Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9601 - 9620 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
v ČR vidím 7. sérií Clone Wars plus film
831264
v ČR vidím 7. sérií Clone Wars plus film
831258
2 0
reagovat
reaguje na: duro
Ani ja tam nemam serial
831259
Ani ja tam nemam serial
831258
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ja tam ten seriál nemám a normálne uvažujem, že na Slovensku nie je dostupný, lebo ešte nemajú hotový SK dabing na všetky sezóny (od kamošov viem, že sa dabing na CW robil...). Je tu niekto zo Slovenska a má tam komplet Clone Wars?
831258
Ja tam ten seriál nemám a normálne uvažujem, že na Slovensku nie je dostupný, lebo ešte nemajú hotový SK dabing na všetky sezóny (od kamošov viem, že sa dabing na CW robil...). Je tu niekto zo Slovenska a má tam komplet Clone Wars?
831249
2 0
reagují: l-e-t-o, Cobretti
reagovat
reaguje na: Perry-
Jj help linka zafungovala a taky už frčím :+
831256
Jj help linka zafungovala a taky už frčím *:+*
831255
3 0
reagovat
Taky mi nic nepřišlo a po zavolání help linku už vše frčí jak má :) Hovor se propojil prakticky hned, žádné čekání s melodií :+
831255
Taky mi nic nepřišlo a po zavolání help linku už vše frčí jak má :) Hovor se propojil prakticky hned, žádné čekání s melodií *:+*
3 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: duro
Je tam všech sedm řad ;)

S westernama jsem se unahlil, pardon. Za to může ten Tombstone :D miluju :+
831249
Je tam všech sedm řad *;)* S westernama jsem se unahlil, pardon. Za to může ten Tombstone *:D* miluju *:+*
831239
2 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jediná ne, taky mi včera e-mail nepřišel.
831248
Jediná ne, taky mi včera e-mail nepřišel.
831242
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
HBO Max to taky umí, když si to vyklikneš přes watchlist. 
831246
HBO Max to taky umí, když si to vyklikneš přes watchlist. 
831229
1 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já to měla registrované na dva e-maily a ani na jeden nepřišel. Spam, promoakce a všechny záložky kontrolují celý den. Díky za radu, já tam zítra zavolám, ale smutná jsem. :)
831244
Já to měla registrované na dva e-maily a ani na jeden nepřišel. Spam, promoakce a všechny záložky kontrolují celý den. Díky za radu, já tam zítra zavolám, ale smutná jsem. *:)*
831243
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Projeď spam a když tak zavolej na jejich help linku. Prý jsou ochotní a pomůžou ti s tím, eventuálně tě donutí koupit si to za plnou cenu, ale rozdíl ti strhnou. 
831243
Projeď spam a když tak zavolej na jejich help linku. Prý jsou ochotní a pomůžou ti s tím, eventuálně tě donutí koupit si to za plnou cenu, ale rozdíl ti strhnou. 
831242
4 0
reagují: mkubalikova
reagovat
Hm takže koukám, že jsem jediná, komu nepřišel e-mail. No nic, zaplatím to za plnou. Blbá karma asi :D
831242
Hm takže koukám, že jsem jediná, komu nepřišel e-mail. No nic, zaplatím to za plnou. Blbá karma asi *:D*
1 0
reagují: Papros, Mr. Hlad
reagovat
Tak mám první větší problém u Solar Oposites. České titulky jsou na audiokomentář, takže se na to nedá dívat, protože to komentuje děj a je to otravné.
Jiné nejsou.
831240
Tak mám první větší problém u Solar Oposites. České titulky jsou na audiokomentář, takže se na to nedá dívat, protože to komentuje děj a je to otravné. Jiné nejsou.
2 0
reagovat

Ted:

Mne to vôbec neseká, pozrel som už asi 4 hodiny programu a ani jeden sek. Takisto mi normálne pretáča pomocou tlačidiel na ovládači. (Samsung zjavne vládne...) :)

Ešte ku Clone Wars: je tam len ten film, seriál zatiaľ nie...

Verbst: Westernami myslíš tie 4, z ktorých jeden je Hidalgo? :D
831239
Mne to vôbec neseká, pozrel som už asi 4 hodiny programu a ani jeden sek. Takisto mi normálne pretáča pomocou tlačidiel na ovládači. (Samsung zjavne vládne...) :) Ešte ku Clone Wars: je tam len ten film, seriál zatiaľ nie... Verbst: Westernami myslíš tie 4, z ktorých jeden je Hidalgo? *:D*
Ted:
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak jak ty v Budapešti8)
831237
Tak jak ty v Budapešti*8)*
831236
6 0
reagovat

Disney+

Tvl vy mě případnete jak malý děcka co právě vlezli do novýho hračkářství s Cukrárnou jako bonus :D:D:D
831236
Tvl vy mě případnete jak malý děcka co právě vlezli do novýho hračkářství s Cukrárnou jako bonus *:D**:D**:D*
Disney+
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Diskova kronika

Dalimil Klapka - českej hlas Columba,dědy Simpsona a SKINNERA! r.i.p.
831233
Dalimil Klapka - českej hlas Columba,dědy Simpsona a SKINNERA! r.i.p.
Diskova kronika
9 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Fucking hell! :D:o:+
831232
Fucking hell! *:D**:o**:+*
831231
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
U Netflixu to jde smazat v profilu filmu "odstranit z pokračovat v přehrávání" nebo tak nějak.
831231
U Netflixu to jde smazat v profilu filmu "odstranit z pokračovat v přehrávání" nebo tak nějak.
831229
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: the dark knight
Jo, nabidka je super. Pokud se to prestane sekat, plán na vecer je jasnej... Na ostri noze alias The Edge. Dlouho uz sem to nevidel a tesim se
831230
Jo, nabidka je super. Pokud se to prestane sekat, plán na vecer je jasnej... Na ostri noze alias The Edge. Dlouho uz sem to nevidel a tesim se
831226
5 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
Ale to je i Netflix, HBO i tenn Amazon ne? Respektive já to tak mám odjakživa u těchto služeb. 
831229
Ale to je i Netflix, HBO i tenn Amazon ne? Respektive já to tak mám odjakživa u těchto služeb. 
831226
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se