Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7961 - 7980 Napsat příspěvek
Tom Sizmore zemřel :- R.I.P
860652
Tom Sizmore zemřel *:-* R.I.P
3 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Ja som dnes pozeral na ten tréning ako puk. Ale moc by som to nehrotil. Treba počkať prvých 5 závodov a uvidíme. Dovtedy sa všetky tímy rozpozerajú, privezú nejaké vylepšenia, a je skrátka viac ako pravdepodobné, že Mercedes sa časom posunie výkonovo viac, ako nejaký Aston Martin. Netreba zabúdať, že napr minulý rok aj Haas vyzeral celkom bojovne na začiatku, ale skrátka vývojom nestíhali a bolo po boji.
Aj keď bola by to sranda, keby sa tam v prvej trojke striedali štyri tímy :) no neverím tomu moc. 
860640
Ja som dnes pozeral na ten tréning ako puk. Ale moc by som to nehrotil. Treba počkať prvých 5 závodov a uvidíme. Dovtedy sa všetky tímy rozpozerajú, privezú nejaké vylepšenia, a je skrátka viac ako pravdepodobné, že Mercedes sa časom posunie výkonovo viac, ako nejaký Aston Martin. Netreba zabúdať, že napr minulý rok aj Haas vyzeral celkom bojovne na začiatku, ale skrátka vývojom nestíhali a bolo po boji. Aj keď bola by to sranda, keby sa tam v prvej trojke striedali štyri tímy *:)* no neverím tomu moc. 
860638
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: HAL
Nejlepsi hudebni obdobi. Hned mam chut si pustit GTA Vice City a zavzpominat na bezstarostne mladi.
860639
Nejlepsi hudebni obdobi. Hned mam chut si pustit GTA Vice City a zavzpominat na bezstarostne mladi.
860635
9 0
reagovat

Formule 1

Je možné že by Aston Martin postavil lepší auto než samotný Mercedes s jejich motorem? Jako jestli bude čtyřicátník Alonso bojovat o titul tak tahle sezóna vstoupí do dějin.
860638
Je možné že by Aston Martin postavil lepší auto než samotný Mercedes s jejich motorem? Jako jestli bude čtyřicátník Alonso bojovat o titul tak tahle sezóna vstoupí do dějin.
Formule 1
5 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Na toho jsem vzpomínal nedávno při poslouchání tohoto - Most Popular Song Each Month Since January 1980

Tak kolik si toho pamatujete... a co už vůbec nestíháte? :)
860635
Na toho jsem vzpomínal nedávno při poslouchání tohoto - [url=https://www.youtube.com/watch?v=nNoaXej0Jeg]Most Popular Song Each Month Since January 1980[/url] Tak kolik si toho pamatujete... a co už vůbec nestíháte? *:)*
860627
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Počítá se jen PCR ověřený? :D
860633
Počítá se jen PCR ověřený? *:D*
860592
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Ocekavam selfie s RainMakerem.
860630
Ocekavam selfie s RainMakerem.
860626
3 -1
reagovat

Víkendová pop nostalgie 2

Všem, kteří před sebou mají sportovní víkend, posílám písničku. Dobrou noc!
860627
Všem, kteří před sebou mají sportovní víkend, posílám [url=https://youtu.be/diYAc7gB-0A]písničku[/url]. Dobrou noc!
Víkendová pop nostalgie 2
1 0
reagují: HAL
reagovat

Gervais

Ricky si zašel v Praze na jedno. :D

link
860626
Ricky si zašel v Praze na jedno. *:D* https://twitter.com/rickygervais/status/1631711982465306625
Gervais
5 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Palec nahoru, jestli jste COVID už měli, palec dolů, jestli zatím ne! :)

