Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9621 - 9640 Napsat příspěvek
reaguje na: DarkSith
Z vlastní zkušenosti musím nad tímto rozhodnutím federálního soudu kroutit hlavou. Žena byla těhotná a při vyšetřeních zjistili vadu plodu na chromozomu 19, což by znamenalo těžké postižení mentální i fyzické. Nevím jak bychom zvladali takové dítě mít a proto jsem strašně rád, že tady v ČR je potrat legální.
832106
Z vlastní zkušenosti musím nad tímto rozhodnutím federálního soudu kroutit hlavou. Žena byla těhotná a při vyšetřeních zjistili vadu plodu na chromozomu 19, což by znamenalo těžké postižení mentální i fyzické. Nevím jak bychom zvladali takové dítě mít a proto jsem strašně rád, že tady v ČR je potrat legální.
832105
11 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Jako já mám asi v něčem blíže k republikánům, ale v tomto je naprosto odsuzuji. Právo na potrat by mělo být základním právem stejně jako například právo volit. Skutečnost, že si tuto legislativu teď budou moci jednotlivé státy v USA stanovit podle sebe z ní sice hezky, ale problém je v tom, že v řadě z nich jsou u moci doslova náboženští extrémisté, kteří chtějí zakázat potrat i v případě znásilnění, incestu, těžkého poškození plodu a neberou ohledy ani na zdravotní riziko pro ženy. Mezi nimi a například radikálními islamisty není v přístupu k ženám mnoho rozdílů. :- 
832105
Jako já mám asi v něčem blíže k republikánům, ale v tomto je naprosto odsuzuji. Právo na potrat by mělo být základním právem stejně jako například právo volit. Skutečnost, že si tuto legislativu teď budou moci jednotlivé státy v USA stanovit podle sebe z ní sice hezky, ale problém je v tom, že v řadě z nich jsou u moci doslova náboženští extrémisté, kteří chtějí zakázat potrat i v případě znásilnění, incestu, těžkého poškození plodu a neberou ohledy ani na zdravotní riziko pro ženy. Mezi nimi a například radikálními islamisty není v přístupu k ženám mnoho rozdílů. *:-* 
832097
10 0
reagují: Attikus, l-e-t-o
reagovat
A pro chudé je docela problém vycestovat i bez těchto rizik.
832104
A pro chudé je docela problém vycestovat i bez těchto rizik.
6 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Neviem teda ako iní, ale o takomto niečom určite nevytrubujem na verejnosti a vlastne ani vo svojom okolí, to je príliš intímna záležitosť, takže to je kravina na úrovni zákazu strkať mačku do mikrovlnky, síce také existuje ale nobody give a f*ck
832103
Neviem teda ako iní, ale o takomto niečom určite nevytrubujem na verejnosti a vlastne ani vo svojom okolí, to je príliš intímna záležitosť, takže to je kravina na úrovni zákazu strkať mačku do mikrovlnky, síce také existuje ale nobody give a f*ck
832102
1 -6
reagovat
reaguje na: Attikus
Tak jasně, že se to bude obcházet, ale v některých státech tě můžou dokonce nahlásit a dostanou za to odměnu a tobě hrozí trest...
832102
Tak jasně, že se to bude obcházet, ale v některých státech tě můžou dokonce nahlásit a dostanou za to odměnu a tobě hrozí trest...
832100
3 0
reagují: Attikus
reagovat
reaguje na: Vardant
To budú asi také zákazy ako tie zákazy vychádzania cez koronu, dodržiavanie nula a obchádzanie vo veľkom.

Btw vidím že je tu kopec ľudí skutočne znalych problematiky 
832100
To budú asi také zákazy ako tie zákazy vychádzania cez koronu, dodržiavanie nula a obchádzanie vo veľkom. Btw vidím že je tu kopec ľudí skutočne znalych problematiky 
832099
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Protože některé státy zakazují i odjet kvůli potratu.
832099
Protože některé státy zakazují i odjet kvůli potratu.
832098
5 0
reagují: Memphis, Attikus
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Hele vůbec nic o tom nevím, tak mám možná blbý dotaz - pokud jsem to pochopil správně, není to plošný zákaz, ale možnost dát jednotlivým státům pravomoc vybrat si, jak moc to budou omezovat. 

Co tedy brání čistě hypoteticky obyvatelce dejme tomu Texasu (fakt nevím, jaká je kde nálada), kde řeknou "potrat nikdy a nikomu", aby odjela do Kalifornie, kde to řešit nebudou? 

Pochopitelně to nic nemění na tom, že ten verdikt je strašná prasárna a že to nebude hezký. 
832098
Hele vůbec nic o tom nevím, tak mám možná blbý dotaz - pokud jsem to pochopil správně, není to plošný zákaz, ale možnost dát jednotlivým státům pravomoc vybrat si, jak moc to budou omezovat.  Co tedy brání čistě hypoteticky obyvatelce dejme tomu Texasu (fakt nevím, jaká je kde nálada), kde řeknou "potrat nikdy a nikomu", aby odjela do Kalifornie, kde to řešit nebudou?  Pochopitelně to nic nemění na tom, že ten verdikt je strašná prasárna a že to nebude hezký. 
832097
5 0
reagují: Vardant
reagovat

zpátky do středověku

mám takovej pocit, že v Americe, poté co prosadili zákaz dobrovolného potratu, začne fakt peklo. V Polsku se stim asi nějak vypořádají po svém (demonstrace, modlitby), ale v americe to bude fakt masakr. Tam je čeká podle mě další Civil War ... A taky začne asi dost velká migrace lidí. Každopádně republikání to mají spočítaný do příštích voleb...

