Jenže on poukázal na slušný vychování, ne na problém s karikaturama a legrací z náboženskýho fanatismu.
To je podle mě to, na co drtivá většina lidí v době anonymního internetu hřeší - vždyť já si můžu napsat co chci a nenést za to žádný následky.
Hebdo píchali do vosího hnízda už dlouho. Římskokatolická církev, teplouši, genderkorektní trubky apod. si už zvykli a přešli to. Islámisti ne, a tohle jsou následky.
A rozhodně to nejsou hrdinové. Nikdo z nich.
|
reagovat
|
radsi bezte na pivo a tam si o tom pokecejte s kamosema.


