Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5561 - 5580 Napsat příspěvek
LOL. Gal Gadot nemá velké herecké schopnosti, ale aspoň pro ni bylo pozitivem mládí a krása, zato Jada Pinkett Smith v životě nehrála dobře (nejlíp ve dvacet let staré videohře Enter The Matrix), je o půlku starší než byla Kleopatra, a kdybych upřímně napsal o tom jak vypadá, tak mi ze zrcadla vyleze Will Smith a ukope mě k smrti. 

Ale tak je to jen série na Netflixu, ne velkofilm, takže nic co by se nedalo s klidem ignorovat. 
865811
LOL. Gal Gadot nemá velké herecké schopnosti, ale aspoň pro ni bylo pozitivem mládí a krása, zato Jada Pinkett Smith v životě nehrála dobře (nejlíp ve dvacet let staré videohře Enter The Matrix), je o půlku starší než byla Kleopatra, a kdybych upřímně napsal o tom jak vypadá, tak mi ze zrcadla vyleze Will Smith a ukope mě k smrti.  Ale tak je to jen série na Netflixu, ne velkofilm, takže nic co by se nedalo s klidem ignorovat. 
13 0
reagují: SteKi
reagovat
Rád bych vypíchnul, že já jádro pudla je v tom, že se jedná o dokument a ne hranou uměleckou fabulaci. :)

Už jak zazní v traileru: "I don't care what they tell you in school, Cleopatra was black" :D

Hlavně koukám, že barva kůže je to nejmenší, co bude problém dokumentu. Jak tam dávají i prvky černošské kultury, které u Ptolemajovců nebyly!! A taky dělat z ní už v traileru geniální političku a válečnici, probůh. Kleopatra VII.  byla fascinující charismatická známá osobnost, ale fakt ne pro schopnosti vladaře. Vlastně měla víc přehmatů než úspěchů řekl bych...
865809
Rád bych vypíchnul, že já jádro pudla je v tom, že se jedná o dokument a ne hranou uměleckou fabulaci. *:)* Už jak zazní v traileru: "I don't care what they tell you in school, Cleopatra was black" *:D* Hlavně koukám, že barva kůže je to nejmenší, co bude problém dokumentu. Jak tam dávají i prvky černošské kultury, které u Ptolemajovců nebyly!! A taky dělat z ní už v traileru geniální političku a válečnici, probůh. Kleopatra VII.  byla fascinující charismatická známá osobnost, ale fakt ne pro schopnosti vladaře. Vlastně měla víc přehmatů než úspěchů řekl bych...
17 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
pojd si pro facku... :D:D
865802
pojd si pro facku... *:D**:D*
865798
10 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Bude mít Kleopatra klasický mikádo nebo si Jada prosadila holou hlavu? 
865798
Bude mít Kleopatra klasický mikádo nebo si Jada prosadila holou hlavu? 
865793
20 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: SteKi
Prý to rezonuje i Řeckem, jelikož prý má řecké předky.
No ale co ... #diversity je přednější :D
865796
Prý to rezonuje i Řeckem, jelikož prý má řecké předky. No ale co ... #diversity je přednější *:D*
865793
6 0
reagovat
Egyptanom sa nepáči čierna Kleopatra od Netflixu? Skurvení rasisti ?) Že, a teraz počúvajte ten debilný argument, vraj to nejak zasahuje do ich Egyptskej identity. Nechápem...to vôbec neberú ohľad na Jadu Pinkett Smith, pre ktorú je dôležité vyrozprávať príbeh s čiernou kráľovnou? Akože ušľachtilá myšlienka, len škoda, že Kleopatra nebola černoška :D

Ako pardon za ten provokačný tón, ale toto je fakt už iba na smiech.
865793
Egyptanom sa nepáči čierna Kleopatra od Netflixu? Skurvení rasisti *?)* Že, a teraz počúvajte ten debilný argument, vraj to nejak zasahuje do ich Egyptskej identity. Nechápem...to vôbec neberú ohľad na Jadu Pinkett Smith, pre ktorú je dôležité vyrozprávať príbeh s čiernou kráľovnou? Akože ušľachtilá myšlienka, len škoda, že Kleopatra nebola černoška *:D* Ako pardon za ten provokačný tón, ale toto je fakt už iba na smiech.
12 0
reagují: Adventurer, esmo
reagovat
reaguje na: hroubek
Ja som mu povedal, že som ten film nemal rád, ale po prečítaní komiksu som ho úplne znenávidel. Smial sa. :)
865778
Ja som mu povedal, že som ten film nemal rád, ale po prečítaní komiksu som ho úplne znenávidel. Smial sa. :)
865773
7 0
reagovat
reaguje na: duro
Aaron je skvělý, a to píše pro menší vydavatelství je top. Někdo se ho na panelu zeptal zda viděl Thora 4 a jak se mu líbil. A jeho výraz a reakce mluvila za všechno. Jinak Dan Fogler z Fantastický zvířat je na živo velký sympaťák a bylo na něm vidět, že je taky menší geek a atmosféru Conů má moc rád.
865773
Aaron je skvělý, a to píše pro menší vydavatelství je top. Někdo se ho na panelu zeptal zda viděl Thora 4 a jak se mu líbil. A jeho výraz a reakce mluvila za všechno. Jinak Dan Fogler z Fantastický zvířat je na živo velký sympaťák a bylo na něm vidět, že je taky menší geek a atmosféru Conů má moc rád.
865771
6 0
reagují: duro
reagovat

