Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4781 - 4800 Napsat příspěvek
Čsfd už moc aktivně nepoužívám, jen tam kopírují své postřehy a dojmy z Moviezone. O to víc mne potěšilo rozkliknutí uživatelů, kteří mne tam sledují. Poslední dobou se mezi ně přidal i Duro a Douglas. Obou si moc vážím. Asi to tu nečtou, ale i tak děkuju. :)
870263
Čsfd už moc aktivně nepoužívám, jen tam kopírují své postřehy a dojmy z Moviezone. O to víc mne potěšilo rozkliknutí uživatelů, kteří mne tam sledují. Poslední dobou se mezi ně přidal i Duro a Douglas. Obou si moc vážím. Asi to tu nečtou, ale i tak děkuju. *:)*
6 -4
reagovat
Žralok co v Egyptě  sežral rusa byl vyplaven mrtvej. Otrava alkoholem... 
870255
Žralok co v Egyptě  sežral rusa byl vyplaven mrtvej. Otrava alkoholem... 
3 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Těším se pak na ten MZ Live s IMFem.
870246
Těším se pak na ten MZ Live s IMFem.
870245
10 0
reagovat

Švýcarsko

Legalizuji kokain
Tam bude sněžit celoročně všude :D:D:D
870245
Legalizuji kokain Tam bude sněžit celoročně všude *:D**:D**:D*
Švýcarsko
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
A ještě byl při natáčení GB2 8):+
870225
A ještě byl při natáčení GB2 *8)**:+*
870219
1 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
To je jediný pozitivum na aktuální situaci v NY, že to Caseyho donutilo po více jak měsíci zase vydat video :D
870219
To je jediný pozitivum na aktuální situaci v NY, že to Caseyho donutilo po více jak měsíci zase vydat video *:D*
870200
2 0
reagují: Adventurer
reagovat

Casey Neistat

link

už má vlog o aktuální situaci v NY 
870200
https://youtu.be/h9xaHwBsRUw už má vlog o aktuální situaci v NY 
Casey Neistat
1 -1
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: HAL
Díky za tipy.
Ono s tím pivem to asi nebude tak akutní když je tam cena za škopek 5 Eur.... 
:(
870195
Díky za tipy. Ono s tím pivem to asi nebude tak akutní když je tam cena za škopek 5 Eur....  *:(*
870185
1 0
reagovat

French Open

Muchová neskutečná wow :+
870192
Muchová neskutečná wow *:+*
French Open
9 -1
reagovat
reaguje na: Adventurer
Strávil jsem v Lipsku předminulý týden na hudebním fesťáku a být na něm střízlivý jsem odmítl (co na tom že jsem tam byl pracovně, heh, fotky budou dobré i tak), tak to mám celkem očíhlé - nejlepší pivo tam je Kozel, kterého jsme si dovezli z Prahy :D

Místní piva jsou dost šmíra, nejvíc mi chutnalo 5.0 Original Pils, co jsem v plechovkách objevil na benzince před Agrou... i když tahle hala je na Maideny asi malá, ty to budeš mít spíš venku v prostoru kde před těmi dvěma týdny byli Depeche Mode. 

To co čepovali v Moritzbastei se celkem dalo, značku už nevím - tahle hospoda/klub/pevnost každopádně za návštěvu a kompletní prolezení celkově stojí. V Zoo jsem nebyl, ale za vidění z místních pamětihodností dost stojí Památník Bitvy národů. Německé megalomaství v pošahaně přehané podobě.
870185
Strávil jsem v Lipsku předminulý týden na hudebním fesťáku a být na něm střízlivý jsem odmítl (co na tom že jsem tam byl pracovně, heh, fotky budou dobré i tak), tak to mám celkem očíhlé - nejlepší pivo tam je Kozel, kterého jsme si dovezli z Prahy *:D* Místní piva jsou dost šmíra, nejvíc mi chutnalo 5.0 Original Pils, co jsem v plechovkách objevil na benzince před Agrou... i když tahle hala je na Maideny asi malá, ty to budeš mít spíš venku v prostoru kde před těmi dvěma týdny byli Depeche Mode.  To co čepovali v Moritzbastei se celkem dalo, značku už nevím - tahle hospoda/klub/pevnost každopádně za návštěvu a kompletní prolezení celkově stojí. V Zoo jsem nebyl, ale za vidění z místních pamětihodností dost stojí Památník Bitvy národů. Německé megalomaství v pošahaně přehané podobě.
870181
2 0
reagují: Adventurer
reagovat
reaguje na: Adventurer
Hlavně prosímtě bacha, aby si tě v té Zoo nenechali, chtěl sem napsat.
Ale pak jsem si vzpomněl na Teda (Lasso) a popřeju ti místo toho krásný výlet do Německa, který bude plný nezapomenutelných kulturních zážitků.
870183
Hlavně prosímtě bacha, aby si tě v té Zoo nenechali, chtěl sem napsat. Ale pak jsem si vzpomněl na Teda (Lasso) a popřeju ti místo toho krásný výlet do Německa, který bude plný nezapomenutelných kulturních zážitků.
870181
10 0
reagovat

Piva v Německu (Lipsku)

V neděli jedu do Lipska. 
Hledal jsem nějaky lokální restaurace/ puby 
Našel v jedné dokonce pivo Bitburger.
Což je podle Magneta z X-Menů "da beste" :+
Znám taky Paulaner... 

