Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9541 - 9560 Napsat příspěvek
Mluvčí Zelenskeho vyvrátil informaci, že Scholz, Draghi a Macron vyzvali ukrajinského prezidenta k vyjednávání s Ruskem. Naopak bylo řečeno, že rozhodování je pouze na Ukrajině.
831450
Mluvčí Zelenskeho vyvrátil informaci, že Scholz, Draghi a Macron vyzvali ukrajinského prezidenta k vyjednávání s Ruskem. Naopak bylo řečeno, že rozhodování je pouze na Ukrajině.
6 -5
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Gonzi
No mně bylo nějak podezřelé, že se tam hrnul Macron se Scholzem po té vlažné podpoře. A hoši mu přišli říct, aby ubral. Reportoval to Die Welt i Nexta. 
831449
No mně bylo nějak podezřelé, že se tam hrnul Macron se Scholzem po té vlažné podpoře. A hoši mu přišli říct, aby ubral. Reportoval to Die Welt i Nexta. 
831447
1 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Určitě nejednaji bez vědomí Bidenovi administrativy. Já ti to říkal... :-
831448
Určitě nejednaji bez vědomí Bidenovi administrativy. Já ti to říkal... *:-*
831428
2 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To se mi nechce věřit, když "mír" znamená Putinovu výhru. Putinovi nejde o nic jiného, než aby byl jedinou benzínkou Evropy (a logicky tedy napadl Ukrajinu, aby náhodou neměl konkurenci). Ostatně totéž platí pro předchozí konflikty.
831447
To se mi nechce věřit, když "mír" znamená Putinovu výhru. Putinovi nejde o nic jiného, než aby byl jedinou benzínkou Evropy (a logicky tedy napadl Ukrajinu, aby náhodou neměl konkurenci). Ostatně totéž platí pro předchozí konflikty.
831428
4 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Dneska mne teda prudce nasral západ. GB vydá Assange do USA a Scholz s Macronem za zavřenými dveřmi přemlouvali Zelenskyho, ať jedná s Putinem o míru. Jednání o míru znamená, aby se Ukrajina vzdala okupovaného území o velikosti ČR. 

