reaguje na:
(=LIFTY=)
Jestli je pravda, co se u Bruceovi říká, tak je to spíš docela smutný.
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|


Zaujímavé je, koľko ľudí by to naozaj prijalo ako som si všimol, no nikto z nich sám od seba nevie prestať používať to. Vrátane mňa. Ja osobne síce sledujem na Facebooku už iba moviezone, profil môjho mesta, primátora, f1 a Dura, ale aj tak 


