Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5761 - 5780 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Tak nic :D
861857
Tak nic :D
861701
4 0
reagovat
Nevíte? Will Smith letos nebyl? :D
861856
Nevíte? Will Smith letos nebyl? *:D*
1 0
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: pytlik
Babylon minimálně za hudbu tam měl být no ... :(
861819
Babylon minimálně za hudbu tam měl být no ... *:(*
861818
5 -1
reagovat
Hudba pro Na západní frontě klid je podle mě hrozný výsměch. To "vážné dunění" mě sralo už při sledování :o Za mě letos zklamání, Všechno, všude najednou mě nebavilo a ignoraci Babylonu už při nominacích nechápu.
861818
Hudba pro Na západní frontě klid je podle mě hrozný výsměch. To "vážné dunění" mě sralo už při sledování *:o* Za mě letos zklamání, Všechno, všude najednou mě nebavilo a ignoraci Babylonu už při nominacích nechápu.
10 -3
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
A bez incidentov :o
861815
A bez incidentov *:o*
861812
2 0
reagovat
Za mě teda Oskaři ke vší spokojenosti :D
Results

Jo možná to Banshees mohlo něco dostat ...
861812
Za mě teda Oskaři ke vší spokojenosti *:D* [url=https://www.imdb.com/oscars/nominations/?ref_=ww_tp]Results [/url]Jo možná to Banshees mohlo něco dostat ...
4 0
reagují: Attikus
reagovat
reaguje na: TedGeorge
ja skor z toho buzzu okolo toho filmu vidim, len taku spielbergovu rutinercinu a nominacie len preto, ze je to spielberg. ak uz za nieco ocenit EEAAO tak za reziu. prekvapenia hladaj inde, mozno v scenaroch :D
861711
ja skor z toho buzzu okolo toho filmu vidim, len taku spielbergovu rutinercinu a nominacie len preto, ze je to spielberg. ak uz za nieco ocenit EEAAO tak za reziu. prekvapenia hladaj inde, mozno v scenaroch *:D*
861701
4 0
reagovat
reaguje na: studo
Vim, ze Danielise vsichni očekávají, ale nejake prekvapko bejt musí. Spielberguv nejosobnejsi film tezko urve best picture, ale akademie ho miluje a tusim, ze by mu rezisera dat mohli 
861701
Vim, ze Danielise vsichni očekávají, ale nejake prekvapko bejt musí. Spielberguv nejosobnejsi film tezko urve best picture, ale akademie ho miluje a tusim, ze by mu rezisera dat mohli 
861699
2 0
reagují: TedGeorge, studo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
reziseri budu tiez Danielsovci, to hadam ani nie je debata 
861699
reziseri budu tiez Danielsovci, to hadam ani nie je debata 
861685
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pokud by to dopadlo takhle, tak bych byl spoko. Budu fandit hercům z Velryby, a v technických kategorii Top Gunu.
861688
Pokud by to dopadlo takhle, tak bych byl spoko. Budu fandit hercům z Velryby, a v technických kategorii Top Gunu.
861685
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Vsechno pobere vetsinu hlavních imho, Spielberg urve režiséra, syndrom Scorsese za Departed 
861685
Vsechno pobere vetsinu hlavních imho, Spielberg urve režiséra, syndrom Scorsese za Departed 
861683
3 0
reagují: studo, hroubek
reagovat
Taky budu spát. Ale mám takový pocit, že kolem 3-4 se probudím, tak se kouknu na výsledky a budu ve spánku pokračovat.

Koho tipujete na vítěze - Fabelmanovi, Všechno........, nebo Na západní frontě klid??
861683
Taky budu spát. Ale mám takový pocit, že kolem 3-4 se probudím, tak se kouknu na výsledky a budu ve spánku pokračovat. Koho tipujete na vítěze - Fabelmanovi, Všechno........, nebo Na západní frontě klid??
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Pepo bude vyhlizet Lady Gaga a jeji dojemny song. Podle uplne poslednich zprav tam nakonec zazpiva :)
861674
Pepo bude vyhlizet Lady Gaga a jeji dojemny song. Podle uplne poslednich zprav tam nakonec zazpiva :)
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Jsem s tebou, já TLoU taky ignoruju :))
Což teda poslední dva měsíce znamená se tu prakticky úplně vyhýbat seriálové diskuzi :D
861673
Jsem s tebou, já TLoU taky ignoruju *:))* Což teda poslední dva měsíce znamená se tu prakticky úplně vyhýbat seriálové diskuzi *:D*
861668
3 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
:D:-
861668
*:D**:-*
861664
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: pepo
Ne, MZ se bude dívat na finále TLoU.
861664
Ne, MZ se bude dívat na finále TLoU.
861659
3 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Tom Cruise tam letos prej ani nejde, já budu chrápat
861662
Tom Cruise tam letos prej ani nejde, já budu chrápat
861659
5 0
reagovat
Bude nejakyboscarovy chat?
861659
Bude nejakyboscarovy chat?
1 0
reagují: Gonzi, TedGeorge
reagovat
Inak Gunn je pravdepodobne režisérom Superman: Legacy link
861625
Inak Gunn je pravdepodobne režisérom Superman: Legacy https://collider.com/superman-legacy-tom-king-james-gunn-directing-comments/
4 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Koncentrovaná a cviky konkrétněji zaměřená verze z klipu je přece jen lepší ;)
Ale vpomínky to vyvolalo opravdu nostalgické :D
861623
Koncentrovaná a cviky konkrétněji zaměřená verze z klipu je přece jen lepší ;) Ale vpomínky to vyvolalo opravdu nostalgické :D
861602
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se