Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5621 - 5640 Napsat příspěvek

Nakažení pacienti houbovou infekcí v USA

link

tak že by ? :D8):+
862894
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-nemocnicemi-v-usa-se-siri-nebezpecna-houba-hostitele-kolonizuje-40426429#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=abtest221_linky_v_boxiku_mobilu_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz tak že by ? *:D**8)**:+*
Nakažení pacienti houbovou infekcí v USA
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Po uspechu treti rady Manda asi ne.
862887
Po uspechu treti rady Manda asi ne.
862867
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
protože to je
Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK...
862886
protože to je [spoiler]Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK...[/spoiler]
862884
4 0
reagovat
Ja jen doufam ze je Andor hotovy a nezacnou tam srat memberberries.
862885
Ja jen doufam ze je Andor hotovy a nezacnou tam srat memberberries.
1 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
To je sucasny SW fandom:

Lindelof bude robit na SW?! Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK...
Lindelof nebude robit SW?! Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK...
862884
To je sucasny SW fandom: Lindelof bude robit na SW?! Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK... Lindelof nebude robit SW?! Lucasfilm je v prdeli, vyhodte KK...
862877
14 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já si naopak myslím, že je dobře, že ten projekt opustil. :D
862877
Já si naopak myslím, že je dobře, že ten projekt opustil. *:D*
862862
1 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ak sa budu uberat tym infantilnym Favreau/Filoni/Rodriguez smerom, tak pre mna urcite.8)
862867
Ak sa budu uberat tym infantilnym Favreau/Filoni/Rodriguez smerom, tak pre mna urcite.*8)*
862862
4 -5
reagují: speta.jr
reagovat

Star Wars..

... is dead a Damon Lindelof to jen potvrdil :-
862862
... is dead a Damon Lindelof to jen potvrdil *:-*
Star Wars..
3 0
reagují: MKMZ, Gorecki
reagovat
Ze života Miloshe link
862861
Ze života Miloshe https://www.instagram.com/reel/CmcMdspBh3C/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 
4 0
reagovat
reaguje na: Clavius
862850
[url=https://media.tenor.com/CzCY7XpZjdkAAAAM/bloody-medal-good-job.gif]link[/url]
862849
1 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Safety tips lze posunutím prstem vypnout v nastavení George klíč app.

Není zač.

