Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65201 - 65220 Napsat příspěvek
No ty kráso to je debata :D Pecka, pánové rozesmáli jste mě, díky 8)

Aby se neřeklo, tak se taky po tom podívám, ale fakt nevím :D
603254
No ty kráso to je debata *:D* Pecka, pánové rozesmáli jste mě, díky *8)* Aby se neřeklo, tak se taky po tom podívám, ale fakt nevím *:D*
0 0
reagovat
Ono nejdivnější na tom bylo, že to byl očividně mainstreamovej profesionálně natočenej klip, určitě za stovky tisíc nebo miliony. Hlava mi to nebere. Pytlovinek se slepicema a kohoutama je všude plno, tohle bylo něco víc... A opravdu to nebyla jenom epizodka s kohoutama na smetišti, když nedělali zvuky do refrénu tak otevírali zobáky. Celej klip prostě na tom postavenej, a zaboha to nevygooglim. Jo, a vypadalo to, že to je natočený v posledních pár letech, rozhodně ne třeba 10 let starý.
603253
Ono nejdivnější na tom bylo, že to byl očividně mainstreamovej profesionálně natočenej klip, určitě za stovky tisíc nebo miliony. Hlava mi to nebere. Pytlovinek se slepicema a kohoutama je všude plno, tohle bylo něco víc... A opravdu to nebyla jenom epizodka s kohoutama na smetišti, když nedělali zvuky do refrénu tak otevírali zobáky. Celej klip prostě na tom postavenej, a zaboha to nevygooglim. Jo, a vypadalo to, že to je natočený v posledních pár letech, rozhodně ne třeba 10 let starý.
0 0
reagovat

Milosh

Tvé minuty na googlu trávíš očividně stejně jako já, ale zase ne. Bylo to crazy, ale ty opeřence hráli reální opeřenci.
603250
Tvé minuty na googlu trávíš očividně stejně jako já, ale zase ne. Bylo to crazy, ale ty opeřence hráli reální opeřenci.
Milosh
0 0
reagovat

Ted

A neměli ty kohouti 2 metry a neseděli ve Ferrari? :D
603249
A neměli ty kohouti 2 metry a neseděli ve [link="http://www.youtube.com/watch?v=odAUGyNMZsk"]Ferrari[/link]? *:D*
Ted
0 0
reagovat

Milosh

Intoxikovaný sem "trochu" byl, ale ne. Ten člověk v tom okně vypadal jako Snoop dog kříženej s dvěma genericky vypadajícíma raperama. A opravdu tam byly kohouti kteří udávali tón a tempo písničky. Možná slepice, teda. Myslím, že seděli na kompostu.
603248
Intoxikovaný sem "trochu" byl, ale ne. Ten člověk v tom okně vypadal jako Snoop dog kříženej s dvěma genericky vypadajícíma raperama. A opravdu tam byly kohouti kteří udávali tón a tempo písničky. Možná slepice, teda. Myslím, že seděli na kompostu.
Milosh
0 0
reagovat

TedGeorge

Nemohl sis poplést popisovanou zvířenu? Tohle je taky docela ujetý.
603247
Nemohl sis poplést popisovanou zvířenu? [link="http://www.youtube.com/watch?v=6_BGKyAKigs"]Tohle[/link] je taky docela ujetý.
TedGeorge
0 0
reagovat

kubqo

Podepisuju (taky jsem ji nehrál :-D) jen ale dodávám, že prý byla na PC dost zabugovaná apod. A já osobně začal se trojkou a nikdy mi předchozí díly nechyběly.
603245
Podepisuju (taky jsem ji nehrál :-D) jen ale dodávám, že prý byla na PC dost zabugovaná apod. A já osobně začal se trojkou a nikdy mi předchozí díly nechyběly.
kubqo
0 0
reagovat

Hledám song

Několik nocí nazpátek jsem skončil v nonstopu a běžela tam televize. Asi MTV. Byl tam nějakej černoch sedící v okně do dvora a pozoroval kohouty, možná slepice (teď mluvím o tom klipu, ne o situaci v nonstopu). Refrén toho šílenýho songu bylo něco jako kokrhání a zvuky slepic. Nebylo to kreslený. Bylo to šílený. Zaboha to nemůžu vygooglit, kdyby někdo věděl název, tak budu vděčnej. Potřebuju to už dostat z hlavy.
603244
Několik nocí nazpátek jsem skončil v nonstopu a běžela tam televize. Asi MTV. Byl tam nějakej černoch sedící v okně do dvora a pozoroval kohouty, možná slepice (teď mluvím o tom klipu, ne o situaci v nonstopu). Refrén toho šílenýho songu bylo něco jako kokrhání a zvuky slepic. Nebylo to kreslený. Bylo to šílený. Zaboha to nemůžu vygooglit, kdyby někdo věděl název, tak budu vděčnej. Potřebuju to už dostat z hlavy.
Hledám song
0 0
reagovat
ja som dvojku nehral, ale tí čo hrali vravia, že ten tón tých hier je strašne odlišný a bránia dvojku, že je lepšia než trojka
603242
ja som dvojku nehral, ale tí čo hrali vravia, že ten tón tých hier je strašne odlišný a bránia dvojku, že je lepšia než trojka
0 0
reagovat

