Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9881 - 9900 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Mají jiný názor než ty, a proto jsou špatní novináři. To vysvětluje mnohé. :)
829928
Mají jiný názor než ty, a proto jsou špatní novináři. To vysvětluje mnohé. *:)*
829917
6 -19
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ano, je to ještě na druhou absurdnosti, která se objevila v místní diskuzi, přitom je to od novinářů s velkým jménem a kredibilitou. 
829926
Ano, je to ještě na druhou absurdnosti, která se objevila v místní diskuzi, přitom je to od novinářů s velkým jménem a kredibilitou. 
829921
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
nevím proč jsem si to pustil, ale je to komické. Brutální whataboutismus plus hlášky typu "ona sice u soudu ztratila kredibilitu, protože jí x krát chytli při lži a přikrášlování atd, to ale neznamená, že lhala i s ... " :D:D:D
"Ona lže, ale tady určitě mluví pravdu protože se mi to hodí do mého world view" - Ciglerová. :D:D:D
829921
nevím proč jsem si to pustil, ale je to komické. Brutální whataboutismus plus hlášky typu "ona sice u soudu ztratila kredibilitu, protože jí x krát chytli při lži a přikrášlování atd, to ale neznamená, že lhala i s ... " *:D**:D**:D* "Ona lže, ale tady určitě mluví pravdu protože se mi to hodí do mého world view" - Ciglerová. *:D**:D**:D*
829917
10 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Studio N: Proč v případu Depp vs. Heard neseme vinu všichni :D

Jak tomu polo lhaní říkal Steve Jobs? Rozšířená realita? Filipa Titlbacha a Ciglerovou jsem měl za dobré novináře, škoda. :-
829917
[url=https://denikn.cz/892683/studio-n-proc-v-pripadu-depp-vs-heard-neseme-vinu-vsichni/]Studio N: Proč v případu Depp vs. Heard neseme vinu všichni *:D* [/url]Jak tomu polo lhaní říkal Steve Jobs? Rozšířená realita? Filipa Titlbacha a Ciglerovou jsem měl za dobré novináře, škoda. *:-*
8 -1
reagují: The Joker, do_Od, Gonzi
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Mels nam to vyfotit :D ... too soon?
829889
Mels nam to vyfotit *:D* ... too soon?
829823
1 0
reagovat
reaguje na: Muf
To o Rainmakerovi. Kapličku v Tchořovicích jsem ji raději zatajil, aby ji nekleplo.
829874
To o Rainmakerovi. Kapličku v Tchořovicích jsem ji raději zatajil, aby ji nekleplo.
829869
3 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Tos jim říkal o tom, že v Tchořovicích je dočasně uzavřená kaplička? 
829869
Tos jim říkal o tom, že v Tchořovicích je dočasně uzavřená kaplička? 
829857
1 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já to hned volal mámě a nemohla tomu uvěřit. Ještě během hovoru to běžela říct sousedce.
829857
Já to hned volal mámě a nemohla tomu uvěřit. Ještě během hovoru to běžela říct sousedce.
829855
10 -1
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Informace, že jste si během výpadku proudu v práci povídali, je pro mě asi stejně zásadní, jako že v Tchořovicích je dočasně uzavřená kaplička.
829855
Informace, že jste si během výpadku proudu v práci povídali, je pro mě asi stejně zásadní, jako že v Tchořovicích je dočasně uzavřená kaplička.
829823
14 0
reagují: Milosh
reagovat
Priscilla's song

Nějak jsem to objevil až teď, ale krásně česky nazpívaná Priscillinina píseň z třetího Zaklínače.
Asi už stárnu, ale trochu mě to dojalo.:+
829845
[url=https://youtu.be/bzaS32mZ1vo]Priscilla's song [/url] Nějak jsem to objevil až teď, ale krásně česky nazpívaná Priscillinina píseň z třetího Zaklínače. Asi už stárnu, ale trochu mě to dojalo.*:+*
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ale zase máš víc klidu na focení8)
829831
Ale zase máš víc klidu na focení*8)*
829823
8 0
reagovat

Pražáci

Kdo dneska uviznul ve výtahu nebo metru? Já teda vklidu. V práci jsme si akorát povídali.


Ale být zavřenej v metru nebo výtahu fakt na hovno....
829823
Kdo dneska uviznul ve výtahu nebo metru? Já teda vklidu. V práci jsme si akorát povídali. Ale být zavřenej v metru nebo výtahu fakt na hovno....
Pražáci
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jestli plati ta posledni veta... Getcomics. ;)
829816
Jestli plati ta posledni veta... Getcomics. ;)
829803
8 0
reagovat
Mělo by jít koupit třeba přes Amazon a pak číst přes Comixology aplikaci ale zkušenosti s tím nemám link
829806
Mělo by jít koupit třeba přes Amazon a pak číst přes Comixology aplikaci ale zkušenosti s tím nemám [url=https://www.amazon.com/Invincible-Compendium-Vol-Robert-Kirkman-ebook/dp/B07MJHX8R3]link[/url]
1 0
reagovat

Lazy komiksový dotaz bez Googlení

Dá se nějak rozumně pořídit Invincible Compedium 1-3 v epodobě? Ať už na NTB nebo android, teď jsem to hledal a našel jsem jenom paperback, který moc nebudu mít prostor s sebou tahat. 
Našlo mi to jen nějaký zasiflený warez. Což by mi apriori nevadilo. 
829803
Dá se nějak rozumně pořídit Invincible Compedium 1-3 v epodobě? Ať už na NTB nebo android, teď jsem to hledal a našel jsem jenom paperback, který moc nebudu mít prostor s sebou tahat.  Našlo mi to jen nějaký zasiflený warez. Což by mi apriori nevadilo. 
Lazy komiksový dotaz bez Googlení
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: SteKi
A tam může provádět hrátky s postelí jako u Johnnyho. Jen nevím, kdy by na to byl (kromě pár Němců) zvědavej. :D
829795
A tam může provádět hrátky s postelí jako u Johnnyho. Jen nevím, kdy by na to byl (kromě pár Němců) zvědavej. *:D*
829792
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
No jestli to spáchala v době, kdyby byla u Aquamana pod smlouvou, tak taky může dostat velký kulový.
829794
No jestli to spáchala v době, kdyby byla u Aquamana pod smlouvou, tak taky může dostat velký kulový.
829788
2 0
reagovat
Nič nieje pre ňu stratené. Ešte stále je tu onlyfans :D
829792
Nič nieje pre ňu stratené. Ešte stále je tu onlyfans *:D*
3 0
reagují: DarkSith
reagovat
"Pánové, mylady, dnešek si budete pamatovat jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa!"
829791
"Pánové, mylady, dnešek si budete pamatovat jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa!"
11 0
reagovat
To mate nejak obracene. Depp ma ji zaplatit 2 mega, ona jemu 10.
829790
To mate nejak obracene. Depp ma ji zaplatit 2 mega, ona jemu 10.
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se