Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5801 - 5820 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
Pokud někde začne zaznívat, že je podpora UA ze strany USA špatně, tak to budou jen politická slova na získání dalších hlasů.
Vždyť i ti republikáni jsou pro další zbrojení. Pro USA je to výhodné, stáhli se z Afghu, mají teď prachy ušetřené, mohou zbrojit Ukrajinu, která bude oslabovat jejich odvěkého nepřítele. Víceméně vůbec nechápu, proč je tak velké procento Američanů proti.
861459
Pokud někde začne zaznívat, že je podpora UA ze strany USA špatně, tak to budou jen politická slova na získání dalších hlasů. Vždyť i ti republikáni jsou pro další zbrojení. Pro USA je to výhodné, stáhli se z Afghu, mají teď prachy ušetřené, mohou zbrojit Ukrajinu, která bude oslabovat jejich odvěkého nepřítele. Víceméně vůbec nechápu, proč je tak velké procento Američanů proti.
861447
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale o tom presne bude ta kampan... DeSantis, ktery tam mozna ani nebude, se jiste vymezi vuci Bidenovi. A ten bude potrebovat vysledky a ne ze "jeste tri roky musime posilat penize, ktere bychom mohli vyuzit doma".
861456
Ale o tom presne bude ta kampan... DeSantis, ktery tam mozna ani nebude, se jiste vymezi vuci Bidenovi. A ten bude potrebovat vysledky a ne ze "jeste tri roky musime posilat penize, ktere bychom mohli vyuzit doma".
861454
1 0
reagovat
reaguje na: The Joker
No vždyť to schválně píšu. Že on by ta opatření kritizoval být v opozici, ale nebyl tak je dělal a využíval to v PR. 
Republikáni mají brutálně silnou zbrojařskou lobby, fakt nehrozí, že by, DeSantis ve velkém vojenskou pomoc stopnul. 
861454
No vždyť to schválně píšu. Že on by ta opatření kritizoval být v opozici, ale nebyl tak je dělal a využíval to v PR.  Republikáni mají brutálně silnou zbrojařskou lobby, fakt nehrozí, že by, DeSantis ve velkém vojenskou pomoc stopnul. 
861449
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Podle mě není důvod přehánět. Biden by podle mě neměl kandidovat. Vždyť je mu přes 80 let. 
861451
Podle mě není důvod přehánět. Biden by podle mě neměl kandidovat. Vždyť je mu přes 80 let. 
861447
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak zrovna Babisuv postoj ke covidu byl jednoznacny a opatreni prisna...
861449
Tak zrovna Babisuv postoj ke covidu byl jednoznacny a opatreni prisna...
861448
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Tady bych byl trochu v klidu, bude to jako s covidem všude možně po světě, kde oponovaly strany napříč politickým spektrem. On se s pomocí pro Ukrajinu vyfotí i DeSantis. Stejně jako to u nás s covidem dělal Babiš s rouškama a vakcínama.
861448
Tady bych byl trochu v klidu, bude to jako s covidem všude možně po světě, kde oponovaly strany napříč politickým spektrem. On se s pomocí pro Ukrajinu vyfotí i DeSantis. Stejně jako to u nás s covidem dělal Babiš s rouškama a vakcínama.
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: esmo
Bez nejakyho realnyho vysledku a s pokracujici podporou Biden prohraje volby. To se klidne vsadim. Tri tydny zpatky: "Forty-eight percent say they favor the U.S. providing weapons to Ukraine, with 29 percent opposed and 22 percent saying they're neither in favor nor opposed. In May 2022, less than three months into the war, 60 percent of U.S. adults said they were in favor of sending Ukraine weapons.Americans are about evenly divided on sending government funds directly to Ukraine, with 37 percent in favor and 38 percent opposed, with 23 percent saying neither. The signs of diminished support for Ukraine come as President Joe Biden is set to travel to Poland next week to mark the first anniversary of the biggest conflict in Europe since World War II."
861447
Bez nejakyho realnyho vysledku a s pokracujici podporou Biden prohraje volby. To se klidne vsadim. Tri tydny zpatky: [i]"Forty-eight percent say they favor the U.S. providing weapons to Ukraine, with 29 percent opposed and 22 percent saying they're neither in favor nor opposed. In May 2022, less than three months into the war, 60 percent of U.S. adults said they were in favor of sending Ukraine weapons.[/i][i]Americans are about evenly divided on sending government funds directly to Ukraine, with 37 percent in favor and 38 percent opposed, with 23 percent saying neither. The signs of diminished support for Ukraine come as President Joe Biden is set to travel to Poland next week to mark the first anniversary of the biggest conflict in Europe since World War II."[/i]
861444
2 -2
reagují: esmo, DarkSith
reagovat
reaguje na: The Joker
Myslíš, že není dlouhá válka proti Rusku v zájmu USA? Stojí je to nula nula nic.
861444
Myslíš, že není dlouhá válka proti Rusku v zájmu USA? Stojí je to nula nula nic.
861441
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nechci se na ni dívat, zase bych se zeblil !
Fajn, otevřel jsem to ... přešla mě chuť na oběd.
861443
Nechci se na ni dívat, zase bych se zeblil ! Fajn, otevřel jsem to ... přešla mě chuť na oběd.
861439
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak Zapad ta Vychodni Evropa fakt nezajima a moc pozitivniho jim neprinese. Koneckoncu si i proto myslim, ze na podzim prijde nejaka "dohoda", jelikoz Biden bude muset zacit resit volby...
861441
Tak Zapad ta Vychodni Evropa fakt nezajima a moc pozitivniho jim neprinese. Koneckoncu si i proto myslim, ze na podzim prijde nejaka "dohoda", jelikoz Biden bude muset zacit resit volby...
861439
4 -3
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Gonzi
Imo u tech scenaru dokud to nebude vize jednoho cloveka, tak se to nehne... Pripada mi, ze si vzali to nejhorsi ze stavky scenaristu, kdy se zjistilo, ze na tech projektech muze soubezne delat nekolik lidi naraz a pak se to jeste lepit a menit uz pri samotnem nataceni. A o to snazsi je tenhle pristup aplikovat v dobe komplet nataceni v atelierech. A navic pri ty tovarni vyrobe Disneyho. Plus ty rozpocty... Kdysi se tvrdilo ofiko + az 20%. Ale jak ukazuji SW... Oficialne 200-250, ve skutecnosti 450-550. Covid protokoly ted klidne pridaly 20-30 micu a i kdyz uz nebudou, tak inflace vse prodrazi o petinu. Sef HBO prave nedavno rikal, ze nemuze uverit, jak absurdne drahy jsou dnes i komedialni serialy...
861440
Imo u tech scenaru dokud to nebude vize jednoho cloveka, tak se to nehne... Pripada mi, ze si vzali to nejhorsi ze stavky scenaristu, kdy se zjistilo, ze na tech projektech muze soubezne delat nekolik lidi naraz a pak se to jeste lepit a menit uz pri samotnem nataceni. A o to snazsi je tenhle pristup aplikovat v dobe komplet nataceni v atelierech. A navic pri ty tovarni vyrobe Disneyho. Plus ty rozpocty... Kdysi se tvrdilo ofiko + az 20%. Ale jak ukazuji SW... Oficialne 200-250, ve skutecnosti 450-550. Covid protokoly ted klidne pridaly 20-30 micu a i kdyz uz nebudou, tak inflace vse prodrazi o petinu. Sef HBO prave nedavno rikal, ze nemuze uverit, jak absurdne drahy jsou dnes i komedialni serialy...
861436
5 -1
reagovat
Na Oscarech odmítli odvysílat projev Zelenskému, mrkněte na tu diskuzi pod Variety, uf. :o

