Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9561 - 9580 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
Ten bude za katrem hodně oblíbenej. 
831367
Ten bude za katrem hodně oblíbenej. 
831366
10 0
reagovat

Tvl dalsi...

12-Year Old Granted Order Of Protection Against Ezra Miller V neprustrelne veste a se zbrani u pasu zacit 12ti letou holku hladit po zadku... :(:(:( Ale oznacit se za "nebinarniho" je asi propustkou ke vsemu... :o:o:o
831366
[url=https://comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-12-year-old-granted-order-of-protection-against-ezra-miller-as-more-disturbing-allegations-surface-a194322]12-Year Old Granted Order Of Protection Against Ezra Miller[/url] V neprustrelne veste a se zbrani u pasu zacit 12ti letou holku hladit po zadku... *:(**:(**:(* Ale oznacit se za "nebinarniho" je asi propustkou ke vsemu... *:o**:o**:o*
Tvl dalsi...
11 0
reagují: Disketa1, Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Toto by ale regulérně mohlo fungovat.
Pokud Ezru nezabijou i v reálu při nějaký naháněčce... 
831362
Toto by ale regulérně mohlo fungovat. Pokud Ezru nezabijou i v reálu při nějaký naháněčce... 
831334
4 -1
reagovat
W10 to má asi 10 yo stroj, před lety jsem to repasnul na 8GB ramky a ssd
831357
W10 to má asi 10 yo stroj, před lety jsem to repasnul na 8GB ramky a ssd
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Spis definuj starsi PC.
Na čtyři osm šestce to asi nerozchodíš, že jo. link
831353
Spis definuj starsi PC. Na čtyři osm šestce to asi nerozchodíš, že jo. https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_article_content&sys_kb_id=93dfd268db0349542e7e61bb1396197f
831350
3 0
reagovat
nezkoušel někdo Disney+ na starším PC? mám doma jednoho maroda a zaplatil bych to a nevím jak je to náročné na HW
831350
nezkoušel někdo Disney+ na starším PC? mám doma jednoho maroda a zaplatil bych to a nevím jak je to náročné na HW
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Kdyby Disk koupil Warnery, tak natočí Justice League, kde by hrál Timothée Chalamet uplně všechny jako Eddie Murphy v Norbitovi.
831344
Kdyby Disk koupil Warnery, tak natočí Justice League, kde by hrál Timothée Chalamet uplně všechny jako Eddie Murphy v Norbitovi.
7 -2
reagovat
Kdyby Disk koupil Warnery, tak zacne Ezra sekat dobrotu
831342
Kdyby Disk koupil Warnery, tak zacne Ezra sekat dobrotu
4 -2
reagovat
Ani kdyby Disk koupil Warnery :)
831341
Ani kdyby Disk koupil Warnery :)
4 -3
reagovat
Tady Warnerům nepomůže už vůbec nic.
831336
Tady Warnerům nepomůže už vůbec nic.
4 0
reagovat
V první scéně umře Flash při dalším zachraňování párků a nahradí ho někdo z alternativní reality.
831334
V první scéně umře Flash při dalším zachraňování párků a nahradí ho někdo z alternativní reality.
3 -1
reagují: verbst
reagovat
Stačí dotočit scény s Keatonem, udělat z toho regulérní Batman 3 a mají hit. :D
831332
Stačí dotočit scény s Keatonem, udělat z toho regulérní Batman 3 a mají hit. *:D*
6 -1
reagovat
Kdyby se rozhodli ten film hodit do koše přijdou o 200 mega a další peníze za propagaci. Pokud to posunou třeba o rok a Ezru preobsadi celé to přetočit můžou přijít o dvojnásobek, protože z toho jistě bude propadák. A když to pošlou do kin v současné podobě zničí jim to pověst a můžou se s nějakým úspěchem DC Universa v budoucnu rozloučit. :-
831324
Kdyby se rozhodli ten film hodit do koše přijdou o 200 mega a další peníze za propagaci. Pokud to posunou třeba o rok a Ezru preobsadi celé to přetočit můžou přijít o dvojnásobek, protože z toho jistě bude propadák. A když to pošlou do kin v současné podobě zničí jim to pověst a můžou se s nějakým úspěchem DC Universa v budoucnu rozloučit. *:-*
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jedine az Miller predvede OJ na dalnici. :) Ted WB zjevne hraji kartu, ze s nim nemaji nic spolecnyho... I kdyz nepochybuji, ze byt tam sefem stale Kilar, tak uz to na MAX letelo. :)
831323
Jedine az Miller predvede OJ na dalnici. :) Ted WB zjevne hraji kartu, ze s nim nemaji nic spolecnyho... I kdyz nepochybuji, ze byt tam sefem stale Kilar, tak uz to na MAX letelo. :)
831319
5 0
reagovat
přece musí přijít moment, kdy pro ně bude větší škoda ten film nepohřbít, reálně hrozí poškození jména firmy i celé frenčízy. 
831319
přece musí přijít moment, kdy pro ně bude větší škoda ten film nepohřbít, reálně hrozí poškození jména firmy i celé frenčízy. 
3 -1
reagují: The Joker
reagovat
No, i kdyz Warneri do budoucna Millera nahradi (Jack Quaid pls), tak stejne s nim maji hotovy film za 200 a absolutne s tim nejde nic delat. Spis by meli zkusit Flashe posunout na co nejdrivejsi termin, protoze tohle tezko vysumi... :o:o
831316
No, i kdyz Warneri do budoucna Millera nahradi (Jack Quaid pls), tak stejne s nim maji hotovy film za 200 a absolutne s tim nejde nic delat. Spis by meli zkusit Flashe posunout na co nejdrivejsi termin, protoze tohle tezko vysumi... *:o**:o*
5 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
link

Má pocit že jemu se vězení nevyhne.... 
831315
https://youtu.be/XfkF_9DQ3jE Má pocit že jemu se vězení nevyhne.... 
831314
5 0
reagovat
831314
[url=https://lastrealindians.com/news/2022/6/10/chief-bear-testifies-ezra-miller-groomed-my-niece]Chief Bear Cross Testifies: "Ezra Miller Groomed My Niece, Tokata & Brought a Firearm Into My Home" Plus Ezra’s Attack on Sara Jumping Eagle [/url] Uff...
11 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
jojo, na Samsungu to mám taky :-
831311
jojo, na Samsungu to mám taky *:-*
831307
2 0
reagovat
Ještě tady znova nakousnu D+.
Chci se zeptat jestli i na jiných televizích (mám LG C11) máte v titulcích písmena s diakritikou jiným fontem? Zkoušel jsem i jiné jejich typy fontů v nastavení přímo aplikace D+ a výsledek je stejný.
831307
Ještě tady znova nakousnu D+. Chci se zeptat jestli i na jiných televizích (mám LG C11) máte v titulcích písmena s diakritikou jiným fontem? Zkoušel jsem i jiné jejich typy fontů v nastavení přímo aplikace D+ a výsledek je stejný.
3 0
reagují: Xyrus
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se