Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6201 - 6220 Napsat příspěvek
Vedeli ste niekto, že Owen Wilson hrá v bio-picu Boba Rossa? :D link
857730
Vedeli ste niekto, že Owen Wilson hrá v bio-picu Boba Rossa? *:D* https://www.youtube.com/watch?v=8ObPQyc6Qsk
3 0
reagovat
reaguje na: Bína
Pinhole na 3D printu, kam ten svět spěje :D... vzpomínám si na svůj starý vyráběný z plechové krabice od Nesquiku :D

A ty Fujifilmy jsou dokonalý, nedávno jsem četl od Stanislava Petery srovnávačku zkušeností s GFX100s a s Hasselbladem za mega... a vybral si tu Fujinu.
857714
Pinhole na 3D printu, kam ten svět spěje *:D*... vzpomínám si na svůj starý vyráběný z plechové krabice od Nesquiku *:D* A ty Fujifilmy jsou dokonalý, nedávno jsem četl od Stanislava Petery srovnávačku zkušeností s GFX100s a s Hasselbladem za mega... a vybral si tu Fujinu.
857713
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Vzdycky kdyz me popadne idea si koupit X-Pan nebo Fuji TX1, uvedomim si ze digitalni Fujifilm GFX50R ted stoji o vic jak polovinu min a nabizi stejne 24x65 aspect ratio :D

Mezitim jsem si ale poskladal tenhle 3D printed pinhole fotak a ten taky foti stejne sirokouhle fotky: link
857713
Vzdycky kdyz me popadne idea si koupit X-Pan nebo Fuji TX1, uvedomim si ze digitalni Fujifilm GFX50R ted stoji o vic jak polovinu min a nabizi stejne 24x65 aspect ratio *:D* Mezitim jsem si ale poskladal tenhle 3D printed pinhole fotak a ten taky foti stejne sirokouhle fotky: https://doragoodman.com/goodlab-project/scura-pinhole-camera/
857681
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: SteKi
to vidko je parádní - po jeho shlédnutí (již dřív) jsem začal sem tam i cropovat fotky na widescreen :D:+
857704
to vidko je parádní - po jeho shlédnutí (již dřív) jsem začal sem tam i cropovat fotky na widescreen *:D**:+*
857681
2 0
reagovat

Ben Stiller a Pepsi

Top reklama roku  :D8)
857689
Top reklama roku  *:D**8)*
Ben Stiller a Pepsi
1 0
reagovat
link