Chce se mi blejt. :-
831428
Dneska mne teda prudce nasral západ. GB vydá Assange do USA a Scholz s Macronem za zavřenými dveřmi přemlouvali Zelenskyho, ať jedná s Putinem o míru. Jednání o míru znamená, aby se Ukrajina vzdala okupovaného území o velikosti ČR.  Chce se mi blejt. *:-*
14 -4
reagují: DarkSith, Gonzi
reagovat
reaguje na: The Joker
Darwyn Cooke má úžasný styl. Další legenda které je velká škoda. 
831424
Darwyn Cooke má úžasný styl. Další legenda které je velká škoda. 
831391
3 0
reagovat
reaguje na: Attikus
Tak on pry tvrdi, ze ho v 14ti v Hollywoodu nekdo znasilnil... On je takovej ten typ: skinny, v 30ti vypada na 19, vyrazny licni kosti, to bych tam mel o sebe fakt strach... Pamatuji, ze pred lety byl nejaky anonymni blog, ktery ukazoval, kdo vsechno je tam nonce a pri nejakym investigativnim patrani se ukazalo, ze se slusnou pravdepodobnosti jej pise Downey Jr, takze kdo vi, jak je to tam rozsireny, kdo co vsechno vi a mlci... Nicmene tohle Millera stejne neomlouva.
831401
Tak on pry tvrdi, ze ho v 14ti v Hollywoodu nekdo znasilnil... On je takovej ten typ: skinny, v 30ti vypada na 19, vyrazny licni kosti, to bych tam mel o sebe fakt strach... Pamatuji, ze pred lety byl nejaky anonymni blog, ktery ukazoval, kdo vsechno je tam nonce a pri nejakym investigativnim patrani se ukazalo, ze se slusnou pravdepodobnosti jej pise Downey Jr, takze kdo vi, jak je to tam rozsireny, kdo co vsechno vi a mlci... Nicmene tohle Millera stejne neomlouva.
831400
6 0
reagovat
Ezra bol ináč taký furt, či ho zomlela len hollywoodska mašinéria, sláva, drogy a pod.?
831400
Ezra bol ináč taký furt, či ho zomlela len hollywoodska mašinéria, sláva, drogy a pod.?
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Asi tak nějak. Prostě když vidím jak se ty projekty hroutí, kvůli lidem a jejich nekompetenci, tak je mi smutno. Flash je mrtě zajímavá postava a mohl to být super film. Takhle to bude bolet. 
831392
Asi tak nějak. Prostě když vidím jak se ty projekty hroutí, kvůli lidem a jejich nekompetenci, tak je mi smutno. Flash je mrtě zajímavá postava a mohl to být super film. Takhle to bude bolet. 
831387
7 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Jj, jeden z nejlepsich vubec. Batman: The Long Halloween, Spider-Man: Blue, Superman For All Seasons... Top2-3 comicsy pro kazdou z tech postav. Strasna skoda. Podobny styl mel snad jen Darwyn Cooke, ale ten jiz tez zemrel, par letky zpatky. :(
831391
Jj, jeden z nejlepsich vubec. Batman: The Long Halloween, Spider-Man: Blue, Superman For All Seasons... Top2-3 comicsy pro kazdou z tech postav. Strasna skoda. Podobny styl mel snad jen Darwyn Cooke, ale ten jiz tez zemrel, par letky zpatky. :(
831380
5 0
reagují: hroubek
reagovat
Ezra je nesympatický, psychicky nemocný člověk, který by měl být souzený úplně stejně, jako každý jiný.
Že je nebinarni jsem ani nevěděl. Pro mě je to od pohledu koko*
Spíš mě mrzi, že tím trpí jeden z nejzajímavějších komiksových hrdinů a Keaton, který se určitě na návrat do své nejslavnější role těšil.
831387
Ezra je nesympatický, psychicky nemocný člověk, který by měl být souzený úplně stejně, jako každý jiný. Že je nebinarni jsem ani nevěděl. Pro mě je to od pohledu koko* Spíš mě mrzi, že tím trpí jeden z nejzajímavějších komiksových hrdinů a Keaton, který se určitě na návrat do své nejslavnější role těšil.
14 0
reagují: hroubek
reagovat

Diskova kronika

Zemřel legendární komiksový kreslíř Tim Sale. Sale je obrovská komiksová legenda a jeho kresba je impozantní, specifická, originální a hlavně neskutečně nádherná. Sale výborně vyprávěl obrazy, krásně si hrál se stíny a jeho kresba má silnou atmosféru. Obrovská škoda. 

