Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 29761 - 29780 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Ano, tebe si pamatuju. Byl si tam se Same Vimesem.

Právě tomu sem se za ten večer později omlouval :D
791811
Ano, tebe si pamatuju. Byl si tam se Same Vimesem. Právě tomu sem se za ten večer později omlouval *:D*
791810
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já si to matně pamatuju. Tuším, že jste to domlouvali nějak předem, a tipuju jednu, max dvě flašky Bohemky. Byla z toho circa jedna sklenička na osobu. Žádný drama. Ale už je to fakt dááávno. :D
791810
Já si to matně pamatuju. Tuším, že jste to domlouvali nějak předem, a tipuju jednu, max dvě flašky Bohemky. Byla z toho circa jedna sklenička na osobu. Žádný drama. Ale už je to fakt dááávno. *:D*
791806
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pokud vypadáš jako Ryan Reynolds, tak hledej Hugh Jackmana...

Co se Kubalíkové týče a odpověď na její poslední dvoubohemkovej příspěvěk...

Rozlévalo se venku, bylo přítomno více lidí, nechce se mi věřit, že opravdu byl ještě někdo jinej než já natolik debilní dotáhnout tam do toho kina další bohemku.

do_Od sem do té diskuze chodí pravidelně, možná si to pamatuje a osvětlí :D
791806
Pokud vypadáš jako Ryan Reynolds, tak hledej Hugh Jackmana... Co se Kubalíkové týče a odpověď na její poslední dvoubohemkovej příspěvěk... Rozlévalo se venku, bylo přítomno více lidí, nechce se mi věřit, že opravdu byl ještě někdo jinej než já natolik debilní dotáhnout tam do toho kina další bohemku. do_Od sem do té diskuze chodí pravidelně, možná si to pamatuje a osvětlí :D
791802
1 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pokud vypadáš jako Hugh Jackman, tak bych tě možná poznal. :))
791802
Pokud vypadáš jako Hugh Jackman, tak bych tě možná poznal. *:))*
791796
2 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Ben Cristovao nakonec do finále nepostoupil, ale konkurence byla opravdu velmi silná.
791801
Ben Cristovao nakonec do finále nepostoupil, ale konkurence byla opravdu velmi silná.
1 -7
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hele pamatuju si kalíšky a dvě Bohemky, ale při detailnějším zkoumání bychom mohli zjistit, že je to jak s těma Godzillama. Ty taky nebyly dvě. :D
791800
Hele pamatuju si kalíšky a dvě Bohemky, ale při detailnějším zkoumání bychom mohli zjistit, že je to jak s těma Godzillama. Ty taky nebyly dvě. *:D*
791797
2 0
reagovat
Ja byl v kině napity na Postradatelných 2, během prohibice a celé kino jsme si to hrozně užili. V momentě, kdy nastoupil Chuck Norris, tak celé kino jásalo.
Jo a mírně přípity na obnovené projekci Matrixu a napadlo mě u toho spousta nových myšlenek:D
791799
Ja byl v kině napity na Postradatelných 2, během prohibice a celé kino jsme si to hrozně užili. V momentě, kdy nastoupil Chuck Norris, tak celé kino jásalo. Jo a mírně přípity na obnovené projekci Matrixu a napadlo mě u toho spousta nových myšlenek*:D*
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Přístupný? :D:D
791798
Přístupný? *:D**:D*
791796
1 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ted nad tim premyslim - jednu jsem urcite privezl ja, ze jo?

