okkac
Ti manažeři vybírají to, co hloupý dav chce. Jde to totálně mimo mě, ale kvůli Frantovi bych zapnul rád.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
Koukám na csfd a tam to docela propadlo, takže dost možná ani ten alkohol nepomůže...|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|