Comic Con Praha

Parádna akcia, videl som naživo zblízka decká zo Stranger Things, Palpatina (jeho talk show úplne parádna), Dannyho Glovera, Grahama Dwalina McTavisha (ohromný sympaťák a bavič) alebo Christinu Chong zo Strange New Worlds. Ešte tam bol McGyver alebo ten tučko z Fantastických zvierat, ale na tých som nebol. Pokecal som s Jasonom Aaronom, jedným z najlepších súčasných komiksových tvorcov (veľmi zhruba sa dá povedať, že jeho Thor - Zabiják bohov bol predlohou pre Thor 4, takisto odporúčam jeho Skalpy, Parchantov z jihu alebo Star Wars sériu, práve si ju dosť vychutnávam). Skvelá akcia a celkom sa čudujem, že nikoho z MovieZone niečo takéto nezaujímalo.
865771
Parádna akcia, videl som naživo zblízka decká zo Stranger Things, Palpatina (jeho talk show úplne parádna), Dannyho Glovera, Grahama Dwalina McTavisha (ohromný sympaťák a bavič) alebo Christinu Chong zo Strange New Worlds. Ešte tam bol McGyver alebo ten tučko z Fantastických zvierat, ale na tých som nebol. Pokecal som s Jasonom Aaronom, jedným z najlepších súčasných komiksových tvorcov (veľmi zhruba sa dá povedať, že jeho Thor - Zabiják bohov bol predlohou pre Thor 4, takisto odporúčam jeho Skalpy, Parchantov z jihu alebo Star Wars sériu, práve si ju dosť vychutnávam). Skvelá akcia a celkom sa čudujem, že nikoho z MovieZone niečo takéto nezaujímalo.
Comic Con Praha
13 0
reagují: hroubek
reagovat
865757
https://variety.com/2023/biz/news/wga-approves-strike-authorization-results-1235585560/?fbclid=IwAR0D5ghajDvE2P-THrtQo8aswcurVwDcxHHkwx7A4zDcNDLjrwUhy24J0IY
2 0
reagovat
P.cam celý twitter. 20 pokusů o registraci. Pokaždé nějaká chyba nebo mi nedojde kód SMS... Neni mi souzeno tam být. 
865682
P.cam celý twitter. 20 pokusů o registraci. Pokaždé nějaká chyba nebo mi nedojde kód SMS... Neni mi souzeno tam být. 
2 0
reagovat
U Strakatýho skvělý rozhovor s Alexejem Kelinem - vůbec jsem nevěděl kdo to je. Pokud můžete tak si to dejte hned po Civalovi. 
865669
U Strakatýho skvělý rozhovor s Alexejem Kelinem - vůbec jsem nevěděl kdo to je. Pokud můžete tak si to dejte hned po Civalovi. 
2 0
reagovat
Na jaře si trochu pokýchám a v létě na čundr se Zodacem v kapse, kde většinou i zůstane :) Hlavně nechodit na alergologii, kolegovi takhle našli alergii na pivo :- a do té doby mu z něj nic nebylo :D:D8)
865617
Na jaře si trochu pokýchám a v létě na čundr se Zodacem v kapse, kde většinou i zůstane *:)* Hlavně nechodit na alergologii, kolegovi takhle našli alergii na pivo *:-* a do té doby mu z něj nic nebylo *:D**:D**8)*
4 0
reagovat
reaguje na: esmo
Je pravděpodobné, že alergii na pyl mám, protože vždy na jaře začnu mít rýmu, škrábe mě v krku a kašlu. Ale nikdy jsem s tím nikde nebyl. Dokonce ani jako děcko nebo si na to jen nepamatuji. Možná protože to nikdy nebylo příliš vážné. Také mě škrábe v krku vždy když s ním syrovou papriku nebo rajče. 8)
865613
Je pravděpodobné, že alergii na pyl mám, protože vždy na jaře začnu mít rýmu, škrábe mě v krku a kašlu. Ale nikdy jsem s tím nikde nebyl. Dokonce ani jako děcko nebo si na to jen nepamatuji. Možná protože to nikdy nebylo příliš vážné. Také mě škrábe v krku vždy když s ním syrovou papriku nebo rajče. *8)*
865528
1 0
reagovat
Někdo to pos.al:D
865611
Někdo to pos.al*:D*
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Áá teď už chápu, co myslíš :D
865607
Áá teď už chápu, co myslíš *:D*
865605
2 0
reagovat
reaguje na: departed
Hezky se ti ty palce nahoru sešly :D
865605
Hezky se ti ty palce nahoru sešly *:D*
865453
3 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já že za to mohl Turek.
865604
Já že za to mohl Turek.
865600
2 0
reagovat
Já měl kdysi alergii na pyly jako dítě, ale pak to nějak prostě přestalo. A od té doby nic. Žádná alergie na pyl, seno, kočky, mléčné výrobky, arašídy apod. Prostě nevím o ničem. 8)
865602
Já měl kdysi alergii na pyly jako dítě, ale pak to nějak prostě přestalo. A od té doby nic. Žádná alergie na pyl, seno, kočky, mléčné výrobky, arašídy apod. Prostě nevím o ničem. *8)*
2 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Já kvuli alergiím dokonce přestal jezdit na žně.
865600
Já kvuli alergiím dokonce přestal jezdit na žně.
865596
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se