Chces mi rict, ze pod prislibem kvalitniho sampusu na MZ srazu se objevili 2 Bohemky z ruznych zdroju? :D Ta pamet je svine :D
791797
Ted nad tim premyslim - jednu jsem urcite privezl ja, ze jo? Chces mi rict, ze pod prislibem kvalitniho sampusu na MZ srazu se objevili 2 Bohemky z ruznych zdroju? :D Ta pamet je svine :D
791792
1 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tou si prochazime vsichni, cajk :)

Na pristim sraze (jestli me poznas) za mnou prijd a dame si pivo, vino, kofolu - no co chces :D

Piju vino, piju pivo, piju s Kubalikovou nealko, jsem vstricny, jsem otravny, jsem pristupny. Drz se a zastav se :)
791796
Tou si prochazime vsichni, cajk :) Na pristim sraze (jestli me poznas) za mnou prijd a dame si pivo, vino, kofolu - no co chces :D Piju vino, piju pivo, piju s Kubalikovou nealko, jsem vstricny, jsem otravny, jsem pristupny. Drz se a zastav se :)
791795
1 0
reagují: Disketa1, Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To si už ani nepamatuju. Asi jsem měl tenkrát nějakou osobní krizi.
791795
To si už ani nepamatuju. Asi jsem měl tenkrát nějakou osobní krizi.
791791
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Neser :D

Inicioval sem dobrej sampus, z hotelu po noci sem prijel nepripravenej, u Vietnamce na posledni chvili koupil Bohemku.

Mela si kalisky.

Priste si to udelame hezci, zucastni se jenom kvalitni lidi :D
791794
Neser :D Inicioval sem dobrej sampus, z hotelu po noci sem prijel nepripravenej, u Vietnamce na posledni chvili koupil Bohemku. Mela si kalisky. Priste si to udelame hezci, zucastni se jenom kvalitni lidi :D
791792
2 0
reagovat
Ja som teda chlastával celkom slušne. Ani mi to nikdy moc nechutilo, ale bola vraj so mnou potom sranda vonku. Mne to tak neprišlo, skôr som si na druhý deň pripadal ako idiot. Najprv som si vypestoval niečo ako ručnú brzdu, aby som sa nedostal za určitú hranicu a potom som tak nejak prirodzene prestal piť úplne. Sem tam som sa ešte spustil, ale už si ani nepamätám kedy som sa naposledy opil. Nemá to význam a úprimne nerozumiem ako môže niekto povedať, že mu chlast vyslovene chutí. Jediné čo mi kedy chutilo bolo Dipolomatico a to bol aj môj posledný alkohol, ktorý som vonku pil keď som piť chcel. 
791793
Ja som teda chlastával celkom slušne. Ani mi to nikdy moc nechutilo, ale bola vraj so mnou potom sranda vonku. Mne to tak neprišlo, skôr som si na druhý deň pripadal ako idiot. Najprv som si vypestoval niečo ako ručnú brzdu, aby som sa nedostal za určitú hranicu a potom som tak nejak prirodzene prestal piť úplne. Sem tam som sa ešte spustil, ale už si ani nepamätám kedy som sa naposledy opil. Nemá to význam a úprimne nerozumiem ako môže niekto povedať, že mu chlast vyslovene chutí. Jediné čo mi kedy chutilo bolo Dipolomatico a to bol aj môj posledný alkohol, ktorý som vonku pil keď som piť chcel. 
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To zní, jak kdybyste mě do té Bohemky nutili. Jestli si pamatuju správně, tak jednu jsem dokonce kupovala já. :D 
791792
To zní, jak kdybyste mě do té Bohemky nutili. Jestli si pamatuju správně, tak jednu jsem dokonce kupovala já. *:D* 
791787
2 0
reagují: TedGeorge, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já s tebou rád taky. Posledně před kinem na tebe Axis pořvával a ty si nás ignoroval :)
791791
Já s tebou rád taky. Posledně před kinem na tebe Axis pořvával a ty si nás ignoroval :)
791788
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
Ja som ako decko chodil potajomky piť víno do špajze a vraj to malo na mňa efekt ako keď Obelix padol do kotla s elixírom. :D
791789
Ja som ako decko chodil potajomky piť víno do špajze a vraj to malo na mňa efekt ako keď Obelix padol do kotla s elixírom. *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jestli to půjde, rád se s tebou taky napiju. A klidně nealko. :)
791788
Jestli to půjde, rád se s tebou taky napiju. A klidně nealko. *:)*
791787
2 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Potkáme se na dalším ofiko sraze, dáme si nějaký nealko podle tvé volby a pokecáme ještě líp, jak na tý zbytečně iniciovaný Bohemce posledně :)