Saints Row

A má smysl hrát první dva díly nebo mám prostě napálit díl třetí a užít si to?
603241
A má smysl hrát první dva díly nebo mám prostě napálit díl třetí a užít si to?
Saints Row
0 0
reagovat

Saints Row IV

Práve som to nakusol, a síce som hral len naskriptované misie ale do toho sa človek musí zamilovať hneď :D Ostatne prvú misiu odporúčam skuknúť aj tým čo ich hra nezaujíma, je tak prepchatá filmovými a hernými odkazmi, už ten samotný názov - Zero Saints Thirty :D Keď hrala hudba z Armageddonu tak už som sa regulérne váľal na stole smiechom. A keď si vytvárate postavu a vyberáte jej hlas, tak pri jednom z nich je nahratý sample, v ktorom hovorí tá postava ten preslov z úvodu Newsroom, akurát že na koniec dodá fakt, že Amerika je až 43. v počte vrážd :D
603233
Práve som to nakusol, a síce som hral len naskriptované misie ale do toho sa človek musí zamilovať hneď *:D* Ostatne prvú misiu odporúčam [link="http://www.youtube.com/watch?v=eY2qbz2SYRo"]skuknúť[/link] aj tým čo ich hra nezaujíma, je tak prepchatá filmovými a hernými odkazmi, už ten samotný názov - Zero Saints Thirty *:D* Keď hrala hudba z Armageddonu tak už som sa regulérne váľal na stole smiechom. A keď si vytvárate postavu a vyberáte jej hlas, tak pri jednom z nich je nahratý sample, v ktorom hovorí tá postava ten preslov z úvodu Newsroom, akurát že na koniec dodá fakt, že Amerika je až 43. v počte vrážd *:D*
Saints Row IV
0 0
reagovat
603223
[link="http://www.youtube.com/watch?v=fYJneaa2O8I"]link[/link]
0 0
reagovat
Asi bylo jen otázkou času, než Uwe objeví kickstarter... V jeho případě to dává větší smysl, než u všech předešlých filmů. :D
603219
Asi bylo jen otázkou času, než Uwe objeví kickstarter... V jeho případě to dává větší smysl, než u všech předešlých filmů. *:D*
0 0
reagovat
603217
[link="http://www.kickstarter.com/projects/1544635303/postal-2?ref=live"]Postal 2 movie kickstarter[/link] *:D*
0 0
reagovat

Scala and Kolansky Brothers

Trochu jsem se ted znovu zaposlouchal do nedavno zmineneho sboru a fakt pecka... Co skladba to nadhera...

Co jsem tak googlil, tak na nejake turne muzeme u nas zapomenout :(
603197
Trochu jsem se ted znovu zaposlouchal do nedavno zmineneho sboru a fakt pecka... Co skladba to nadhera... Co jsem tak googlil, tak na nejake turne muzeme u nas zapomenout :(
Scala and Kolansky Brothers
0 0
reagovat
Ono je to teda spíš audio, co jsem tak koukal... Ale pokud někdo zná a ví o co jde, tak by se mohl podělit... 8)
603191
Ono je to teda spíš audio, co jsem tak koukal... Ale pokud někdo zná a ví o co jde, tak by se mohl podělit... *8)*
0 0
reagovat
tak nový Humble by si kľudne zaslúžil aj článok na MZ keďže ide o filmový balíček
603187
tak nový Humble by si kľudne zaslúžil aj článok na MZ keďže ide o filmový balíček
0 0
reagovat

Humble Bundle

Zajímavý Hundle, sice mi ty jména nic neříkají, ale možná to prubnu 8)

link

(Nejvtipnější opět je číst debaty a diskuze... To je fakt k nezaplacení...)
603186
Zajímavý Hundle, sice mi ty jména nic neříkají, ale možná to prubnu *8)* [link="https://www.humblebundle.com/"]link[/link] (Nejvtipnější opět je číst debaty a diskuze... To je fakt k nezaplacení...)
Humble Bundle
0 0
reagovat
Plzeň, gg!
a Čišovský je jednoznačne muž zápasu.
603185
Plzeň, gg! a Čišovský je jednoznačne muž zápasu.
0 0
reagovat
Patrick Stewart dává soukromé lekce herectví nějaké mladé roštěnce :D link
603181
Patrick Stewart dává soukromé lekce herectví nějaké mladé roštěnce *:D* http://www.break.com/video/patrick-stewart-acting-insane-in-a-treehouse-2511352
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se