Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9581 - 9600 Napsat příspěvek
reaguje na: CAPS_LOCK
Já myslel, že tento soud naučil i sebevětší trotly, co to znamená presumpce neviny.
831298
Já myslel, že tento soud naučil i sebevětší trotly, co to znamená presumpce neviny.
831283
5 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
nj, Deppa čeká další soudní stání, kdy tentokrát nezmlátil exmanželku, ale s jeho bohatou historií manažera lokací filmu City of Lies Gregga Brookse, jež ho za to před čtyřmi lety zažaloval, do toho se Amber odvolá a říkám, že budu moc zvědavý na konečné verdikty. Oba. 8)
831283
nj, Deppa čeká další soudní stání, kdy tentokrát nezmlátil exmanželku, ale s jeho bohatou historií manažera lokací filmu City of Lies Gregga Brookse, jež ho za to před čtyřmi lety zažaloval, do toho se Amber odvolá a říkám, že budu moc zvědavý na konečné verdikty. Oba. *8)*
831265
1 -11
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: speta.jr
Dokud jsem to neviděl, myslel jsem si, že je to jen nějakej bulvár tahák, nadpis, ne že to skutečně řekla a myslí to vážně :D Jako sběr materiálu na knihu „Jak se ještě víc podkopat“ výborný.
831280
Dokud jsem to neviděl, myslel jsem si, že je to jen nějakej bulvár tahák, nadpis, ne že to skutečně řekla a myslí to vážně *:D* Jako sběr materiálu na knihu „Jak se ještě víc podkopat“ výborný.
831265
4 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
831279
[url=https://m.imdb.com/name/nm0278168/]GOAT[/url] *:+*
831278
3 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Je to tak. Jestli něco na Marvelu obdivuju, tak to, jak si dokáže ohlídat casting. Ten jejich track record je neskutečnej. DC radši no comment.
831278
Je to tak. Jestli něco na Marvelu obdivuju, tak to, jak si dokáže ohlídat casting. Ten jejich [i]track record[/i] je neskutečnej. DC radši [i]no comment[/i].
831275
4 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Sileny, ze i Heard vlastne podepsal pro DC Snyder. Fakt jako neskutecnej vyber kreatur, tam uz me neprekvapi vubec nic. :o:o:o
831275
Sileny, ze i Heard vlastne podepsal pro DC Snyder. Fakt jako neskutecnej vyber kreatur, tam uz me neprekvapi vubec nic. *:o**:o**:o*
2 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: speta.jr
To, jak se ji zlomi hlas u 'scissors for fingers,' nasledovana pauzou a jejim vyrazem, je vynikajici. :D
831272
To, jak se ji zlomi hlas u 'scissors for fingers,' nasledovana pauzou a jejim vyrazem, je vynikajici. *:D*
831265
3 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Víš (víte), co by byla největší prdel?
Kdyby se ti dva dali za pár let zase dohromady :D
831269
Víš (víte), co by byla největší prdel? Kdyby se ti dva dali za pár let zase dohromady :D
831265
2 -1
reagovat

This shit won't stop

:D 

link
831265
*:D*  https://www.youtube.com/watch?v=hbjWg5_jHOk
This shit won't stop
8 -2
reagovat
reaguje na: duro
v ČR vidím 7. sérií Clone Wars plus film
831264
v ČR vidím 7. sérií Clone Wars plus film
831258
2 0
reagovat
reaguje na: duro
Ani ja tam nemam serial
831259
Ani ja tam nemam serial
831258
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ja tam ten seriál nemám a normálne uvažujem, že na Slovensku nie je dostupný, lebo ešte nemajú hotový SK dabing na všetky sezóny (od kamošov viem, že sa dabing na CW robil...). Je tu niekto zo Slovenska a má tam komplet Clone Wars?
831258
Ja tam ten seriál nemám a normálne uvažujem, že na Slovensku nie je dostupný, lebo ešte nemajú hotový SK dabing na všetky sezóny (od kamošov viem, že sa dabing na CW robil...). Je tu niekto zo Slovenska a má tam komplet Clone Wars?
831249
2 0
reagují: l-e-t-o, Cobretti
reagovat
reaguje na: Perry-
Jj help linka zafungovala a taky už frčím :+
831256
Jj help linka zafungovala a taky už frčím *:+*
831255
3 0
reagovat
Taky mi nic nepřišlo a po zavolání help linku už vše frčí jak má :) Hovor se propojil prakticky hned, žádné čekání s melodií :+
831255
Taky mi nic nepřišlo a po zavolání help linku už vše frčí jak má :) Hovor se propojil prakticky hned, žádné čekání s melodií *:+*
3 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: duro
Je tam všech sedm řad ;)

S westernama jsem se unahlil, pardon. Za to může ten Tombstone :D miluju :+
831249
Je tam všech sedm řad *;)* S westernama jsem se unahlil, pardon. Za to může ten Tombstone *:D* miluju *:+*
831239
2 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jediná ne, taky mi včera e-mail nepřišel.
831248
Jediná ne, taky mi včera e-mail nepřišel.
831242
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
HBO Max to taky umí, když si to vyklikneš přes watchlist. 
831246
HBO Max to taky umí, když si to vyklikneš přes watchlist. 
831229
1 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já to měla registrované na dva e-maily a ani na jeden nepřišel. Spam, promoakce a všechny záložky kontrolují celý den. Díky za radu, já tam zítra zavolám, ale smutná jsem. :)
831244
Já to měla registrované na dva e-maily a ani na jeden nepřišel. Spam, promoakce a všechny záložky kontrolují celý den. Díky za radu, já tam zítra zavolám, ale smutná jsem. *:)*
831243
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Projeď spam a když tak zavolej na jejich help linku. Prý jsou ochotní a pomůžou ti s tím, eventuálně tě donutí koupit si to za plnou cenu, ale rozdíl ti strhnou. 
831243
Projeď spam a když tak zavolej na jejich help linku. Prý jsou ochotní a pomůžou ti s tím, eventuálně tě donutí koupit si to za plnou cenu, ale rozdíl ti strhnou. 
831242
4 0
reagují: mkubalikova
reagovat
Hm takže koukám, že jsem jediná, komu nepřišel e-mail. No nic, zaplatím to za plnou. Blbá karma asi :D
831242
Hm takže koukám, že jsem jediná, komu nepřišel e-mail. No nic, zaplatím to za plnou. Blbá karma asi *:D*
1 0
reagují: Papros, Mr. Hlad
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se