link
861439
Na Oscarech odmítli odvysílat projev Zelenskému, mrkněte na tu diskuzi pod Variety, uf. *:o* https://variety.com/2023/film/news/volodymyr-zelensky-ukraine-oscars-appearance-russia-1235547499/
3 0
reagují: Memphis, esmo, The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Souhlas, jen je taky možné ubrat na natáčení a přidat na preprodukci a hlavně scénářích.
861436
Souhlas, jen je taky možné ubrat na natáčení a přidat na preprodukci a hlavně scénářích.
861432
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jenze to je zas takova ta PR klasika "kvalita, ne kvantita". Ze budou osekavat vydaje bylo kazdymu, kdo to trosku sleduje, jasny posledni dva roky, kdy ubylo velkych filmu, co jdou do produkce. Vzdycky slo jen vyhodit lidi, tocit toho mene, na stream levnejsi veci, do kin jen jistoty. Ale zvlast u Disneyho... Kde je jistota, ze se ta kvalita zvedne? Absolutne nikde to nevidim. Navic jak ted dva dny zpatky rikal "Ari"... Studia setri tak, ze talentu zaplati stejne, ale co se tocilo 30 dni se najednou musi stihnout za 25. Ze treba budou chtit na stream zatahnout reklamy, dodavat min contentu a zctovat si vic... Tohle nikdo nemuze ofiko rict. Tak se zacbe operovat s "kvalitou" a "dame tomu vic casu" (coz by automaticky ale znamenalo drazsi produkci).
861432
Jenze to je zas takova ta PR klasika "kvalita, ne kvantita". Ze budou osekavat vydaje bylo kazdymu, kdo to trosku sleduje, jasny posledni dva roky, kdy ubylo velkych filmu, co jdou do produkce. Vzdycky slo jen vyhodit lidi, tocit toho mene, na stream levnejsi veci, do kin jen jistoty. Ale zvlast u Disneyho... Kde je jistota, ze se ta kvalita zvedne? Absolutne nikde to nevidim. Navic jak ted dva dny zpatky rikal "Ari"... Studia setri tak, ze talentu zaplati stejne, ale co se tocilo 30 dni se najednou musi stihnout za 25. Ze treba budou chtit na stream zatahnout reklamy, dodavat min contentu a zctovat si vic... Tohle nikdo nemuze ofiko rict. Tak se zacbe operovat s "kvalitou" a "dame tomu vic casu" (coz by automaticky ale znamenalo drazsi produkci).
861427
12 -1
reagují: Gonzi
reagovat
Bob Iger: Disney Will Reduce Costs on Films, TV Shows to Focus on Quality, Not Volume

