Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9521 - 9540 Napsat příspěvek
Takže chcete říct, že pro BFU je nakonec pořád nejjednodušší ulož.toTV?
831514
Takže chcete říct, že pro BFU je nakonec pořád nejjednodušší ulož.toTV?
8 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já jedu taky přes PS, jelikož jak Disney+ tak i HBOMAX nejsou podporovány na starších televizí. 

Jinak na PS mi ta funkce na pokračovat ve sledování funguje dost dobře. 

Zajímavé jak apka funguje na PS, přes televizi a počítače. 
831501
Já jedu taky přes PS, jelikož jak Disney+ tak i HBOMAX nejsou podporovány na starších televizí.  Jinak na PS mi ta funkce na pokračovat ve sledování funguje dost dobře.  Zajímavé jak apka funguje na PS, přes televizi a počítače. 
831490
1 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ono je to vyřešit přes frontend i backend docela komplikované. Chápu, že chtějí ušetřit a těch dodavatelů není zase tolik. Ale sakra bavíme se o největších korporacích na světě, ne lokální IPTV. :)
831492
Ono je to vyřešit přes frontend i backend docela komplikované. Chápu, že chtějí ušetřit a těch dodavatelů není zase tolik. Ale sakra bavíme se o největších korporacích na světě, ne lokální IPTV. :)
831491
2 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: duro
Já u Alias ve čtvrtek usnula, když jsem si chtěla v pátek pustit ten díl, který jsem prospala, tak jsem Alias musela najít v seriálech, protože přes Pokračovat ve sledování se člověk na smart TV nedostane k seznamu dílů, i když na webu to jde. Dlouho mě tak nic nerozčílilo. Nicméně ta nabídka je impozantní a oproti HBO Max je to den a noc. Mimochodem HBO Max je taky na pěst, hlavně nefungují profily, takže si nonstop lezeme do filmů a seriálů. Tvl. Netflix je tu x let, to se sakra někdo od Disneyho a Warnerů nemohl podívat, jak se to má dělat??
831491
Já u Alias ve čtvrtek usnula, když jsem si chtěla v pátek pustit ten díl, který jsem prospala, tak jsem Alias musela najít v seriálech, protože přes Pokračovat ve sledování se člověk na smart TV nedostane k seznamu dílů, i když na webu to jde. Dlouho mě tak nic nerozčílilo. Nicméně ta nabídka je impozantní a oproti HBO Max je to den a noc. Mimochodem HBO Max je taky na pěst, hlavně nefungují profily, takže si nonstop lezeme do filmů a seriálů. Tvl. Netflix je tu x let, to se sakra někdo od Disneyho a Warnerů nemohl podívat, jak se to má dělat??
831466
8 -1
reagují: duro, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: hroubek
Na tabletu a mobilu mám normálně průhledné, na PS černé.:-
831490
Na tabletu a mobilu mám normálně průhledné, na PS černé.*:-*
831484
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Mně přijde škoda, že neumí absolutně pracovat s obsahem. Netflix upeče z hovna bič, tohle má špičkovej materiál a uplete to z toho rozpadající se rohožku. IMHO dali v Disney strašně malý důraz na data. 

Já věřím, že kdyby najali někoho, kdo by jim z csfd vytáhnul, co je tady oblíbené a uzpůsobil tomu nabídku a položky v menu, tak se jim to na předplatném vrátí do týdne. 
831485
Mně přijde škoda, že neumí absolutně pracovat s obsahem. Netflix upeče z hovna bič, tohle má špičkovej materiál a uplete to z toho rozpadající se rohožku. IMHO dali v Disney strašně malý důraz na data.  Já věřím, že kdyby najali někoho, kdo by jim z csfd vytáhnul, co je tady oblíbené a uzpůsobil tomu nabídku a položky v menu, tak se jim to na předplatném vrátí do týdne. 
4 -1
reagovat
Na to jsem se chtěl taky zeptat. Dá se změnit pozadí za titulkami. To černé mě vytáčí. 
831484
Na to jsem se chtěl taky zeptat. Dá se změnit pozadí za titulkami. To černé mě vytáčí. 
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
O tom chaose s fontami na D+ som sa ani nezmienil, lebo to mi v skutočnosti až tak neprekáža... aj keď je to objektívne fail ako prasa. :)
831481
O tom chaose s fontami na D+ som sa ani nezmienil, lebo to mi v skutočnosti až tak neprekáža... aj keď je to objektívne fail ako prasa. :)
831479
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Amazon má díky imdb pěkně funkce, ale co se rozhraní, chyb v titulkach (+ náznaky do budoucna, že titulky se projedou strojem a čau) a celkové přehlednosti týká, tak je jak kdyby ho dělal začínající Ajtak jako projekt do školy.
Nejlepší apku má Netflix a Apple.

Jinak s Disney souhlas. Apka je naleštěné ho.no a titulky jsou tam hodně velká divočina. Navíc se mi na PS5 nepodařilo najít nastavení velikosti a pozadí titulků.
831479
Amazon má díky imdb pěkně funkce, ale co se rozhraní, chyb v titulkach (+ náznaky do budoucna, že titulky se projedou strojem a čau) a celkové přehlednosti týká, tak je jak kdyby ho dělal začínající Ajtak jako projekt do školy. Nejlepší apku má Netflix a Apple. Jinak s Disney souhlas. Apka je naleštěné ho.no a titulky jsou tam hodně velká divočina. Navíc se mi na PS5 nepodařilo najít nastavení velikosti a pozadí titulků.
831466
4 0
reagují: duro
reagovat
Tí, čo mi dali mínusy - zdá sa vám, že tá apka je super a vidíte tam niečo, čo ja nenachádzam? Sem s tým, skutočne budem rád, ak mi niekto poradí.
831478
Tí, čo mi dali mínusy - zdá sa vám, že tá apka je super a vidíte tam niečo, čo ja nenachádzam? Sem s tým, skutočne budem rád, ak mi niekto poradí.
4 0
reagovat
To, že to tam nahadzujú spôsobom "Orville má titulky k prvej a tretej časti, ale nie k druhej", je tiež jebnuté. :)

