Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9841 - 9860 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
No a tom jsem psal, když něco postneš z nějakého zdroje, tak to znamená, že se hádáš o jeho faktografické správnosti? 
830025
No a tom jsem psal, když něco postneš z nějakého zdroje, tak to znamená, že se hádáš o jeho faktografické správnosti? 
830018
2 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Bylo to ještě v tvém trumpovském období, kdy jsi něco tvrdil a dokládal jsi to právě "zdrojem" z Breitbartu. :)
830018
Bylo to ještě v tvém trumpovském období, kdy jsi něco tvrdil a dokládal jsi to právě "zdrojem" z Breitbartu. *:)*
830016
4 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kdy prosím? To si pleteš. Postoval jsem to sem uplně s jiným komentářem než že je to relevantní a pak jsem si z dooda dělal srandu, že mu zaplatím předplatné 
830016
Kdy prosím? To si pleteš. Postoval jsem to sem uplně s jiným komentářem než že je to relevantní a pak jsem si z dooda dělal srandu, že mu zaplatím předplatné 
830015
2 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Přitom ale zrovna ty jsi ještě nedávno považoval Breitbart za relevantní zdroj... :))
830015
Přitom ale zrovna ty jsi ještě nedávno považoval Breitbart za relevantní zdroj... *:))*
830010
2 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
U nás na Slovensku máme také pomenovanie pre jednu politickú kreatúru: Drbnutý Jakobín.
830012
U nás na Slovensku máme také pomenovanie pre jednu politickú kreatúru: [url=https://dennikn.sk/blog/1528184/kto-je-to-ten-jakobin-a-preco-zrovna-blaha/]Drbnutý Jakobín[/url].
4 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
To médium se jménuje Jacobin, takže pokud se vážně hlásí k Robespierreovím Jakobínům tak logicky musí být idioti. 
830011
To médium se jménuje Jacobin, takže pokud se vážně hlásí k Robespierreovím Jakobínům tak logicky musí být idioti. 
830006
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hlavně Jacobin je něco jako Breitbart akorát nalevo :) Nebo u nás Halo noviny, vycházejí tam články jako "A Guide to Reading Karl Marx for the First Time"

Bohužel to je docela úspěšné a populární medium...
830010
Hlavně Jacobin je něco jako Breitbart akorát nalevo :) Nebo u nás Halo noviny, vycházejí tam články jako "[url=https://www.jacobinmag.com/2022/05/reading-marx-engels-communist-manifesto-capital-jewish-question]A Guide to Reading Karl Marx for the First Time[/url]" Bohužel to je docela úspěšné a populární medium...
830006
3 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: do_Od
830007
[url=https://www.youtube.com/watch?v=0rH6aUVFoUU&ab_channel=King3r]oh dear![/url]
829939
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je nejaka ich Mirka Spacilova.
830006
To je nejaka ich Mirka Spacilova.
830000
2 0
reagují: DarkSith, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ještěže nenapsali podobně debilní recenzi na Stranger Things... 
830002
Ještěže nenapsali podobně debilní recenzi na Stranger Things... 
830000
1 0
reagovat
The hotly anticipated sequel to “Top Gun,” the 1986 movie that made Tom Cruise a star, is raking in cash, great reviews, and even Oscar buzz. Don’t be fooled — it’s the same glorified military recruitment video that the original was.

:D

link
830000
The hotly anticipated sequel to “Top Gun,” the 1986 movie that made Tom Cruise a star, is raking in cash, great reviews, and even Oscar buzz. Don’t be fooled — it’s the same glorified military recruitment video that the original was. *:D* https://jacobin.com/2022/06/top-gun-maverick-navy-recuitment-tom-cruise/?fbclid=IwAR2PrFMOO1j5dM28WipUV-TgmOSCSjcK4ME2mPMAbCGZE6nY5Wdo9bz5OMA
1 -1
reagují: Gorecki, DarkSith
reagovat
reaguje na: verbst
Registracia do 13.6. a mail pride 14.6. s platobnymi udajmi
829997
Registracia do 13.6. a mail pride 14.6. s platobnymi udajmi
829986
2 0
reagují: verbst
reagovat
Na Muse jsem zanevřel už před nějakou dobou, ale musím uznat, že tento song je povedený návrat do doby jejich nejlepších alb.
829995
Na Muse jsem zanevřel už před nějakou dobou, ale musím uznat, že [url=https://m.youtube.com/watch?v=d55ELY17CFM]tento song[/url] je povedený návrat do doby jejich nejlepších alb.
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
S ní by mě ten film zajímal asi čtyřikrát víc než teď :)
829994
S ní by mě ten film zajímal asi čtyřikrát víc než teď *:)*
829992
4 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Riley Keough z Mad Maxe, do které se při každém pravidelném shlédnutí platonicky zblázním. Emily Blunt chci jako Susan Storm.
829992
[url=https://api.time.com/wp-content/uploads/2016/03/frd-14145r.jpg]Riley Keough[/url] z Mad Maxe, do které se při každém pravidelném shlédnutí platonicky zblázním. Emily Blunt chci jako Susan Storm.
829989
7 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gorecki
Pokud se to potvrdí snad její scény v dotáčkách přetočí s jinou herečkou. Z tohoto důvodu navrhuji zahájit místní anketu. 
Anketní otázka: Jakou herečku byste si přáli vidět v roli Mery místo Amber Heard? 
Podle mě by bylo fajn vidět zase po letech spolu Jasona Momou a Emiliu Clarke. ;)
829989
Pokud se to potvrdí snad její scény v dotáčkách přetočí s jinou herečkou. Z tohoto důvodu navrhuji zahájit místní anketu.  Anketní otázka: Jakou herečku byste si přáli vidět v roli Mery místo Amber Heard?  Podle mě by bylo fajn vidět zase po letech spolu Jasona Momou a Emiliu Clarke. *;)*
829974
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: verbst
Nedošel, má dojít den před spuštěním, ne?
829987
Nedošel, má dojít den před spuštěním, ne?
829986
2 0
reagovat

Disney+

Už vám někomu došel mail pls?
829986
Už vám někomu došel mail pls?
Disney+
1 0
reagují: Cobretti, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gorecki
Petice za nahrazení Amber Heard Zdeňkem Škromachem už má téměř 500 podpisů, tohle by mělo vyjít!
829982
Petice za [url=https://www.change.org/p/m%C3%ADsto-amber-heard-chceme-zde%C5%88ka-%C5%A1kromacha-ve-filmu-aquaman-2?redirect=false]nahrazení Amber Heard Zdeňkem Škromachem[/url] už má téměř 500 podpisů, tohle by mělo vyjít!
829974
4 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Moment, moment, chápu to správně, že seš na oslavě narozek s bečkou a pivem a venku v Tchořovicích?

Hele to je vcelku zásadní info, já tam chtěl v pondělí volat na obecní úřad a zeptat se, kde to vázne a kdy bude kaplička konečně přístupná. Takhle se mi můžeš zeptat, že jo.
829980
Moment, moment, chápu to správně, že seš na oslavě narozek s bečkou a pivem a venku v Tchořovicích? Hele to je vcelku zásadní info, já tam chtěl v pondělí volat na obecní úřad a zeptat se, kde to vázne a kdy bude kaplička konečně přístupná. Takhle se mi můžeš zeptat, že jo.
829979
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se