Bylo načase vytáhnout hlavy z prdelí a něco dělat. Už včera bylo pozdě.
861427
[url=https://out.reddit.com/t3_11n841r?url=https%3A%2F%2Fwww.hollywoodreporter.com%2Fbusiness%2Fbusiness-news%2Fdisney-content-marvel-star-wars-bob-iger-1235346999%2F&token=AQAA8vAKZAXRs0z8HGV5KQwSfn_t8D3xHP1UmcYV8Dph2PmkgDpg&app_name=reddit.com]Bob Iger: Disney Will Reduce Costs on Films, TV Shows to Focus on Quality, Not Volume [/url] Bylo načase vytáhnout hlavy z prdelí a něco dělat. Už včera bylo pozdě.
20 0
reagují: The Joker
reagovat
Ani nevím proč, jsem si dneska vzpomněl na tohle. 
link

link
861424
Ani nevím proč, jsem si dneska vzpomněl na tohle.  https://youtu.be/gAmsgyh2WB8  https://youtu.be/SY2IIU_xe8c
2 0
reagovat
Tak jsem dnes mámě odpovedel na to, co rikam na kapesni tiskarnu fotek: "Hezke, ale k hovnu"
861406
Tak jsem dnes mámě odpovedel na to, co rikam na kapesni tiskarnu fotek: "Hezke, ale k hovnu"
2 0
reagovat

Wednesday

Někdo si rád dokola pouští její taneček, já radši jednu z nejlepších cover verzí na Paint it Black, co jsem za poslední dobu slyšel. :+

link
861355
Někdo si rád dokola pouští její taneček, já radši jednu z nejlepších cover verzí na Paint it Black, co jsem za poslední dobu slyšel. *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=S523q5PCX6Q]link[/url]
Wednesday
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já nejdřív myslel, že píšeš o RainMakeRovi. :D
861347
Já nejdřív myslel, že píšeš o RainMakeRovi. *:D*
861326
3 -1
reagovat

Diskova kronika

Dnes jsem z Diskovy kroniky velmi smutný, protože zemřel herec, který si přes jednotky rolí získal mé srdce. Odešel Chaim Topol. Jméno, které většině lidí nic moc neřekne. 
Ale je to Dr. Hans Zorkoff z Flashe Gordona, excelentní (ne)záporák z Mooreovy Bondovky Jen pro tvé oči a Šumař na střeše nominovaný na Oscara. 
Jeho herectví mi vždycky přišlo hrozně sympatické, škoda že hrál tak málo. 
861329
Dnes jsem z Diskovy kroniky velmi smutný, protože zemřel herec, který si přes jednotky rolí získal mé srdce. Odešel Chaim Topol. Jméno, které většině lidí nic moc neřekne.  Ale je to Dr. Hans Zorkoff z Flashe Gordona, excelentní (ne)záporák z Mooreovy Bondovky Jen pro tvé oči a Šumař na střeše nominovaný na Oscara.  Jeho herectví mi vždycky přišlo hrozně sympatické, škoda že hrál tak málo. 
Diskova kronika
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se