Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 941 - 960 Napsat příspěvek
reaguje na: esmo
Od 3060 Ti bych moc dlouhou životnost nečekal, no možná tak na 1080p hraní. Na větší rozlišení a detaily se už teď těch 8GB zdá být dost hraničních.
No uvidí se jak se popere se Starfieldem, C2077 Phantom Liberty a přicházejícími hrami na UT5, to budou teď benchmarky výkonu a s nákupem bych asi počkal na reálné testy.

RTX 4070 je teď výkonem asi nejzajímavější z dlouhodobého hlediska, a její ekvivalenty od Radeonu co by teď měly přijít, ale ta současná cena je nesmysl.

Bazarovou grafiku jsem taky nikdy neměl, strach trochu je, ale tak za tu cenu a od ověřeného prodejce...
871466
Od 3060 Ti bych moc dlouhou životnost nečekal, no možná tak na 1080p hraní. Na větší rozlišení a detaily se už teď těch 8GB zdá být dost hraničních. No uvidí se jak se popere se Starfieldem, C2077 Phantom Liberty a přicházejícími hrami na UT5, to budou teď benchmarky výkonu a s nákupem bych asi počkal na reálné testy. RTX 4070 je teď výkonem asi nejzajímavější z dlouhodobého hlediska, a její ekvivalenty od Radeonu co by teď měly přijít, ale ta současná cena je nesmysl. Bazarovou grafiku jsem taky nikdy neměl, strach trochu je, ale tak za tu cenu a od ověřeného prodejce...
871464
0 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: HAL
Tvoje řešení mi určitě dává smysl, když jsi napsal, že ji máš jen na překlenovací období, než postavíš nové pc. Nicméně já od ní očekávám, že mi na ty moje blbiny bude muset sloužit řadu let, tak snad i poslouží ... kartu dám do nákladů, takže bez DPH to pak vychází ještě o něco líp. Nicméně, já nikdy nekupoval elektroniku z druhé ruky, nějak se toho bojím :D
871464
Tvoje řešení mi určitě dává smysl, když jsi napsal, že ji máš jen na překlenovací období, než postavíš nové pc. Nicméně já od ní očekávám, že mi na ty moje blbiny bude muset sloužit řadu let, tak snad i poslouží ... kartu dám do nákladů, takže bez DPH to pak vychází ještě o něco líp. Nicméně, já nikdy nekupoval elektroniku z druhé ruky, nějak se toho bojím *:D*
871463
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: esmo
Upgrade grafiky jsem rozmýšlel poslední měsíc a nakonec jsem to asi před hodinou "vyřešil" nákupem bazarové na Radeon XT 6600, za 3300,-

Což je výkonem pořád pod tou 3060 Ti, neřkuli něčím novějším, ale ne dost výrazně na to jaký je rozdíl v ceně, a  zlepšení oproti mé současné RX 480 (i oproti GTX 1070 myslím) to pořád bude dost značné na to aby v pohodě utáhla nové hry aspoň dalšího půl roku... kdy plánuju postavit nový comp od základu, a mezi grafikami bude tou dobou věřím už mnohem lepší výběr.

Protože to co je s novými grafikami teď je úplné zoufalství, kupovat teď něco nového se imho vůbec nevyplatí - prodeje celosvětově se těžce propadly a během následujících měsíců přijdou do obchodů nové mid-range grafiky on nVidie i Radeonu, takže ten poměr cena/výkon u nových karet se teď bude doufám rapidně zlepšovat, ceny těch co už na trhu jsou už začínají klesat.
871463
Upgrade grafiky jsem rozmýšlel poslední měsíc a nakonec jsem to asi před hodinou "vyřešil" nákupem bazarové na Radeon XT 6600, za 3300,- Což je výkonem pořád pod tou 3060 Ti, neřkuli něčím novějším, ale ne dost výrazně na to jaký je rozdíl v ceně, a  zlepšení oproti mé současné RX 480 (i oproti GTX 1070 myslím) to pořád bude dost značné na to aby v pohodě utáhla nové hry aspoň dalšího půl roku... kdy plánuju postavit nový comp od základu, a mezi grafikami bude tou dobou věřím už mnohem lepší výběr. Protože to co je s novými grafikami teď je úplné zoufalství, kupovat teď něco nového se imho vůbec nevyplatí - prodeje celosvětově se těžce propadly a během následujících měsíců přijdou do obchodů nové mid-range grafiky on nVidie i Radeonu, takže ten poměr cena/výkon u nových karet se teď bude doufám rapidně zlepšovat, ceny těch co už na trhu jsou už začínají klesat.
871459
1 0
reagují: esmo
reagovat

