Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9481 - 9500 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
Tohle se říkalo už v 60. letech. Naprostá blbost.
832978
Tohle se říkalo už v 60. letech. Naprostá blbost.
832972
3 -4
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Je to přece nesmysl. Možná tam někdo pošle výpravu, ale to je tak všechno. Na terraformaci Marsu nemáme potřebné technologie a ani Musk nemá tolik peněz, aby něco takového ufinancoval. A hlavně by to trvalo celé generace. 
832974
Je to přece nesmysl. Možná tam někdo pošle výpravu, ale to je tak všechno. Na terraformaci Marsu nemáme potřebné technologie a ani Musk nemá tolik peněz, aby něco takového ufinancoval. A hlavně by to trvalo celé generace. 
832972
7 -1
reagovat

Elon Musk

Na Twitteru slibuje že za našich životů lidstvo obsadí  Mars.

Fandím tomu.
832972
Na Twitteru slibuje že za našich životů lidstvo obsadí  Mars. Fandím tomu.
Elon Musk
2 -5
reagují: Disketa1, DarkSith
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak třeba Snapdragona znám, akorát že jen jako procesor z telefonů.
832966
Tak třeba Snapdragona znám, akorát že jen jako procesor z telefonů.
832960
4 -1
reagovat
Blade je výborně obsazeny, ale víc by mě zajímal, kdyby byl Rko.
832963
Blade je výborně obsazeny, ale víc by mě zajímal, kdyby byl Rko.
2 -3
reagovat
reaguje na: Gonzi
Většina těch věcí, co vyjmenoval, neříká nic vůbec nikomu.

Daredevil, Spider-Man, Blade, Fantastic Four, X-Men -> to jsou věci, na které se třeba těšit.
832960
Většina těch věcí, co vyjmenoval, neříká nic vůbec nikomu. Daredevil, Spider-Man, Blade, Fantastic Four, X-Men -> to jsou věci, na které se třeba těšit.
832959
3 -3
reagují: MKMZ, Barv666
reagovat
reaguje na: MKMZ
Hmm, nejzajímavější mi na tom přijde, jak mi to potvrzuje můj naprostý nezájem o Marvelovky někdy od Endgame. Nic z těch popisků ve mě nevyvolává ani náznak zájmu. :D
832959
Hmm, nejzajímavější mi na tom přijde, jak mi to potvrzuje můj naprostý nezájem o Marvelovky někdy od Endgame. Nic z těch popisků ve mě nevyvolává ani náznak zájmu. *:D*
832925
14 -2
reagují: do_Od
reagovat
Uznávám, že je aktuálně potřeba oznamovat 1. středu v měsící i v ruštině, ale poslední obyvatelé, kteří slyšeli "Vnimaniye, vnimaniye" se do svých obydlí už nevrátili.

A to píšu jako jaderný fanatik, který od dubna zhlédl Černobyl, Černobyl: Nová svědectví, Čínský syndrom, Havárii v Three Mile Island a chystám se na Chernobyl: The Lost Tapes. :o
832953
Uznávám, že je aktuálně potřeba oznamovat 1. středu v měsící i v ruštině, ale poslední obyvatelé, kteří slyšeli [i]"Vnimaniye, vnimaniye"[/i] se do svých obydlí už nevrátili. A to píšu jako jaderný fanatik, který od dubna zhlédl Černobyl, Černobyl: Nová svědectví, Čínský syndrom, Havárii v Three Mile Island a chystám se na Chernobyl: The Lost Tapes. *:o*
3 -3
reagovat
reaguje na: MKMZ
832938
https://www.youtube.com/watch?v=BLUkgRAy_Vo
832925
10 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
to fakt nehrozí :D 
832934
to fakt nehrozí *:D* 
832932
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Takže se spíš chystáš s Diskem a Rimsym na LFŠ?:D
832932
Takže se spíš chystáš s Diskem a Rimsym na LFŠ?*:D*
832931
6 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: TedGeorge
S Tatianou jsme se shodli, že tato pokrytecká snobská party není pro nás...
832931
S Tatianou jsme se shodli, že tato pokrytecká snobská party není pro nás...
832924
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Budoucnost MCU.

Pár střípků z následujících projektů. Spoilery z podstaty: :D

- Bude představena kouzelnice Jennifer Kale (Agatha: House of Harkness).
- Dalším The Falconem je nepřekvapivě Joaquin Torres (Armor Wars).
- Atlantida se bude ve skutečnosti jmenovat Tlālōcān
(Black Panther: Wakanda Forever).
- Představí se Dracula a pravděpodobně i Rachel van Helsing (Blade).
- Opět uvidíme Moon Knighta a představí se Secret Empire /uskupení/ (Captain America 4).
- Snapdragon se může ale nemusí nakonec objevit (Echo).
- Dostaneme nové složení Strážců /Star Lord, Cosmo, Adam Warlock, Phyla-Vell/ (Guardians of the Galaxy: Volume 3).
- The Hood bude superzáporák (Ironheart).
- Opět uvidíme Kinga v cameu (Loki).
- Originálním příkladem boření 4. stěny bude, když Jennifer Walters vejde do kanceláře Kevina Feigeho (She-Hulk).
- Kamala Khan bude mít výrazný power-up (The Marvels).
- Blade bude mít nečekaný debut (Werewolf by Night).
- Shang-Chiho se dočkáme dříve než ve druhé sólovce (What If...? 2).