Batmanovi záporáci

Batman

Gwen Stacy a Mary Jane Watson

831380
Zemřel legendární komiksový kreslíř Tim Sale. Sale je obrovská komiksová legenda a jeho kresba je impozantní, specifická, originální a hlavně neskutečně nádherná. Sale výborně vyprávěl obrazy, krásně si hrál se stíny a jeho kresba má silnou atmosféru. Obrovská škoda.  [url=https://i0.wp.com/bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2019/01/batman-long-halloween.jpg?w=1200&ssl=1]Batmanovi záporáci [/url][url=https://preview.redd.it/k1cyq8wz7zy21.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=3c065f7d6b2528a05a44d92d447ab26c2f1e3274]Batman [/url][url=http://comicartcommunity.com/gallery/data/media/150/blue5.jpg]Gwen Stacy a Mary Jane Watson [/url]
Diskova kronika
10 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Attikus
Policie mu činy, které jsou popsány v článcích, rozhodně tolerovat nebude. Pokud spácháš na dítěti násilný čin, budeš trestně stíhán a odsouzen, přičemž je úplně jedno, jakou máš rodovou identitu. Opravdu nejsem zastáncem Ezry Millera, protože jeho chování je absolutně neospravedlnitelné. Kdo se dopustí zločinu na dětech, musí být potrestán. V žádném případě se nesnažím o dvojí metr. Což ale neznamená, že budu obecně kopat do lidí, kteří se žádného trestného činu nedopustili.
831379
Policie mu činy, které jsou popsány v článcích, rozhodně tolerovat nebude. Pokud spácháš na dítěti násilný čin, budeš trestně stíhán a odsouzen, přičemž je úplně jedno, jakou máš rodovou identitu. Opravdu nejsem zastáncem Ezry Millera, protože jeho chování je absolutně neospravedlnitelné. Kdo se dopustí zločinu na dětech, musí být potrestán. V žádném případě se nesnažím o dvojí metr. Což ale neznamená, že budu obecně kopat do lidí, kteří se žádného trestného činu nedopustili.
831373
1 -6
reagovat
reaguje na: Attikus
Ale tak ten dvojí metr nejenže existuje, ale jeho uživatelé se tím nijak netají. Ta myšlenka je, že skupinám, které byly tradičně ustrkovány to teď vynahradíme tím, že vůči nim budeme hypertolerantní. Ony si to zaslouží za to, čím prošly. Je to samozřejmě naprosto zrůdná a destruktivní idea, která nejvíc ubližuje těm menšinám samotným, ale spousta lidí je schopná ti tenhle vypatlanej argument s úsměvem říct do očí.
831376
Ale tak ten dvojí metr nejenže existuje, ale jeho uživatelé se tím nijak netají. Ta myšlenka je, že skupinám, které byly tradičně ustrkovány to teď vynahradíme tím, že vůči nim budeme hypertolerantní. Ony si to zaslouží za to, čím prošly. Je to samozřejmě naprosto zrůdná a destruktivní idea, která nejvíc ubližuje těm menšinám samotným, ale spousta lidí je schopná ti tenhle vypatlanej argument s úsměvem říct do očí.
831373
21 -2
reagovat
Binarny nebinarny. Evidentne je to strasny kokot a vedenie warneru musi mat burlive porady. A to ho mam ako herca celkom rad. 
831375
Binarny nebinarny. Evidentne je to strasny kokot a vedenie warneru musi mat burlive porady. A to ho mam ako herca celkom rad. 
16 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nemáš tady pocit, že tu nebinárním lidem svým způsobem nejvíc nadává Ezra Miller? 
831374
Nemáš tady pocit, že tu nebinárním lidem svým způsobem nejvíc nadává Ezra Miller? 
831372
7 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nie je to práve náhodou tak, že sa mu to všetko tak nejak toleruje (resp. trpí), aspoň teda zo strany WB? Otázka dvojakého metra je úplne na mieste.
831373
Nie je to práve náhodou tak, že sa mu to všetko tak nejak toleruje (resp. trpí), aspoň teda zo strany WB? Otázka dvojakého metra je úplne na mieste.
831368
13 0
reagují: Disketa1, MarvinP
reagovat
reaguje na: Milosh
Jsem naopak dost starý na to, abych respektoval lidi, jejichž identita mi nijak neubližuje. Nemám jediný důvod jim jakýmkoli způsobem nadávat. Že někdo není jako ty, ještě neznamená, že je to hned špatně.
831372
Jsem naopak dost starý na to, abych respektoval lidi, jejichž identita mi nijak neubližuje. Nemám jediný důvod jim jakýmkoli způsobem nadávat. Že někdo není jako ty, ještě neznamená, že je to hned špatně.
831371
5 -18
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nejseš dost starej na to, abys nevěděl že "nebinární lidé" chtěj jenom bejt aspoň trochu zajímaví a nějakou pozornost?

P.S.. Mají taky tak cool vůdce jako vesmírní lidé?
831371
Nejseš dost starej na to, abys nevěděl že "nebinární lidé" chtěj jenom bejt aspoň trochu zajímaví a nějakou pozornost? P.S.. Mají taky tak cool vůdce jako vesmírní lidé?
831368
12 -7
reagují: Disketa1
reagovat
"nenávist k nebinárním lidem" :D:D:D:D:D
831369
"nenávist k nebinárním lidem" *:D**:D**:D**:D**:D*
15 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se