GAINWARD GeForce RTX 3060 Ti

Good / bad za aktuální cenu 7500,- s DPH na Alze?
Doposud jedu na GTX 1070, ale s příchodem Starfieldu na podzim, jsem si říkal, že si polepším. Původně byla v plánu nějaká RTX 4070, ale cena za tuto starší generaci mě docela nahlodala :)
871459
Good / bad za aktuální cenu 7500,- s DPH na Alze? Doposud jedu na GTX 1070, ale s příchodem Starfieldu na podzim, jsem si říkal, že si polepším. Původně byla v plánu nějaká RTX 4070, ale cena za tuto starší generaci mě docela nahlodala *:)*
GAINWARD GeForce RTX 3060 Ti
0 0
reagují: HAL
reagovat

Mortal Kombat 1

Už se nám rýsuje sestava… 
Base roster (19/24):
  Havik
   Reiko
    Nitara
     Li Mei
      Sub-Zero
       Kenshi
        Kitana
         Liu Kang
          Scorpion
           Johnny Cage
            Sindel
             Ashrah
              Smoke
               Reptile
                Tanya
                 Kung Lao
                  Raiden
                   Shang-Tsung
                    Mileena


                    Možná překvapivě chybí pár zavedených postav a přibudou ještě příběhoví, ale zatím to vypadá asi na nejlepší počáteční soupisku vůbec?

                    Osobně mi chybí Quan-Chi a možná Cyrax/Sektor. Naopak třeba Jade nebo Raina oželím. Sonya, Jax a Kano se tam asi nevejdou a zůstanou prozatím jen Kamea. 
                    870869
                    Už se nám rýsuje sestava…  Base roster (19/24):[list][/list][spoiler]Havik [list][/list]Reiko [list][/list]Nitara [list][/list]Li Mei [list][/list]Sub-Zero [list][/list]Kenshi [list][/list]Kitana [list][/list]Liu Kang [list][/list]Scorpion [list][/list]Johnny Cage [list][/list]Sindel [list][/list]Ashrah [list][/list]Smoke [list][/list]Reptile [list][/list]Tanya [list][/list]Kung Lao [list][/list]Raiden [list][/list]Shang-Tsung [list][/list]Mileena[/spoiler] Možná překvapivě chybí pár zavedených postav a přibudou ještě příběhoví, ale zatím to vypadá asi na nejlepší počáteční soupisku vůbec? Osobně mi chybí [spoiler]Quan-Chi[/spoiler] a možná [spoiler]Cyrax/Sektor[/spoiler]. Naopak třeba [spoiler]Jade[/spoiler] nebo [spoiler]Raina[/spoiler] oželím. [spoiler]Sonya, Jax a Kano[/spoiler] se tam asi nevejdou a zůstanou prozatím jen Kamea. 
                    Mortal Kombat 1
                    1 0
                    reagovat

                    SW outlaws - gameplay

                    link

                    ty vole tak to je absolutně boží !!
                    870853
                    https://youtu.be/c7K2TA0bBpY ty vole tak to je absolutně boží !!
                    SW outlaws - gameplay
                    1 -1
                    reagovat
                    pro zasmání

                    kdo neviděl, tak i recka na vortexu je vtipná:D
                    870782
                    pro [url=https://youtu.be/6mxS5bR0PIU]zasmání [/url]kdo neviděl, tak i recka na vortexu je vtipná*:D*
                    2 0
                    reagovat
                    Crossover, ktorý asi nikto nečakal :D link
                    870747
                    Crossover, ktorý asi nikto nečakal *:D* https://www.youtube.com/watch?v=pLlRSjcyEvs
                    3 0
                    reagovat

