Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22181 - 22200 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
Mam to stejně, pres 30 a deti jdou taky mimo me... Nastesti mam o dva roky mladsi pritelkyni, ktera si radsi poridi Nintendo Switch, nez deti:D Ale chceme nekdy holcicku, ktera bude vyrustat na Pixarovkach a bude hrozny nerd:D
729687
Mam to stejně, pres 30 a deti jdou taky mimo me... Nastesti mam o dva roky mladsi pritelkyni, ktera si radsi poridi Nintendo Switch, nez deti*:D* Ale chceme nekdy holcicku, ktera bude vyrustat na Pixarovkach a bude hrozny nerd*:D*
729678
4 0
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Imo "dobré rodičovství" se pozná (mimo jiné), že se děcko na sílu netlačí do něčeho, na co očividně nemá povahu a podporovat ho v tom, na co očividně má.
Neříkám, že směrování není ku prospěchu věci, ale nedokážu si představit, že by můj teoretický potomek za mnou přišel s tím, že chce chodit na fotbal a já mu místo kopaček koupil knížku (a ano, asi k tomu i nějakou tu další knížku :D).
Což vede k jedinému - jako geeci jsme v tomhle směru pěkně v p*deli ?)8):)).
729686
Imo "dobré rodičovství" se pozná (mimo jiné), že se děcko na sílu netlačí do něčeho, na co očividně nemá povahu a podporovat ho v tom, na co očividně má. Neříkám, že směrování není ku prospěchu věci, ale nedokážu si představit, že by můj teoretický potomek za mnou přišel s tím, že chce chodit na fotbal a já mu místo kopaček koupil knížku (a ano, asi k tomu i nějakou tu další knížku *:D*). Což vede k jedinému - jako geeci jsme v tomhle směru pěkně v p*deli *?)**8)**:))*.
729680
4 0
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: SteKi
Já jsem na to relativně ještě mladý ale nebránil bych se tomu. Určitě vím, že bych se postaral o jejich dobrou kulturní výchovu. Od Star Wars přes akční klasiku z osmdesátých a devadesátých let až po dnešní komiksovky. 8) 
729684
Já jsem na to relativně ještě mladý ale nebránil bych se tomu. Určitě vím, že bych se postaral o jejich dobrou kulturní výchovu. Od Star Wars přes akční klasiku z osmdesátých a devadesátých let až po dnešní komiksovky. *8)* 
729678
1 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Ja som presný opak. Už dávno som si planoval deti atď.. Neviem ci by som bol dobry rodic. Hlavne u chlapca -ja som absolutne mimo sportov a podobnych veci takze toho by som sa bal..  Ale keby bol po mne a cital knizky, comicsy a napozeraval filmy to by som bral
729680
Ja som presný opak. Už dávno som si planoval deti atď.. Neviem ci by som bol dobry rodic. Hlavne u chlapca -ja som absolutne mimo sportov a podobnych veci takze toho by som sa bal..  Ale keby bol po mne a cital knizky, comicsy a napozeraval filmy to by som bral
729678
3 -1
reagují: KARLOS
reagovat
Ja tak nejak obdivujem každého kto si dobrovoľne vyrobí dieťa. Neviem si seba predstaviť ako rodiča, v živote som si nepovedal, bože ja by som chcel decko. Absolútne ma táto predstava neláka. Paradoxne si s deťmi rozumiem a majú ma vždy radi. Asi cítia že som mentálne na ich úrovni :D
Každopádne gratulujem :+
729678
Ja tak nejak obdivujem každého kto si dobrovoľne vyrobí dieťa. Neviem si seba predstaviť ako rodiča, v živote som si nepovedal, bože ja by som chcel decko. Absolútne ma táto predstava neláka. Paradoxne si s deťmi rozumiem a majú ma vždy radi. Asi cítia že som mentálne na ich úrovni *:D* Každopádne gratulujem *:+*
6 0
reagovat
Tadeáš je dobrý jmeno.:+

Jinak gratuluju verbste. U nás jsem zatím jediné dítě v domácnosti já 8)
729677
Tadeáš je dobrý jmeno.*:+* Jinak gratuluju verbste. U nás jsem zatím jediné dítě v domácnosti já *8)*
2 -2
reagovat
Beha jeho, teď to bude s Tedem k nevydržení... 8):D;)

verbst: Gratulace! :+
729671
Beha jeho, teď to bude s Tedem k nevydržení... [spoiler]*8)**:D**;)* [/spoiler] verbst: Gratulace! *:+*
2 0
reagovat
Doug & Steve
Jejich oblíbenej song je What is Love :D:D

Kecám... :D:D:D Před dvouma rokama to byl Tadeáš a teď je to Samuel. 
A stop stav si opravdu pohlídáme :D Kdyby už jen proto, že jsem se ani ne před měsícem připojil do klubu třicátníků. 

Všem díky! I když se občas vadíme a neshodneme a někdy je z toho velký trápení, furt vás tady považuju za jednu z nejlepších on-line komunit a něco jako dysfunkční on-line rodinu :D
Love ya

Peace out. 
729670
Doug & Steve Jejich oblíbenej song je What is Love *:D**:D* Kecám... *:D**:D**:D* Před dvouma rokama to byl Tadeáš a teď je to Samuel.  A stop stav si opravdu pohlídáme *:D* Kdyby už jen proto, že jsem se ani ne před měsícem připojil do klubu třicátníků.  Všem díky! I když se občas vadíme a neshodneme a někdy je z toho velký trápení, furt vás tady považuju za jednu z nejlepších on-line komunit a něco jako dysfunkční on-line rodinu *:D* Love ya Peace out. 
7 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ted a George
729667
Ted a George
729666
3 -2
reagovat
Urcite Cival a Mr. Hlad!
729666
Urcite Cival a Mr. Hlad!
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
Gratulujem!  A aké sú mená? :+:)
729658
Gratulujem!  A aké sú mená? *:+**:)*
729641
3 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Velká gratulace a hlavně hodně štěstí celé rodině. :+
729654
Velká gratulace a hlavně hodně štěstí celé rodině. *:+*
729641
3 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Naposledy? To nikdy nevíš jistě. :D

Taky gratuluji. 
729653
Naposledy? To nikdy nevíš jistě. *:D* Taky gratuluji. 
729649
3 -1
reagovat
CONGRATS!
729652
CONGRATS!
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Gratulujem
729651
Gratulujem
729642
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Neboj, už naposledy :D:D
729649
Neboj, už naposledy *:D**:D*
729643
2 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: verbst
Ty vole vono se to množí!:D

Gratuluju!
729643
Ty vole vono se to množí!*:D* Gratuluju!
729641
4 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Velká gratulace.
729642
Velká gratulace.
729641
2 -1
reagují: pepo
reagovat

verbst telegraficky

Tak jsem dvojnásobnej taťka. 
729641
Tak jsem dvojnásobnej taťka. 
verbst telegraficky
27 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Júú, Capaldi
729627
Júú, Capaldi
729624
2 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se