Tak toto je fotoaparát, ktorý potrebujem vo svojom živote! :o 
857681
https://youtube.com/watch?v=VnIB_t3Yn5I&si=EnSIkaIECMiOmarE Tak toto je fotoaparát, ktorý potrebujem vo svojom živote! *:o* 
6 0
reagují: Bína, Gonzi
reagovat
reaguje na: HAL
Ceny v Čechách jsou tak vysoké, že to holt překousnu a pro těch pár filmů si připlatím na ověřenou kvalitu :D
857672
Ceny v Čechách jsou tak vysoké, že to holt překousnu a pro těch pár filmů si připlatím na ověřenou kvalitu *:D*
857666
2 0
reagovat
reaguje na: Bína
Neměl jsem s nimi nikdy žádný problém, jak s velkými tisky z digitálu, tak s občasným vyvoláváním svitkových filmů. Kupoval jsem tam i velkoformátové filmy a chemii, ty jsem si pak vyvolával sám. I jejich opravna byla v pohodě - jen kdyby jsi echt šel po nejnižší ceně tak to se pak dívat asi někde jinde.
857666
Neměl jsem s nimi nikdy žádný problém, jak s velkými tisky z digitálu, tak s občasným vyvoláváním svitkových filmů. Kupoval jsem tam i velkoformátové filmy a chemii, ty jsem si pak vyvolával sám. I jejich opravna byla v pohodě - jen kdyby jsi echt šel po nejnižší ceně tak to se pak dívat asi někde jinde.
857653
1 0
reagují: Bína
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Tam je to ještě jiný level, měl jsem na mysli ty kusy staré techniky které ve FotoŠkodě mají vystavené.
857665
Tam je to ještě jiný level, měl jsem na mysli ty kusy staré techniky které ve FotoŠkodě mají vystavené.
857654
1 0
reagovat
Já taky doporučuju Foto Škoda, nechávám tam dělat všechno - od klasických fotek (i z analogu) až po velkoformáty a fotoobrazy. Byla jsem tam i na několika školeních (pro začátečníky ideál). Jsou tam strašně milí a nebojí se vyjádřit názor. Jednou mi nechtěli vyvolat velkoformátovou fotku, že je mizerná a bylo by to vyhazování peněz :D
857660
Já taky doporučuju Foto Škoda, nechávám tam dělat všechno - od klasických fotek (i z analogu) až po velkoformáty a fotoobrazy. Byla jsem tam i na několika školeních (pro začátečníky ideál). Jsou tam strašně milí a nebojí se vyjádřit názor. Jednou mi nechtěli vyvolat velkoformátovou fotku, že je mizerná a bylo by to vyhazování peněz *:D*
10 0
reagovat
reaguje na: HAL
to "muzeum" není dle mého názoru Fotoškoda, ale Foto Jan Pazdera. Ten je na křižovatce Vodičkovy a Palackého. Vchod k němu je z pasáže. Ale ten se specializuje jen na přístroje. Myslím, že nevyvolává. Každopádně určitě bude vědět, kam a na koho se obrátit.
857654
to "muzeum" není dle mého názoru Fotoškoda, ale Foto Jan Pazdera. Ten je na křižovatce Vodičkovy a Palackého. Vchod k němu je z pasáže. Ale ten se specializuje jen na přístroje. Myslím, že nevyvolává. Každopádně určitě bude vědět, kam a na koho se obrátit.
857643
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
Fotoskodu znam, jen jsem si nebyl jisty kvalitou. Asi to bude ta nejrozumnejsi volba. Diky.
857653
Fotoskodu znam, jen jsem si nebyl jisty kvalitou. Asi to bude ta nejrozumnejsi volba. Diky.
857643
2 0
reagují: HAL
reagovat
Jsem teď šel kolem banky v Ostravě a docela síla. Pár set metrů dlouhá fronta jak na banány kvůli tisícovce.:o Ještě si to vystát v tomhle počasí, dejte pokoj.
857648
Jsem teď šel kolem banky v Ostravě a docela síla. Pár set metrů dlouhá fronta jak na banány kvůli tisícovce.*:o* Ještě si to vystát v tomhle počasí, dejte pokoj.
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
To je ono, nevzpomněl jsem si na název. :+
857645
To je ono, nevzpomněl jsem si na název. *:+*
857643
2 0
reagovat
reaguje na: Bína
FotoŠkoda, největší klasika. Jedou teď už samozřejmě hlavně digitál, ale analogu pořád hodně rozumí, prodávají i dost starých foťáků (a mají z nich v obchodě hezké muzeum). 
857643
FotoŠkoda, největší klasika. Jedou teď už samozřejmě hlavně digitál, ale analogu pořád hodně rozumí, prodávají i dost starých foťáků (a mají z nich v obchodě hezké muzeum). 
857641
5 0
reagují: l-e-t-o, Bína, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Bína
Kolega chodil do Vodičkovy, přímo u zastávky tramvaje, Foto něco, párkrát jsem mu to tam vyzvedával. : ) 
857642
Kolega chodil do Vodičkovy, přímo u zastávky tramvaje, Foto něco, párkrát jsem mu to tam vyzvedával. : ) 
857641
4 0
reagovat

Vyvolání filmů v Praze

Asi hodně random otázka, ale zkusím to i tady:

Po letech budu zase na pár měsíců v Praze a potřebuju někde vyvolat fotky (135, BnW, bez skenování). Google samozřejmě najde pár míst, ale netuším kdo z nich nabízí slušnou kvalitu, kdo je mizerný a kdo se toho chytl jen protože je to teď populární.

Dík 
857641
Asi hodně random otázka, ale zkusím to i tady: Po letech budu zase na pár měsíců v Praze a potřebuju někde vyvolat fotky (135, BnW, bez skenování). Google samozřejmě najde pár míst, ale netuším kdo z nich nabízí slušnou kvalitu, kdo je mizerný a kdo se toho chytl jen protože je to teď populární. Dík 
Vyvolání filmů v Praze
2 0
reagují: HAL, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Greengrass
857509
Greengrass
857503
3 0
reagovat
To je fakt masaker. To aj tie stavby čo nespadli budú musieť zbúrať. Nech mi nikto nehovorí, že sú v pohode obývateľné. 
Keď som pozeral tie videá, tak som si predstavil ako by to vydržali tie naše komunistické paneláky....asi nijak.
857505
To je fakt masaker. To aj tie stavby čo nespadli budú musieť zbúrať. Nech mi nikto nehovorí, že sú v pohode obývateľné.  Keď som pozeral tie videá, tak som si predstavil ako by to vydržali tie naše komunistické paneláky....asi nijak.
2 0
reagovat
Mne u toho Turecka jenom zajímá, jestli Peter Berg nebo Ron Howard? 
857503
Mne u toho Turecka jenom zajímá, jestli Peter Berg nebo Ron Howard? 
4 0
reagují: pepo
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se