                    D4

                    Moja taktika vychutnať si každú zónu, porobiť všetky vedľajšie aktivity a až na záver main Q kruto narazila kedže FP som skončil ako lvl 44 a zistil som, že na to, aby som mohol ísť capstone dung a tým pádom na world tier 3 tak musím mať ukončenú kampaň :- Takže odvtedy akurát si explorujem maximálne waypointy a idem iba main Q, aby som potom tie vedľajšie aktivity nefarmil "zadarmo". Ale príbeh je super a hra celkovo inak tiež, hoci je pravda, čo niektorí tvrdia, že to scalovanie creep je také nahojdačke, niekedy sa cítim ozaj slabý, niekedy nie a okolo 90lvl to vraj ešte len pocítim.
                    870626
                    Moja taktika vychutnať si každú zónu, porobiť všetky vedľajšie aktivity a až na záver main Q kruto narazila kedže FP som skončil ako lvl 44 a zistil som, že na to, aby som mohol ísť capstone dung a tým pádom na world tier 3 tak musím mať ukončenú kampaň *:-* Takže odvtedy akurát si explorujem maximálne waypointy a idem iba main Q, aby som potom tie vedľajšie aktivity nefarmil "zadarmo". Ale príbeh je super a hra celkovo inak tiež, hoci je pravda, čo niektorí tvrdia, že to scalovanie creep je také nahojdačke, niekedy sa cítim ozaj slabý, niekedy nie a okolo 90lvl to vraj ešte len pocítim.
                    D4
                    1 0
                    reagovat

                    D4

                    Ten grind od cca 60 lvlu a dál je teda v solo docela nechutnej. :D jsem 70 a lezou mi ty xp šnečím tempem...
                    870621
                    Ten grind od cca 60 lvlu a dál je teda v solo docela nechutnej. *:D* jsem 70 a lezou mi ty xp šnečím tempem...
                    D4
                    3 0
                    reagovat
                    reaguje na: kyller
                    Ani Splinter Cell nebo Prince of Persia hry? Měl bys doplnit. ;)
                    Jinak game design Ubi her opravdu nespočívá v bullet sponge nepřátelích, resp. to začalo až s Origins, tedy jen poslední tři AC hry byly takové (a taky The Division, ale to není jen RPG, kde určitou "sponge" člověk musí očekávat vždy, ale navíc i MMO, takže tam je to zcela očekávané).
                    Všechny předchozí AC hry "bullet sponge" nebyly ani trochu. 
                    870605
                    Ani Splinter Cell nebo Prince of Persia hry? Měl bys doplnit. *;)* Jinak game design Ubi her opravdu nespočívá v bullet sponge nepřátelích, resp. to začalo až s Origins, tedy jen poslední tři AC hry byly takové (a taky The Division, ale to není jen RPG, kde určitou "sponge" člověk musí očekávat vždy, ale navíc i MMO, takže tam je to zcela očekávané). Všechny předchozí AC hry "bullet sponge" nebyly ani trochu. 
                    870569
                    1 0
                    reagovat
                    reaguje na: Gonzi
                    No, ako sa to vezme... Skôr nie ako áno :) U mňa to bolo celé hlavne o tom svete/atmosfére a traversale. Plus ako connor písal aj o zábavnosti hlavných postáv, tak to tam bolo tiež veľké plus, čo ma pri tej hre držalo. V tých starších dieloch nič také nebolo. A ten samotný gameplay loop (combat/stealth) ma bavil aj v tom Syndicate max pár hodín kým som nezapol nejaký trainer. Ak mám byť úprimný, tak asi žiadnu Ubi hru som bez cheatov celú v živote neprešiel. :D Čo potvrdzuje to čo sa tu spomínalo, že ich game dizajn spočíva v bullet sponge enemies a veľmi pomalom progrese. Na to nemám čas ani náladu. Ale keď si ten game experience upravím podľa seba, tak ich hry sú vždy minimálne o level lepšie.