Ale snáď to ešte nejako vychytajú...
831468
To, že to tam nahadzujú spôsobom "Orville má titulky k prvej a tretej časti, ale nie k druhej", je tiež jebnuté. :) Ale snáď to ešte nejako vychytajú...
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Ano
831467
Ano
831466
3 0
reagovat

Disney+

Poďme sa už baviť o tom, ako je tá aplikácia (a celá služba) šialene napiču. :D Bez srandy, omnoho horšia ako Max, a to už je čo povedať.

Nie je tam rubrika "novinky" alebo "nové diely seriálov tento týždeň".

Nie je tam nič na spôsob "už čoskoro" alebo "môžete sa tešiť", kde by som si lajkol, čo chcem vidieť, a automaticky mi to tie veci hádzalo do my listu.

Keď kliknete "pokračovať v sledovaní" a potom dáte stop či back, tak vás neprehodí na profil toho seriálu či filmu, ale naspäť na úvodnú stránku. Takže ak sa chcem preklikať napr. Orvillom, tak tam nestačí ísť z "pokračovať", ale musím to niekde prácne vyhľadať.

To prepínanie zvuku a titulkov na smart tv v hornej časti obrazu je príšerne otravné, rolovať tým vertikálne je omnoho šikovnejšie a na Maxe, kde nie sú všetky jazyky na planéte, ale len originál / čeština / slovenčina je to úplne super.

Absolútne sa to nechytá ani na Max, o Amazone alebo Netflixe (ktorý je v týchto veciach stále o míle pred ostatnými stream-apkami) ani nehovorím.

O stovky míľ, v skutočnosti.
831466
Poďme sa už baviť o tom, ako je tá aplikácia (a celá služba) šialene napiču. *:D* Bez srandy, omnoho horšia ako Max, a to už je čo povedať. Nie je tam rubrika "novinky" alebo "nové diely seriálov tento týždeň". Nie je tam nič na spôsob "už čoskoro" alebo "môžete sa tešiť", kde by som si lajkol, čo chcem vidieť, a automaticky mi to tie veci hádzalo do my listu. Keď kliknete "pokračovať v sledovaní" a potom dáte stop či back, tak vás neprehodí na profil toho seriálu či filmu, ale naspäť na úvodnú stránku. Takže ak sa chcem preklikať napr. Orvillom, tak tam nestačí ísť z "pokračovať", ale musím to niekde prácne vyhľadať. To prepínanie zvuku a titulkov na smart tv v hornej časti obrazu je príšerne otravné, rolovať tým vertikálne je omnoho šikovnejšie a na Maxe, kde nie sú všetky jazyky na planéte, ale len originál / čeština / slovenčina je to úplne super. Absolútne sa to nechytá ani na Max, o Amazone alebo Netflixe (ktorý je v týchto veciach stále o míle pred ostatnými stream-apkami) ani nehovorím. O stovky míľ, v skutočnosti.
Disney+
10 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ta komunikace je třeba zrovna v souvislosti s těmito pány jedna demage contol přes druhou :D
831464
Ta komunikace je třeba zrovna v souvislosti s těmito pány jedna demage contol přes druhou *:D*
831459
1 -3
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ciwe, už ani smajlík nestačí? Kolik jich teda musí být, abys to pochopil jako vtip?
831463
Ciwe, už ani smajlík nestačí? Kolik jich teda musí být, abys to pochopil jako vtip?
831456
2 -3
reagovat
reaguje na: Barv666
No já třeba tu informaci nikde nenašel, hlavně je nemyslíš nesmysl vyjadřovat se do médií k tomu co se dělo za zavřenými dveřmi bez médií? :)
831459
No já třeba tu informaci nikde nenašel, hlavně je nemyslíš nesmysl vyjadřovat se do médií k tomu co se dělo za zavřenými dveřmi bez médií? *:)*
831455
2 -1
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
Ciwe, už jsi se někdy zamyslel nad tím, že když tak špatně neseš mínuska, možná by bylo pro tebe zdravější neúčastnit se fór, kde se používaj? Víš, vždycky nějaký dostaneš...
831456
Ciwe, už jsi se někdy zamyslel nad tím, že když tak špatně neseš mínuska, možná by bylo pro tebe zdravější neúčastnit se fór, kde se používaj? Víš, vždycky nějaký dostaneš...
831455
3 -3
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
To dislajkujete suše podanou informaci, nebo mluvčího? :D
831455
To dislajkujete suše podanou informaci, nebo mluvčího? *:D*
831450
2 -3
reagují: AndyKaufman, Kostěj
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Jean-Louis Trintignant, další francouzská herecká ikona.
831452
Zemřel Jean-Louis Trintignant, další francouzská herecká ikona.
Diskova kronika
2 0
reagovat
Mluvčí Zelenskeho vyvrátil informaci, že Scholz, Draghi a Macron vyzvali ukrajinského prezidenta k vyjednávání s Ruskem. Naopak bylo řečeno, že rozhodování je pouze na Ukrajině.
831450
Mluvčí Zelenskeho vyvrátil informaci, že Scholz, Draghi a Macron vyzvali ukrajinského prezidenta k vyjednávání s Ruskem. Naopak bylo řečeno, že rozhodování je pouze na Ukrajině.
6 -5
reagují: Barv666
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se