Taky jsem si říkal, kde je Kamil, který u #metoo psal o každém prdu. Včera napsal o Top Gunu, zvláštní. :)

Ale aspoň mlčí narozdíl od těchto. 
829941
Taky jsem si říkal, kde je Kamil, který u #metoo psal o každém prdu. Včera napsal o Top Gunu, zvláštní. *:)* Ale aspoň mlčí narozdíl od těchto. 
829937
6 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ne, za špatné novináře považuju ty, kteří nedokáží být objektivní a nechávají svou integritu přeprat libovolnou agendou a je mi jedno jestli je Xaver Veselý nebo Filip Titlbach. 
829940
Ne, za špatné novináře považuju ty, kteří nedokáží být objektivní a nechávají svou integritu přeprat libovolnou agendou a je mi jedno jestli je Xaver Veselý nebo Filip Titlbach. 
829928
8 0
reagovat
Jasně, woke agendu. Zase. Je vtipný, že když si člověk najde definici slova woke, není tam JEDINÁ věc, které by byla špatně nebo zlá. Je to čistě o otevřenosti a toleranci vůči ostatním. To jak se ten výraz znásilnil a používá se k nějakému rozdělování na my ti nejchytřejší vs. oni, co nám furt něco cpou, je smutný, ale ještě smutnější je, že se tu lidi prostě konstantně předbíhají v kopání čistě do Heard a do všech, co jsou byť jen trochu skeptičtí k tomu, jak jednostranně to je líčeno. On ten bezchybný, on ta oběť, ona to monstrum. K smíchu...
829939
Jasně, woke agendu. Zase. Je vtipný, že když si člověk najde definici slova woke, není tam JEDINÁ věc, které by byla špatně nebo zlá. Je to čistě o otevřenosti a toleranci vůči ostatním. To jak se ten výraz znásilnil a používá se k nějakému rozdělování na my ti nejchytřejší vs. oni, co nám furt něco cpou, je smutný, ale ještě smutnější je, že se tu lidi prostě konstantně předbíhají v kopání čistě do Heard a do všech, co jsou byť jen trochu skeptičtí k tomu, jak jednostranně to je líčeno. On ten bezchybný, on ta oběť, ona to monstrum. K smíchu...
829935
2 -15
reagují: Muf, MeaCulpa
reagovat
reaguje na: do_Od
Spatni novinari jsou protoze si jedou svoji woke agendu a nejsou schopni uznat chybu nebo jen to, ze Deppa malem znicili vlastne bezduvodne. Zadna sebereflexe, Depp vyhral a je to prohra nas vsech a vlastne jsem to nesledoval. Tvl co to je za klauni :)

BTW kde je Fila, ktery loni ve Varech malem Deppa lyncoval, ze se tady vzivaji nasilnici. Coz teda zpetne od nekoho kdo se ve svym dokumentu profiluje jako profi stalker vyzniva trosku smesne ?)
829937
Spatni novinari jsou protoze si jedou svoji woke agendu a nejsou schopni uznat chybu nebo jen to, ze Deppa malem znicili vlastne bezduvodne. Zadna sebereflexe, Depp vyhral a je to prohra nas vsech a vlastne jsem to nesledoval. Tvl co to je za klauni *:)* BTW kde je Fila, ktery loni ve Varech malem Deppa lyncoval, ze se tady vzivaji nasilnici. Coz teda zpetne od nekoho kdo se ve svym dokumentu profiluje jako profi stalker vyzniva trosku smesne *?)*
829928
13 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Klasicky překrucuješ, co jsem napsal - napsal jsem, že ona řekla, že to moc nesledovala. Ty mi na to napíšeš - neřekla, že se o ten případ vůbec nezajímala. Tak tvl...

Je prostě na ní poznat, že to MOC NESLEDOVALA a maximálně viděla nějaký útržky. Pokud chci o něčem točit podcast, tak si snad udělám pořádnej research, což zrovna v tomhle případě bylo velice jednoduchý. Reality show z toho dělá bulvár, jinak to byl normální legit soud. Nebo je to takový ten klasický argument, že když soud dopadne jinak, než jsme si přáli, tak je to komedie?
829936
Klasicky překrucuješ, co jsem napsal - napsal jsem, že ona řekla, že to moc nesledovala. Ty mi na to napíšeš - neřekla, že se o ten případ vůbec nezajímala. Tak tvl... Je prostě na ní poznat, že to MOC NESLEDOVALA a maximálně viděla nějaký útržky. Pokud chci o něčem točit podcast, tak si snad udělám pořádnej research, což zrovna v tomhle případě bylo velice jednoduchý. Reality show z toho dělá bulvár, jinak to byl normální legit soud. Nebo je to takový ten klasický argument, že když soud dopadne jinak, než jsme si přáli, tak je to komedie?
829932
10 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Imo... snad vsichni tihle cesti novinari a odbornici, kteri se nejak snazi byt jako ze svetovi, jsou strasne, ale silene moc komicti.
829933
Imo... snad vsichni tihle cesti novinari a odbornici, kteri se nejak snazi byt jako ze svetovi, jsou strasne, ale silene moc komicti.
829917
7 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Řekla, proč se na to nechtěla dívat jako na reality show, neřekla, že se o ten případ vůbec nezajímala. 
829932
Řekla, proč se na to nechtěla dívat jako na reality show, neřekla, že se o ten případ vůbec nezajímala. 
829930
1 -10
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: do_Od
Ale prosimtě...
829931
Ale prosimtě...
829928
12 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Nehledě na to, jak oba krásně všechno překroutili a vyloženě lžou, tak hlavním problém je to, že Ciglerová na začátku toho podcastu řekne, že to vlastně moc nesledovala. Ale tak natočíme o tom podcast, protože tohle téma teď jede. Co to je sakra za novinařinu?
829930
Nehledě na to, jak oba krásně všechno překroutili a vyloženě lžou, tak hlavním problém je to, že Ciglerová na začátku toho podcastu řekne, že to vlastně moc nesledovala. Ale tak natočíme o tom podcast, protože tohle téma teď jede. Co to je sakra za novinařinu?
829928
15 0
reagují: do_Od
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se