                    A tie nové AC ma do istej miery bavili všetky. Odysea asi najmenej, keďže to dobové obdobie pre mňa nebolo moc atraktívne, ale doteraz si pamätám, že vizuálne tá hra bola fakt nádherná. Valhalla z nich bola celkovo najlepšia. Tam už aj tie side questy boli oveľa lepšie spracované. Ale kompletne som nedohral ani jednu, lebo veľkosťou je toto na mňa už moc aj s cheatmi.
                    870569
                    No, ako sa to vezme... Skôr nie ako áno *:)* U mňa to bolo celé hlavne o tom svete/atmosfére a traversale. Plus ako connor písal aj o zábavnosti hlavných postáv, tak to tam bolo tiež veľké plus, čo ma pri tej hre držalo. V tých starších dieloch nič také nebolo. A ten samotný gameplay loop (combat/stealth) ma bavil aj v tom Syndicate max pár hodín kým som nezapol nejaký trainer. Ak mám byť úprimný, tak asi žiadnu Ubi hru som bez cheatov celú v živote neprešiel. *:D* Čo potvrdzuje to čo sa tu spomínalo, že ich game dizajn spočíva v bullet sponge enemies a veľmi pomalom progrese. Na to nemám čas ani náladu. Ale keď si ten game experience upravím podľa seba, tak ich hry sú vždy minimálne o level lepšie. A tie nové AC ma do istej miery bavili všetky. Odysea asi najmenej, keďže to dobové obdobie pre mňa nebolo moc atraktívne, ale doteraz si pamätám, že vizuálne tá hra bola fakt nádherná. Valhalla z nich bola celkovo najlepšia. Tam už aj tie side questy boli oveľa lepšie spracované. Ale kompletne som nedohral ani jednu, lebo veľkosťou je toto na mňa už moc aj s cheatmi.
                    870550
                    1 0
                    reagují: connor
                    reagovat
                    reaguje na: HAL
                    Hele nevím a asi bych to spíš nehrál, než řešil. Koupil jsem to se slevou asi 400 kč (myslím jako novinku, v den vydání, Alza perks), takže jsem byl pořád v plusu 8). Plus to stálo snad $10, ale $5 jsem měl z nějakého historického důvodu zdarma na účtu. = stálo mě cca 100,- abych hrál hru tak jak byla nadesignovaná a paradoxně mě ta hra fakt hodně bavila (73h, 92% completion), byť bych ji nikdy v nějakém hodnocení vyloženě nevyzdvihoval, viz: link a link
                    870563
                    Hele nevím a asi bych to spíš nehrál, než řešil. Koupil jsem to se slevou asi 400 kč (myslím jako novinku, v den vydání, Alza perks), takže jsem byl pořád v plusu *8)*. Plus to stálo snad $10, ale $5 jsem měl z nějakého historického důvodu zdarma na účtu. = stálo mě cca 100,- abych hrál hru tak jak byla nadesignovaná a paradoxně mě ta hra fakt hodně bavila (73h, 92% completion), byť bych ji nikdy v nějakém hodnocení vyloženě nevyzdvihoval, viz: https://www.moviezone.cz/komentar/748977 a https://www.moviezone.cz/komentar/749002
                    870555
                    1 0
                    reagovat
                    Dík všem za odpovědi. :+
                    870561
                    Dík všem za odpovědi. *:+*
                    1 0
                    reagovat
                    reaguje na: Gonzi
                    Nedá se tam ten XP booster pack namodovat? Vždyť je to singleplayer hra.
                    (Odyssey jsem nehrál, už z Origin jsem byl dost zklamaný a z PR holedbání se tím jak je Odyssey ještě mnohem větší jsem věru nadšený nebyl)
                    870555
                    Nedá se tam ten XP booster pack namodovat? Vždyť je to singleplayer hra. (Odyssey jsem nehrál, už z Origin jsem byl dost zklamaný a z PR holedbání se tím jak je Odyssey ještě mnohem větší jsem věru nadšený nebyl)
                    870551
                    1 0
                    reagují: Gonzi
                    reagovat
                    reaguje na: connor
                    Odyssey mě lákalo (dobou) tak jsem si to pořídil, včetně nějakého toho double XP packu a bavilo mě to (stylem každý večer na 20 minut jsem to projel za cca rok). Tím chci zaprvé říct, že jsem si ten booster koupil a stydím se za to :D:D:D a zadruhé, že mě tím i pěkně nasrali, protože já měl celou dobu "příjemný" progress, což bez toho booster packu nebylo.

                    Single player hra, která je optimalizovaná pro extrakci peněz, ne pro zážitek (dobrý zážitek až s boosterem) je naprostý odpad.
                    870551
                    Odyssey mě lákalo (dobou) tak jsem si to pořídil, včetně nějakého toho double XP packu a bavilo mě to (stylem každý večer na 20 minut jsem to projel za cca rok). Tím chci zaprvé říct, že jsem si ten booster koupil a stydím se za to *:D**:D**:D* a zadruhé, že mě tím i pěkně nasrali, protože já měl celou dobu "příjemný" progress, což bez toho booster packu nebylo. Single player hra, která je optimalizovaná pro extrakci peněz, ne pro zážitek (dobrý zážitek až s boosterem) je naprostý odpad.
                    870524
                    2 -1
                    reagují: HAL
                    reagovat
                    reaguje na: kyller
                    > "Mňa to ale bavilo dosť... v tej dobe to bol pre mňa vlastne vôbec prvý AC"
                    přesně tak.
                    > "Potom som z tých starých dielov ešte skúšal nejaké, čo sú všeobecne považované za najlepšie, ale nebavil ma poriadne ani jeden"
                    More of the same.