- Po zpackaném seriálu uvidíme novou iteraci Universal Inhumans.
- America Chavez dostane speciál.
- Midnight Angels se blíží.
- Mighty Thor se vrátí.
- Wave se objeví v některém z budoucích projektů.
832925
Pár střípků z následujících projektů. Spoilery z podstaty: *:D* - [spoiler]Bude představena kouzelnice Jennifer Kale[/spoiler] (Agatha: House of Harkness). - [spoiler]Dalším The Falconem je nepřekvapivě Joaquin Torres (Armor Wars). - Atlantida se bude ve skutečnosti jmenovat Tlālōcān[/spoiler] (Black Panther: Wakanda Forever). - [spoiler]Představí se Dracula a pravděpodobně i Rachel van Helsing[/spoiler] (Blade). - [spoiler]Opět uvidíme Moon Knighta a představí se Secret Empire /uskupení/[/spoiler] (Captain America 4). - [spoiler]Snapdragon se může ale nemusí nakonec objevit[/spoiler] (Echo). - [spoiler]Dostaneme nové složení Strážců /Star Lord, Cosmo, Adam Warlock, Phyla-Vell/[/spoiler] (Guardians of the Galaxy: Volume 3). - [spoiler]The Hood bude superzáporák[/spoiler] (Ironheart). - [spoiler]Opět uvidíme Kinga v cameu[/spoiler] (Loki). - [spoiler]Originálním příkladem boření 4. stěny bude, když Jennifer Walters vejde do kanceláře Kevina Feigeho[/spoiler] (She-Hulk). - [spoiler]Kamala Khan bude mít výrazný power-up[/spoiler] (The Marvels). - [spoiler]Blade bude mít nečekaný debut[/spoiler] (Werewolf by Night). - [spoiler]Shang-Chiho se dočkáme dříve než ve druhé sólovce[/spoiler] (What If...? 2). [spoiler]- Po zpackaném seriálu uvidíme novou iteraci Universal Inhumans. - America Chavez dostane speciál. - Midnight Angels se blíží. - Mighty Thor se vrátí. - Wave se objeví v některém z budoucích projektů.[/spoiler]
Budoucnost MCU.
3 -14
reagují: Gonzi, Milosh
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Pustili te zase na vylet, nebo jak?
832924
Pustili te zase na vylet, nebo jak?
832917
8 -2
reagují: RainMakeR
reagovat

KV festival

Tak se mě zda že tam jsou dvě horní paluby. Ta úplně nejhornější je asi fakt celá ze zlata :D8) a lítají tam pečený Holubi  přímo do huby
832917
Tak se mě zda že tam jsou dvě horní paluby. Ta úplně nejhornější je asi fakt celá ze zlata *:D**8)* a lítají tam pečený Holubi  přímo do huby
KV festival
3 -3
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
Uvědomili si, že jsou to s**čky? :D
832911
Uvědomili si, že jsou to s**čky? *:D*
832906
2 -2
reagovat
reaguje na: Attikus
Aby tím je lidi v našem regionu nenaštvali. 
832910
Aby tím je lidi v našem regionu nenaštvali. 
832904
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Možná to stahují, aby to mohli nabídnout jinde a potenciální kupci nevycouvali s tím, že to je na HBO Max, takže to nechtějí. Kdyby třeba dejme tomu Netflix koupil Bez vědomí, nachystal to na listopad a prokeclo se, že to z HBO Max zmizí, lidi bez Netflixu by to mohli chtít dokoukat na HBO Max a Netflix by je nezlákal k sobě na velký český seriál. 

Ale je to moje ničím nepodložená teorie :)
832909
Možná to stahují, aby to mohli nabídnout jinde a potenciální kupci nevycouvali s tím, že to je na HBO Max, takže to nechtějí. Kdyby třeba dejme tomu Netflix koupil Bez vědomí, nachystal to na listopad a prokeclo se, že to z HBO Max zmizí, lidi bez Netflixu by to mohli chtít dokoukat na HBO Max a Netflix by je nezlákal k sobě na velký český seriál.  Ale je to moje ničím nepodložená teorie :)
832906
3 0
reagovat
reaguje na: Attikus
Mně nedává smysl, že odstraňujou jejich původní tvorbu?? 
832906
Mně nedává smysl, že odstraňujou jejich původní tvorbu?? 
832904
1 -1
reagují: Cinefil, Mr. Hlad
reagovat

HBO Max

Warneri začínajú šetriť
link
832904
Warneri začínajú šetriť https://strategie.hnonline.sk/news/media/96028739-hbo-max-zastavuje-vyrobu-povodneho-obsahu-v-europe-obsah-neprinesie-ani-u-nas 
HBO Max
4 0
reagují: DarkSith, verbst
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se