Halík fakt ne, to je hlavní totalizátor a normalizátor, z jeho slov přímo číší, že by zakazoval cokoliv, co se mu nehodí do krámu. To jen teď se snaží být umírněnější, protože ho někdy náhodou vidí na Hradě. :)
|
reagovat
|
a kdo to vocaď pocaď určí? ty? já? stát? eurokomise? 