                    Myslím, žes dokonale ilustroval Ubisoft Hra (tm) problém :D
                    870550
                    [i]> "Mňa to ale bavilo dosť... v tej dobe to bol pre mňa vlastne vôbec prvý AC[/i][i]" [/i]přesně tak. > [i]"Potom som z tých starých dielov ešte skúšal nejaké, čo sú všeobecne považované za najlepšie, ale nebavil ma poriadne ani jeden"[/i] More of the same. Myslím, žes dokonale ilustroval Ubisoft Hra (tm) problém *:D*
                    870497
                    2 0
                    reagují: kyller
                    reagovat
                    reaguje na: departed
                    Čtu, hlavně u příběhovek atd. Osobně mě to baví více číst, když má hra aspoň české titulky (Angličtina mi samozřejmě nevadí). Některé hry to mají zmáklé, některé naopak méně. Občas jen rychle prolétnu, ale většinou čtu všechno.
                    870548
                    Čtu, hlavně u příběhovek atd. Osobně mě to baví více číst, když má hra aspoň české titulky (Angličtina mi samozřejmě nevadí). Některé hry to mají zmáklé, některé naopak méně. Občas jen rychle prolétnu, ale většinou čtu všechno.
                    870468
                    1 0
                    reagovat
                    reaguje na: esmo
                    Já hrál myslím všechny hlavní tituly AC až po Origins. A vždy mě to bavilo, někdy více, někdy méně, i když nikdy ne tak, abych se snažil sbírat veškeré collectibles/udělat všechny vedlejší činnosti (k takové činnosti mě dotlačí ale málokterá hra)
                    Zrovna u Odyssey jsem už nicméně více než rok zaseklý někde v 1/3 příběhové linky. Ubisoft fakt začal ten svět strašně nafukovat do přímo nechutného měřítka a navíc tam je právě ten problém s progresí zamknutou za repetitivními kravinami (protože nedokázali vymyslet něco, co by v tak obřím světě bavilo stále, resp. zaplnit ho rozmanitěji). Svět je jako obvykle krásný a dokáže člověka okouzlit tou dramatizovanou rekonstrukcí doby, ale prostě mě to celkově vůbec nebaví. Kromě problému s progresí jsou navíc i ty dialogy/pokusy o RPG prvky/větvení často docela hrozné.
                    870524
                    Já hrál myslím všechny hlavní tituly AC až po Origins. A vždy mě to bavilo, někdy více, někdy méně, i když nikdy ne tak, abych se snažil sbírat veškeré collectibles/udělat všechny vedlejší činnosti (k takové činnosti mě dotlačí ale málokterá hra) Zrovna u Odyssey jsem už nicméně více než rok zaseklý někde v 1/3 příběhové linky. Ubisoft fakt začal ten svět strašně nafukovat do přímo nechutného měřítka a navíc tam je právě ten problém s progresí zamknutou za repetitivními kravinami (protože nedokázali vymyslet něco, co by v tak obřím světě bavilo stále, resp. zaplnit ho rozmanitěji). Svět je jako obvykle krásný a dokáže člověka okouzlit tou dramatizovanou rekonstrukcí doby, ale prostě mě to celkově vůbec nebaví. Kromě problému s progresí jsou navíc i ty dialogy/pokusy o RPG prvky/větvení často docela hrozné.
                    870515
                    2 0
                    reagují: Gonzi
                    reagovat
                    reaguje na: connor
                    Mně zase strašně bavila Odysea, dokonce i nějaké DLC jsem si koupil k tomu. Ale dávám to za vinu hlavně tomu, že poslední AC, co jsem hrál předtím, byla trojka … :D
                    870515
                    Mně zase strašně bavila Odysea, dokonce i nějaké DLC jsem si koupil k tomu. Ale dávám to za vinu hlavně tomu, že poslední AC, co jsem hrál předtím, byla trojka … *:D*
                    870501
                    2 0
                    reagují: connor
                    reagovat
                    Komentáře
                    © copyright 2000 - 2024.
                    Všechna práva vyhrazena.
                    Hosting zajišťuje: Stable.cz
                    Kontakty: Technická podpora | Redakce

                    Registrace

                    Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
                    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
                    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
                    3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
                    4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

                    Zapomenuté heslo

                    Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

                    Přihlášení

                    Zapomenuté heslo
                    Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

                    Registrace

                    Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
                    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
                    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
                    3. Vytvářet filmové blogy
                    4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
                    5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
                    registrovat se