reaguje na:
HAL
Ale jo, jedno obzvlášť zlomyslne mučení mě napadá, co někde v Číně uspořádat nějakou kravinu, třeba sraz kouzelniku, nebo sportovní akci na sněhu a věnovat ji obrovskou mediální pozornost. Čistě aby si připomněli, že o nich sice víme, ale nezajímají nás. Rozhodně ne tolik jako kouzelníci nebo hokej. Já vím, není to znásilňování elektrickým obuskem, ale na to už jsou zvykli , tohle míří do srdíčka....
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|




