Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5821 - 5840 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Přečetl jsem si ten jeho názor. Jako kdyby to dokoukal a napsal normálně tak by se to dalo respektovat, ale takhle je to slovní průjem. 
861328
Přečetl jsem si ten jeho názor. Jako kdyby to dokoukal a napsal normálně tak by se to dalo respektovat, ale takhle je to slovní průjem. 
861311
8 -1
reagovat
Schválně si najděte jeho příspěvky staré 10, 5 let. Konstantně se to zhoršuje. V jedné diskuzi se to řešilo a někdo kdo se tvářil jako odborník psal, že tvrdě chlastá a degeneruje mu mozek. 

Normálně bych teď nevěřil, že je schopný ošéfovat vývoj hry a středně velkou firmu. 
861326
Schválně si najděte jeho příspěvky staré 10, 5 let. Konstantně se to zhoršuje. V jedné diskuzi se to řešilo a někdo kdo se tvářil jako odborník psal, že tvrdě chlastá a degeneruje mu mozek.  Normálně bych teď nevěřil, že je schopný ošéfovat vývoj hry a středně velkou firmu. 
4 -2
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Papricek
A svět by byl hezčí místo
861323
A svět by byl hezčí místo
861322
15 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kdyby Vávra psal a mluvil jenom o věcech, které chápe, tak pravděpodobně většinu života drží hubu.
861322
Kdyby Vávra psal a mluvil jenom o věcech, které chápe, tak pravděpodobně většinu života drží hubu.
861311
14 -3
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kdykoliv se ke mně donese něco o Vávrovi, tak povětšinu času brečí. Strašnej borec :D
link
861318
Kdykoliv se ke mně donese něco o Vávrovi, tak povětšinu času brečí. Strašnej borec *:D* https://www.youtube.com/watch?v=Y8x-qy-GkrA
861311
4 -3
reagovat
Daniel Vávra nepochopil Banger a je to epický rant.
link film rozhodně není bez chyb a je tam co zkritizovat, ale...
861311
Daniel Vávra nepochopil Banger a je to epický rant. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0TBnm98j9c2J3qYyugxdbcUnYLFidtyj1QBNdDELimZxUEA6k9XfXU2RQESUPHDNol&id=1503730670&sfnsn=moTen film rozhodně není bez chyb a je tam co zkritizovat, ale...
5 -2
reagují: hroubek, Papricek, esmo
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ja nic extra necekal. Simplicity at its best :D
861306
Ja nic extra necekal. Simplicity at its best *:D*
861303
7 0
reagovat
reaguje na: okkac
Koukal jsem se na zdroják a kdo si počká do půlnoci... tak se nedočká ničeho mimořádného. Doufal jsem v ohňostroje a kdesi cosi, ale ono se to jen změní na "není". :-
861303
Koukal jsem se na [url=https://jetencurakjesteprezidentem.cz/]zdroják[/url] a kdo si počká do půlnoci... tak se nedočká ničeho mimořádného. Doufal jsem v ohňostroje a kdesi cosi, ale ono [spoiler]se to jen změní na "není". [/spoiler]*:-*
861188
3 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Barv666
Ja mu nepsal nic. A odblokoval bych ho. Ale holt to zkusil. A stopka bez stopky neni stopka.

Jinak o dalsich multacich vime, ale tam se lidi obvykle alespon snazi predstirat, ze jsou někdo jiny.
861271
Ja mu nepsal nic. A odblokoval bych ho. Ale holt to zkusil. A stopka bez stopky neni stopka. Jinak o dalsich multacich vime, ale tam se lidi obvykle alespon snazi predstirat, ze jsou někdo jiny.
861247
7 0
reagovat
reaguje na: Barv666
To jsem nevěděl.
861261
To jsem nevěděl.
861247
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
:D:D:D:+
861257
*:D**:D**:D**:+*
861255
1 0
reagovat
Blbec, mel si udelat pomeranč.
861255
Blbec, mel si udelat [url=https://media.tenor.com/Va9M6DvKygYAAAAC/ba-dum-tsss-drum.gif]pomeranč[/url].
7 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Milosh
Nepsal Hlad, že mu dal podmínku, že si mulťák neudělá?
861247
Nepsal Hlad, že mu dal podmínku, že si mulťák neudělá?
861233
1 0
reagují: Mr. Hlad, Milosh
reagovat
reaguje na: Milosh
Taky tomu nerozumím 
861245
Taky tomu nerozumím 
861240
1 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tak to bylo jasný hned, že je to on. Jsem myslel, že za tim bylo něco víc.
861242
Tak to bylo jasný hned, že je to on. Jsem myslel, že za tim bylo něco víc.
861239
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
V diskuzi pod článkama jich je víc, ale sem do fór se nějak nehrnou. Vůbec nechápu proč.
861240
V diskuzi pod článkama jich je víc, ale sem do fór se nějak nehrnou. Vůbec nechápu proč.
861218
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Milosh
Vytvořil si mulťák...
861239
Vytvořil si mulťák...
861233
1 0
reagují: Milosh
reagovat
Co zas udělal Rainmaker, že byl jeho mulťák zcela vymazán?
861233
Co zas udělal Rainmaker, že byl jeho mulťák zcela vymazán?
1 0
reagují: Barv666, Cinefil
reagovat
reaguje na: hroubek
Děkuju <3
861225
Děkuju <3
861216
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Přeji všem, ale máš pravdu, že ze všech dam na MZ je MKubalíková nejaktivnější v diskuzích, takže je to přání víceméně hlavně pro ní, protože je skvělá a úžasná. ;)
861219
Přeji všem, ale máš pravdu, že ze všech dam na MZ je MKubalíková nejaktivnější v diskuzích, takže je to přání víceméně hlavně pro ní, protože je skvělá a úžasná. *;)*
861218
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se