A ty dvě appky nejsou vůbec non-sense. Prostě druhý session, která se stará o ověřování je bezpochyby vyšší míra zabezpečení.
862849
Safety tips lze posunutím prstem vypnout v nastavení George klíč app. Není zač. A ty dvě appky nejsou vůbec non-sense. Prostě druhý session, která se stará o ověřování je bezpochyby vyšší míra zabezpečení.
862797
9 0
reagují: Kostěj
reagovat
Já sem spokojen s Raiffkou :D
862845
Já sem spokojen s Raiffkou *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: peterel
Chybělo mi jedno písmenko v příjmení. 
862839
Chybělo mi jedno písmenko v příjmení. 
862816
1 0
reagovat
reaguje na: peterel
Suhlas, zatial je to tento rok nejake easy. Ale ja som mal aj tak radsej tie hadanky, kde boli v ramci obrovskeho obrazu ukryte nazvy knih. To bolo niekedy tazke jak svina.
862826
Suhlas, zatial je to tento rok nejake easy. Ale ja som mal aj tak radsej tie hadanky, kde boli v ramci obrovskeho obrazu ukryte nazvy knih. To bolo niekedy tazke jak svina.
862816
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Mně to šlo hned, tak nevim. Jinak musím říct že tenhle ročník mi připadá mnohem jednodušší, loni jsem se potrápil více.
862816
Mně to šlo hned, tak nevim. Jinak musím říct že tenhle ročník mi připadá mnohem jednodušší, loni jsem se potrápil více.
862813
1 0
reagují: hroubek, Cobretti
reagovat
reaguje na: peterel
Zrovna dneska jsem musel zkusit asi deset kombinací, aby mi to uznalo odpověď. A přitom jsem to věděl hned. Místo toho jsem pak zkusil snad 50 jiných věcí, než jsem zkusil napsat jméno té postavy jinak. 
862813
Zrovna dneska jsem musel zkusit asi deset kombinací, aby mi to uznalo odpověď. A přitom jsem to věděl hned. Místo toho jsem pak zkusil snad 50 jiných věcí, než jsem zkusil napsat jméno té postavy jinak. 
862809
1 0
reagují: peterel
reagovat
reaguje na: studo
Mě tedy George nejvíc naštval, když jsem se tam jednou za boha nebyl s to přihlásit a musel jsem počkat, až poletím do Čech, kde jsem pak kajícně naklusal na pobočku, že jsem podle všeho idiot, co zapomněl své heslo - načež mi prozradili, že když ho nepoužiju tři měsíce, tak takhle ztratím přístup - bez jakéhokoliv varování!  (uznávám nicméně, že to asi zas tolik lidí trápit nebude...) 
862810
Mě tedy George nejvíc naštval, když jsem se tam jednou za boha nebyl s to přihlásit a musel jsem počkat, až poletím do Čech, kde jsem pak kajícně naklusal na pobočku, že jsem podle všeho idiot, co zapomněl své heslo - načež mi prozradili, že když ho nepoužiju tři měsíce, tak takhle ztratím přístup - bez jakéhokoliv varování!  (uznávám nicméně, že to asi zas tolik lidí trápit nebude...) 
862803
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Podobnou hru mají každý rok, a dost mě to baví. Ale jak říkáš, někdy je to pěkná frustrace.
862809
Podobnou hru mají každý rok, a dost mě to baví. Ale jak říkáš, někdy je to pěkná frustrace.
862808
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Zkouší někdo Tajemné knihovny na stránkách Link . Je to dobrá zábava. Někdy to jde uhádnout snadno a někdy jsou to nervy. Zvláště, když se nemáte od čeho odrazit. 
862808
Zkouší někdo Tajemné knihovny na stránkách [url=https://www.martinus.cz/]Link[/url] . Je to dobrá zábava. Někdy to jde uhádnout snadno a někdy jsou to nervy. Zvláště, když se nemáte od čeho odrazit. 
2 0
reagují: peterel
reagovat
reaguje na: Kostěj
mam iPhone, takze neviem uplne posudit jablka s jablkami, ale kamarat pracuje na vyvoji Georga a teda:
'Dvě oddělený appky na to, na co snad všude jinde stačí jedna' - to preco to od zaciatku nie je v jednej neviem, ale pracuju na tom, aby to vsetko bolo v jednej.

'nelogický uspořádání asi tak všeho' - treba napisat vytky konkretne co by si chcel kde mat do recenzie v appstore, oni realne zbieraju tento feedback :)

'chybějící menu pro načtení QR z ATM u předpřipravenýho výběru, chybějící základní funkcionalita v press-and-hold menu na ikonce...' - presne tato funkcionalita bude pridana o par tyzdnov do press-and-hold ;)

o tych animaciach v mTokene neviem nic, ale ja nic take nemam a vacsinou vzdy vsetko skipujem ked mi vyskocia kktiny :D

inak som s Georgom spokojny. ak mate nejake ine navrhy na zlepsenie kludne piste, viem to posunut vysoko ;):D
862803
mam iPhone, takze neviem uplne posudit jablka s jablkami, ale kamarat pracuje na vyvoji Georga a teda: 'Dvě oddělený appky na to, na co snad všude jinde stačí jedna' - to preco to od zaciatku nie je v jednej neviem, ale pracuju na tom, aby to vsetko bolo v jednej. 'nelogický uspořádání asi tak všeho' - treba napisat vytky konkretne co by si chcel kde mat do recenzie v appstore, oni realne zbieraju tento feedback :) 'chybějící menu pro načtení QR z ATM u předpřipravenýho výběru, chybějící základní funkcionalita v press-and-hold menu na ikonce...' - presne tato funkcionalita bude pridana o par tyzdnov do press-and-hold *;)* o tych animaciach v mTokene neviem nic, ale ja nic take nemam a vacsinou vzdy vsetko skipujem ked mi vyskocia kktiny *:D* inak som s Georgom spokojny. ak mate nejake ine navrhy na zlepsenie kludne piste, viem to posunut vysoko *;)**:D*
862797
4 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se