Hlavně musíme odehnat tu alkoholickou mafii do_Od, Axis, Memphis, Davies a spol. (nadsázka, only love, už vám to víno po x letech znova nevypiju :D :D :D )
791787
Potkáme se na dalším ofiko sraze, dáme si nějaký nealko podle tvé volby a pokecáme ještě líp, jak na tý zbytečně iniciovaný Bohemce posledně :) Hlavně musíme odehnat tu alkoholickou mafii do_Od, Axis, Memphis, Davies a spol. (nadsázka, only love, už vám to víno po x letech znova nevypiju :D :D :D )
791786
1 0
reagují: mkubalikova, Disketa1
reagovat
Tak já se také podělím. Před nedávnem jsem se tu svěřila, že nemám ráda otázku: Proč nepiješ alkohol? Pravda je, že za posledních 16 let by se moje konzumace alkoholu dala napočítat na prstech jedné ruky (včetně té Bohemky, Tede :D). Jak k tomu došlo? Na střední jsem alkohol skoro nepila, sport a přísný tatínek moc prostoru neposkytovali. Na vysoké jsem tedy měla pocit, že musím vše dohnat. Tak jsem zdatně doháněla. Skončilo to jednoho krásného rána na pohotovosti, kdy mi pan doktor nechtěl věřit, že jsem se do toho stavu dostala po třech panácích, ani nevím čeho. Tipuju to na Tequillu. Pak to šlo docela rychle, sono, jaterní testy, punkce jater, spousta dalších testů, jaterní dieta, zákaz pití alkoholu, místo na seznamu pro transplantaci... Důvodem nebylo množství konzumovaného alkoholu. 2 roky léčby, na transplantaci nakonec nedošlo, a byla jsem zdravá. Žádné omezení už hodně let nemám, ale alkohol pro mě fakticky neexistuje. Víno a tvrdý mi nevoní, pivo nechutná. Proti alkoholu nemám žádné předsudky, jen mě se*e, že mají lidé předsudky vůči člověku, který nepije. Hezký večer u sklenky nějakého dobrého moku. Já tu mám colu. :D
791786
Tak já se také podělím. Před nedávnem jsem se tu svěřila, že nemám ráda otázku: Proč nepiješ alkohol? Pravda je, že za posledních 16 let by se moje konzumace alkoholu dala napočítat na prstech jedné ruky (včetně té Bohemky, Tede *:D*). Jak k tomu došlo? Na střední jsem alkohol skoro nepila, sport a přísný tatínek moc prostoru neposkytovali. Na vysoké jsem tedy měla pocit, že musím vše dohnat. Tak jsem zdatně doháněla. Skončilo to jednoho krásného rána na pohotovosti, kdy mi pan doktor nechtěl věřit, že jsem se do toho stavu dostala po třech panácích, ani nevím čeho. Tipuju to na Tequillu. Pak to šlo docela rychle, sono, jaterní testy, punkce jater, spousta dalších testů, jaterní dieta, zákaz pití alkoholu, místo na seznamu pro transplantaci... Důvodem nebylo množství konzumovaného alkoholu. 2 roky léčby, na transplantaci nakonec nedošlo, a byla jsem zdravá. Žádné omezení už hodně let nemám, ale alkohol pro mě fakticky neexistuje. Víno a tvrdý mi nevoní, pivo nechutná. Proti alkoholu nemám žádné předsudky, jen mě se*e, že mají lidé předsudky vůči člověku, který nepije. Hezký večer u sklenky nějakého dobrého moku. Já tu mám colu. *:D*
18 -1
reagují: verbst, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Řekl bych, že je to přesně naopak. Po 20 se těžko získávají. :D
791784
Řekl bych, že je to přesně naopak. Po 20 se těžko získávají. *:D*
791781
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se