mám takovej pocit, že druhá půlka tohoto roku bude pěkně v píči ...
832097
mám takovej pocit, že v Americe, poté co prosadili zákaz dobrovolného potratu, začne fakt peklo. V Polsku se stim asi nějak vypořádají po svém (demonstrace, modlitby), ale v americe to bude fakt masakr. Tam je čeká podle mě další Civil War ... A taky začne asi dost velká migrace lidí. Každopádně republikání to mají spočítaný do příštích voleb... mám takovej pocit, že druhá půlka tohoto roku bude pěkně v píči ...
zpátky do středověku
4 -1
reagují: DarkSith, Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: Polux
Jakou verzi? :D
832093
Jakou verzi? *:D*
832089
3 0
reagují: Polux
reagovat
reaguje na: Polux
Před pár dny jsem si to dal na Nova Cinema. Zkrátka má srdcovka, která zraje jak to nejlepší víno a je stále neskutečně myšlenkově stimulující. Možná právě proto nikdy nedocením dvojku, která pro mě pořád jako by neexistovala, bohužel.
832092
Před pár dny jsem si to dal na Nova Cinema. Zkrátka má srdcovka, která zraje jak to nejlepší víno a je stále neskutečně myšlenkově stimulující. Možná právě proto nikdy nedocením dvojku, která pro mě pořád jako by neexistovala, bohužel.
832089
2 0
reagovat

25.6.1982

Dnes je to na den přesně 40 let od premiéry filmu, který ve své době schytal vlažné recenze a v pokladnách pohořel a přesto se stal stavebním kamenem žánru, zásadním dílem celé kinematografie a nezpochybnitelnou ikonou, která se v popkultuře obecně cituje (nebo vykrádá:D) dodnes.

Aneb všechno nejlepší Ricku Deckarde:). Nějakou dobu jsme se neviděli (uznávám, moje chyba), ale slibuju, že dneska - když už máš to pěkně kulaté výročí - se u Tebe zase na dvě hodiny ve 4K zastavím a pokecáme jako za starých časů. Tedy kecat budeš samozřejmě Ty, já budu zase jen tiše poslouchat a při tom se kochat, jak Ti to stále neuvěřitelně šlape a sluší. No však to znáš, prostě jako obvykle:).    
832089
Dnes je to na den přesně 40 let od premiéry filmu, který ve své době schytal vlažné recenze a v pokladnách pohořel a přesto se stal stavebním kamenem žánru, zásadním dílem celé kinematografie a nezpochybnitelnou ikonou, která se v popkultuře obecně cituje (nebo vykrádá*:D*) dodnes. Aneb všechno nejlepší Ricku Deckarde*:)*. Nějakou dobu jsme se neviděli (uznávám, moje chyba), ale slibuju, že dneska - když už máš to pěkně kulaté výročí - se u Tebe zase na dvě hodiny ve 4K zastavím a pokecáme jako za starých časů. Tedy kecat budeš samozřejmě Ty, já budu zase jen tiše poslouchat a při tom se kochat, jak Ti to stále neuvěřitelně šlape a sluší. No však to znáš, prostě jako obvykle*:)*.    
25.6.1982
12 0
reagují: Memphis, JAGODA
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja jedu asi vic tech-house, house, techno, apod.

Treba tahle z posledni doby :)

link

Nebo treba tenhle track od Jamieho Jonese 8)
832087
Ja jedu asi vic tech-house, house, techno, apod. Treba tahle z posledni doby :) https://www.youtube.com/watch?v=VHSmO_72Uro Nebo treba [url=https://www.youtube.com/watch?v=t4lGt5EWUcE]tenhle track[/url] od Jamieho Jonese *8)*
832083
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ani mi to nepripominej :o
832086
Ani mi to nepripominej *:o*
832077
1 0
reagovat
Mám dvacetiletého bratrance, který dělá hudbu. Vždycky byl takový tišší přemýšlivý podivín. Myslel jsem že mu to pochvalím aby se neřeklo a spadla mi brada. :o

Tento styl moc neposlouchám a určitě tu tomu lépe bude rozumět víc lidí, but...

link
832083
Mám dvacetiletého bratrance, který dělá hudbu. Vždycky byl takový tišší přemýšlivý podivín. Myslel jsem že mu to pochvalím aby se neřeklo a spadla mi brada. *:o* Tento styl moc neposlouchám a určitě tu tomu lépe bude rozumět víc lidí, but... https://youtu.be/4QHZG18t2OM
8 0
reagují: Vincent
reagovat
Tyvole. Handmaid's Tale v přímým přenosu ta amerika. To je masakr toto.
832077
Tyvole. Handmaid's Tale v přímým přenosu ta amerika. To je masakr toto.
14 -1
reagují: Vincent
reagovat
MUSICZONE
Fanouškům old-school rapu by se mohlo líbit:
link
832076
[b]MUSICZONE[/b] Fanouškům old-school rapu by se mohlo líbit: https://www.youtube.com/watch?v=RjrA-slMoZ4
1 0
reagovat
Volové! - no ještě že má dnes vedoucí dovolenou! 
832070
Volové! - no ještě že má dnes vedoucí dovolenou! 
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To nikdy neomrzi:D
832065
To nikdy neomrzi*:D*
832063
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ten konec, nene :D

Ještě to pokračování link
832063
Ten konec, nene *:D* Ještě to pokračování https://www.youtube.com/watch?v=negvDpZP85w
832062
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se