Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5601 - 5620 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Kdyz ona je moje barber slecna tak sympaticka a mila, ze jsem to nemohl odmitnout:D Ale taky jsem to neznal, ani vypalovani chlupu v usich.

Jinak vyborne, mam dotaz do pristiho MZ Live8)
862994
Kdyz ona je moje barber slecna tak sympaticka a mila, ze jsem to nemohl odmitnout*:D* Ale taky jsem to neznal, ani vypalovani chlupu v usich. Jinak vyborne, mam dotaz do pristiho MZ Live*8)*
862988
5 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Gonzi
Díky, chvíli jsem si tu připadal neudržovaně 8)
862992
Díky, chvíli jsem si tu připadal neudržovaně *8)*
862990
3 0
reagovat
Lol. Mám nůžky na stříhání drápů a elektrický strojek na vlasy, vousy a chlupy.
862990
Lol. Mám nůžky na stříhání drápů a elektrický strojek na vlasy, vousy a chlupy.
4 0
reagují: pytlik
reagovat
Trhat chlupy v nose voskem? Proboha, to existuje?! :o:D
862988
Trhat chlupy v nose voskem? Proboha, to existuje?! *:o**:D*
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Attikus
Já teda obočí trhám pinzetou sám doma bezbolestně, asi jako Chandler :+
Přemýšlím v jakém momentu se přiznám, že si holím v létě i nohy ...
862984
Já teda obočí trhám pinzetou sám doma bezbolestně, asi jako Chandler *:+* Přemýšlím v jakém momentu se přiznám, že si holím v létě i nohy ...
862977
3 0
reagovat
reaguje na: Attikus
:D:D:D
862983
*:D**:D**:D*
862982
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
SW je oholené až na kosť
862982
SW je oholené až na kosť
862981
13 0
reagují: hroubek
reagovat
Jak jsme se dostali od nového scénáristy Star Wars k holení? 
862981
Jak jsme se dostali od nového scénáristy Star Wars k holení? 
2 0
reagují: Attikus
reagovat
Vlasy, vousy, obočí, nos - od “ Sweeney Todda”. A doma si to udržuji, zastříhávám a zarovnávám. Co se týče žiletek tak Gillette. 
862980
Vlasy, vousy, obočí, nos - od “ Sweeney Todda”. A doma si to udržuji, zastříhávám a zarovnávám. Co se týče žiletek tak Gillette. 
2 0
reagovat
Na obočí sere pes :D
Zastřihnutí vousů kolem krajů manželčinejma žiletkama (dva břity lepší). Zbytek vousů strojkem.
Nos pak takto už několik let a jsem furt spoko: link
862978
Na obočí sere pes *:D* Zastřihnutí vousů kolem krajů manželčinejma žiletkama (dva břity lepší). Zbytek vousů strojkem. Nos pak takto už několik let a jsem furt spoko: https://makeup.cz/product/605104/?gclid=Cj0KCQjw8e-gBhD0ARIsAJiDsaXUU7TV_F8p9PgS0KQFS66AyBjw1sP12TU7MPJpubJ31G81ruoK9MYaAsYUEALw_wcB
2 -1
reagovat
Obočie je v pohode, ale trhať chlpy z nosu vraj ani nie je moc zdravé , ja si ich radšej zastrihnem s nožničkami na nechty, musím si síce daváť majzla, ale aspoň u toho tak netrpím a nehrozí mi to čo vo viacerých tých domácich "fail" videách na YT.
862977
Obočie je v pohode, ale trhať chlpy z nosu vraj ani nie je moc zdravé , ja si ich radšej zastrihnem s nožničkami na nechty, musím si síce daváť majzla, ale aspoň u toho tak netrpím a nehrozí mi to čo vo viacerých tých domácich "fail" videách na YT.
3 0
reagují: Milosh, esmo
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo, je to jednorazova bolest:D
862976
Jo, je to jednorazova bolest*:D*
862975
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A zvládáš tu bolest líp jak Joey?
862975
A zvládáš tu bolest líp jak Joey?
862974
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Od te doby, co vymysleli OneBlade, tak pouzivam ziletku jen na vybrane mista.
Ale musim se priznat, ze chodim ted k nove barber slecne a nechavam si voskem vytrhavat chlupy v nose a mezi obocim... #metrosexualovesobe
862974
Od te doby, co vymysleli OneBlade, tak pouzivam ziletku jen na vybrane mista. Ale musim se priznat, ze chodim ted k nove barber slecne a nechavam si voskem vytrhavat chlupy v nose a mezi obocim... #metrosexualovesobe
12 0
reagují: do_Od
reagovat
So ženskou žiletkou som sa akurát tak dorezal jak sviňa lebo bola tupá jak riť, plus len 2 čepele, to je proste málo.
862973
So ženskou žiletkou som sa akurát tak dorezal jak sviňa lebo bola tupá jak riť, plus len 2 čepele, to je proste málo.
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já teda žiletky používám jen na kulky, na zbytek elektrickej strojek. Jinak bych byl pořád opupínkovanej a pořezanej.
#chlapisobě
862972
Já teda žiletky používám jen na kulky, na zbytek elektrickej strojek. Jinak bych byl pořád opupínkovanej a pořezanej. #chlapisobě
862970
6 -1
reagovat
reaguje na: Adventurer
Já si kupuju to, co je v akci a neřeším co to je. Třeba se normálně holím ženskými žiletkami, jsou levnější a déle vydrží. 
862970
Já si kupuju to, co je v akci a neřeším co to je. Třeba se normálně holím ženskými žiletkami, jsou levnější a déle vydrží. 
862966
4 0
reagují: esmo
reagovat
“Peaky Blinders” creator Steven Knight is set to write the screenplay for the untitled "Star Wars" movie that Sharmeen Obaid-Chinoy is attached to direct.
link
862969
“Peaky Blinders” creator Steven Knight is set to write the screenplay for the untitled "Star Wars" movie that Sharmeen Obaid-Chinoy is attached to direct. https://variety.com/2023/film/news/star-wars-steven-knight-damon-lindelof-justin-britt-gibson-1235560466/
1 -1
reagovat
reaguje na: Adventurer
Fakt som tam najprv cital tampony...
862968
Fakt som tam najprv cital tampony...
862966
9 0
reagovat

Bruce Willis nedávno slavil narozky

link

Pořád je to frajer jak hovado 8):D:+
862967
https://www.instagram.com/reel/Cp_R789g_LD/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Pořád je to frajer jak hovado *8)**:D**:+*
Bruce Willis nedávno slavil narozky
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se