(a jestli cítíte potřebu pomocí palců komentovat celou tuhle iniciativu, poprosím pod můj předchozí komentář, ať nám to nekazí tu statistiku...;))
860592
Palec nahoru, jestli jste COVID už měli, palec dolů, jestli zatím ne! *:)* (a jestli cítíte potřebu pomocí palců komentovat celou tuhle iniciativu, poprosím pod můj předchozí komentář, ať nám to nekazí tu statistiku...*;)*)
38 -12
reagují: Memphis
reagovat
Všem postiženým rychlé a úplné zotavení! :+  Vždy, když o takových zkušenostech čtu, jsem moc šťastný, že se mi to dosud nějakým zázrakem vyhýbalo - a docela by mě vlastně zajímalo, kolik takových vůbec ještě je: co byste řekli na malé hlasování? 
860591
Všem postiženým rychlé a úplné zotavení! *:+*  Vždy, když o takových zkušenostech čtu, jsem moc šťastný, že se mi to dosud nějakým zázrakem vyhýbalo - a docela by mě vlastně zajímalo, kolik takových vůbec ještě je: co byste řekli na malé hlasování? 
3 0
reagovat
reaguje na: esmo
To mě mrzí. Já nikdy nebyl  nějaký křikloun, že Covid je výmysl atd. Spíše jsem to neřešil. Nikde
860567
To mě mrzí. Já nikdy nebyl  nějaký křikloun, že Covid je výmysl atd. Spíše jsem to neřešil. Nikde
860556
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nakopat je do prdele všechny :o
860565
Nakopat je do prdele všechny *:o*
860559
5 -1
reagovat
reaguje na: Gacy
To má pak člověk chuť těm dezolátům, co řvou na náměstí, dát přes hubu, že? :)
860559
To má pak člověk chuť těm dezolátům, co řvou na náměstí, dát přes hubu, že? :)
860557
9 -1
reagují: Gacy
reagovat
Táta měl Covid a hrozně zhubnul, bylo to hrozny 
on je malý tlustý Mužík, ale tehdy na něm všechno viselo, bál jsem se o něj, tehdy mu z toho začali krvácet plíce a do dneška, i když už to má za sebou, tak dochází na plicní, je to hnus velebnosti, svinstvo :-
860557
Táta měl Covid a hrozně zhubnul, bylo to hrozny  on je malý tlustý Mužík, ale tehdy na něm všechno viselo, bál jsem se o něj, tehdy mu z toho začali krvácet plíce a do dneška, i když už to má za sebou, tak dochází na plicní, je to hnus velebnosti, svinstvo *:-*
9 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: rollman69
To já právě horečky nemám nikdy, covid byl něco co mě a celou moji rodinu po strašně dlouhé době skolilo, tak že jsme nebyli schopni x dní fungovat.
Takže za mě jo, může to být rozhodně problém.
Koneckonců, děda mi na něj (spolu s dalšími vleklými potížemi co měl) umřel.
860556
To já právě horečky nemám nikdy, covid byl něco co mě a celou moji rodinu po strašně dlouhé době skolilo, tak že jsme nebyli schopni x dní fungovat. Takže za mě jo, může to být rozhodně problém. Koneckonců, děda mi na něj (spolu s dalšími vleklými potížemi co měl) umřel.
860553
7 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: esmo
Myslím, že moc velký rozdíl by to asi nebyl. Dva dny přiznávám, že to bylo hrozný, to jo, ale že bych pak všude křičel, že Covid je něco hrozného to ne. Já mám celkové vysoké horečky, když chytnu něco takového jako chřipka apod. Takže jsem to nějak nehrotil.
860553
Myslím, že moc velký rozdíl by to asi nebyl. Dva dny přiznávám, že to bylo hrozný, to jo, ale že bych pak všude křičel, že Covid je něco hrozného to ne. Já mám celkové vysoké horečky, když chytnu něco takového jako chřipka apod. Takže jsem to nějak nehrotil.
860545
4 -5
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: rollman69
Kdyby jsi byl jako já, tak máš těch 39 a ne 40 :):+
860545
Kdyby jsi byl jako já, tak máš těch 39 a ne 40 *:)**:+*
860539
2 -1
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: SteKi
Já ho měl jednou, jako jeden z posledních v práci a 2 dny horečky kolem 40, nemohl jsem ani chodit a pak už to bylo lehárko, chřipečka. Halušky jsem neměl, ale přiznávám, že ty dva dny jsem fakt jen potil krev a spal. Očkovaný nejsem a nemyslím si, že bych měl jiný průběh kdyby jo :)
860539
Já ho měl jednou, jako jeden z posledních v práci a 2 dny horečky kolem 40, nemohl jsem ani chodit a pak už to bylo lehárko, chřipečka. Halušky jsem neměl, ale přiznávám, že ty dva dny jsem fakt jen potil krev a spal. Očkovaný nejsem a nemyslím si, že bych měl jiný průběh kdyby jo :)
860324
4 -3
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: yeniczek
Tak halušky jsem teda neměl. Ale nonstop bolení hlavy asi tři dny jo a teploty okolo 39. Byla to bída ... já jim dám normální chřipka, pochybovačům !
860398
Tak halušky jsem teda neměl. Ale nonstop bolení hlavy asi tři dny jo a teploty okolo 39. Byla to bída ... já jim dám normální chřipka, pochybovačům !
860384
6 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se