Nějaký další tipy na pivo nebo konkrétní hospodu? 

Mám v plánu před koncertem Iron Maiden navštívit místní Zoo.... Co jsem koukal na Google tak bude dost dobrá.... 
870181
V neděli jedu do Lipska.  Hledal jsem nějaky lokální restaurace/ puby  Našel v jedné dokonce pivo Bitburger. Což je podle Magneta z X-Menů "da beste" *:+* Znám taky Paulaner...  Nějaký další tipy na pivo nebo konkrétní hospodu?  Mám v plánu před koncertem Iron Maiden navštívit místní Zoo.... Co jsem koukal na Google tak bude dost dobrá.... 
Piva v Německu (Lipsku)
1 -2
reagují: HAL, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Adventurer
870145
[url=https://i.redd.it/tvbv44zjen4b1.jpg]To je jen reklamní kampaň Blizzardu na Diablo 4.[/url]
870144
5 0
reagovat

New York

Podnebí jako z filmu Blade Runner 2049 :o:-

Prý za to může Kanada :D:D:D res požáry v oblasti Québec. :-
To je docela dálka....:o

U nás když hořelo Hřensko, tak to nebylo tak drsný na okolní města... V Praze to bylo vpohode 
870144
Podnebí jako z filmu Blade Runner 2049 *:o**:-* Prý za to může Kanada *:D**:D**:D* res požáry v oblasti Québec. *:-* To je docela dálka....*:o* U nás když hořelo Hřensko, tak to nebylo tak drsný na okolní města... V Praze to bylo vpohode 
New York
2 0
reagují: Izanagi
reagovat
reaguje na: Vault_13
Aspoň, že je napadlo použít jako kulisu petrovské sklepy Plže, které docela připomínají Kraj. :D:+
870095
Aspoň, že je napadlo použít jako kulisu petrovské sklepy Plže, které docela připomínají Kraj. *:D**:+*
870090
2 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
To mě nenapadlo :D Ale jako zahradník na to má vzhledem k pobytu na sluníčku nárok, že jo.

Pokud upustím od šílenosti zadání "hobiti křepčí v lidových krojích se sklenkou vína na Jižní Moravě", tak technicky je špatně ta kombinace mladý Bilbo + mladí Frodo a Sam.
870090
To mě nenapadlo :D Ale jako zahradník na to má vzhledem k pobytu na sluníčku nárok, že jo. Pokud upustím od šílenosti zadání "hobiti křepčí v lidových krojích se sklenkou vína na Jižní Moravě", tak technicky je špatně ta kombinace mladý Bilbo + mladí Frodo a Sam.
870087
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Vault_13
Sam je přitmavenej? :D
870087
Sam je přitmavenej? *:D*
870083
3 0
reagují: Vault_13
reagovat

WTF co to je za úvodní foto? :D

Válka o víno. Proč má být nápoj bohů pořádně zdaněn?

link

...a co je na tom "fotu" špatně? :D
870083
Válka o víno. Proč má být nápoj bohů pořádně zdaněn? https://www.lidovky.cz/orientace/vino-vinohrad-morava-sumava-dph-krajina-vinar.A230605_103954_ln_orientacer_ape?zdroj=LN_vybava_recombee ...a co je na tom "fotu" špatně? :D
WTF co to je za úvodní foto? :D
1 0
reagují: Adventurer
reagovat
Záleží podle preferencí, ale HBO má Přátele, Upíří deníky, TBBT, Sex ve městě a pod. Netflix má v rukávu Gilmorky. ;)
870077
Záleží podle preferencí, ale HBO má Přátele, Upíří deníky, TBBT, Sex ve městě a pod. Netflix má v rukávu Gilmorky. *;)*
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Netflix.
Na vypnutí ideálka. Je tam spousta "hallmarkovin" a celkově takovejch uchcanejch, ženskejch věcí. Všichni jsou hrozně krásní, maj se strašně rádi, pak vyplave na povrch nějaký tajemství, je z toho mrzení jen aby se na konci dali hezky dohromady za podmazu nějaký hrozně sladký písničky a žili šťastně až do smrti.
Taky je tam spousta takovejch těch reality show jako např. o Ronaldově manželce, apod.

Záleží co bude marodka po operaci pochtívat. Jestli vypnout, nebo něco náročnějšího.
Pak bych asi volil to HBO, jak píše Sigi.
870075
Netflix. Na vypnutí ideálka. Je tam spousta "hallmarkovin" a celkově takovejch uchcanejch, ženskejch věcí. Všichni jsou hrozně krásní, maj se strašně rádi, pak vyplave na povrch nějaký tajemství, je z toho mrzení jen aby se na konci dali hezky dohromady za podmazu nějaký hrozně sladký písničky a žili šťastně až do smrti. Taky je tam spousta takovejch těch reality show jako např. o Ronaldově manželce, apod. Záleží co bude marodka po operaci pochtívat. Jestli vypnout, nebo něco náročnějšího. Pak bych asi volil to HBO, jak píše Sigi.
870072
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se