Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6501 - 6520 Napsat příspěvek

Detroit: Become Human

Quantic Dream asi udělalo něco správně, když to baví i matku, která hrála naposledy před 20 lety Crashe Bandicoota.

Ze sobotní návštěvy tak mám akorát české buchty.

Hrají/hráli někdy něco i vaši rodiče?
685767
Quantic Dream asi udělalo něco správně, když to baví i matku, která hrála naposledy před 20 lety Crashe Bandicoota. Ze sobotní návštěvy tak mám akorát české buchty. Hrají/hráli někdy něco i vaši rodiče?
Detroit: Become Human
0 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: Godlike
Asi tak :D ja teda zkusil aspon na hodku kazdy dil, ale dvojka je furt jedina, kde to fungovalo skvele, dnes uz takova recyklace zdaleka nestaci
685729
Asi tak *:D* ja teda zkusil aspon na hodku kazdy dil, ale dvojka je furt jedina, kde to fungovalo skvele, dnes uz takova recyklace zdaleka nestaci
685721
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Taky jsem skončil u Black Flag.:D
685724
Taky jsem skončil u Black Flag.*:D*
685721
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ježiš to prostředí mě strašně zajímá, ale je to Assassin, takže asi nic. Na druhou stranu naposledy jsem hrál Black Flag, takže bych nemusel být tak znechucenej a třeba si to i zahraju.
685721
Ježiš to prostředí mě strašně zajímá, ale je to Assassin, takže asi nic. Na druhou stranu naposledy jsem hrál Black Flag, takže bych nemusel být tak znechucenej a třeba si to i zahraju.
685700
1 -1
reagují: Snipsley, Ex-SOLDIER
reagovat
Assassin's Creed Odyssey

This is Sparta!
685700
[url=https://www.instagram.com/p/BjddhhTBYxB/?taken-by=assassinscreed_us]Assassin's Creed Odyssey[/url] This is Sparta!
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
No vsak se neboj. Vsechno bude. Ja cekal neco jako onehda Tactics, ale v novym kabate no. Shit holt happens
685648
No vsak se neboj. Vsechno bude. Ja cekal neco jako onehda Tactics, ale v novym kabate no. Shit holt happens
685577
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jak co, třeba The Division mě bavila/baví.
685597
Jak co, třeba The Division mě bavila/baví.
685582
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Ale ne. Věci jako Ori, Factorio, Into the Breach jsou tu furt. A i v hromadě hnoje se dá najít perla (Subnautica).
Holt je třeba dívat se mimo tzv. AAA scénu (což přiznávám je na konzolích problematičtější, ale dá se i tam)...
685594
Ale ne. Věci jako Ori, Factorio, Into the Breach jsou tu furt. A i v hromadě hnoje se dá najít perla (Subnautica). Holt je třeba dívat se mimo tzv. AAA scénu (což přiznávám je na konzolích problematičtější, ale dá se i tam)...
685580
1 0
reagovat
Proto už mulťáky nejedu. Aby po mě ječeli 12letí fakani, to mi za to nestojí. Díky za Sony, že dokázali, že kvalitní singlovky jdou ještě dneska udělat a je o ně zájem.
685582
Proto už mulťáky nejedu. Aby po mě ječeli 12letí fakani, to mi za to nestojí. Díky za Sony, že dokázali, že kvalitní singlovky jdou ještě dneska udělat a je o ně zájem.
2 0
reagují: Axis
reagovat
Uz i herni prumysl miri do zahuby, stejne jako ten filmovy. Super. To abych si nasel novy konicky.

Ted se kazda hra poveze na vlne battle royale bullshitu, omalovankovych kktinek, survival-wannabe styl, online, mmo, mikrostransakce a podobny chujoviny. Nejhorsi je, ze hraci tehle her se nepohybuji jen ve vekovem rozmezi 12-15, ale i treba 30+. Instantni depka z tohohle.
685580
Uz i herni prumysl miri do zahuby, stejne jako ten filmovy. Super. To abych si nasel novy konicky. Ted se kazda hra poveze na vlne battle royale bullshitu, omalovankovych kktinek, survival-wannabe styl, online, mmo, mikrostransakce a podobny chujoviny. Nejhorsi je, ze hraci tehle her se nepohybuji jen ve vekovem rozmezi 12-15, ale i treba 30+. Instantni depka z tohohle.
7 0
reagují: Jamajcan, Kostěj
reagovat
reaguje na: WalkingDude
Online, survival a stavění, už chybí jen Battle Royale režim a čtyři jezdci apokalypsy jsou kompletní.
685577
Online, survival a stavění, už chybí jen Battle Royale režim a čtyři jezdci apokalypsy jsou kompletní.
685514
4 0
reagují: WalkingDude
reagovat
toldja

link
685514
toldja https://www.eurogamer.cz/articles/2018-05-30-odtajnno-co-presn-bude-za-fallout-76-survival-online-rpg
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Nebude to imo klasicky dalsi dil singleplay rpg. Spis neco jako online rubacka survival simulace v prostredi Fallout. Dalsi regulerni dil az pro novou generaci a hlavne po TES6 8)
685492
Nebude to imo klasicky dalsi dil singleplay rpg. Spis neco jako online rubacka survival simulace v prostredi Fallout. Dalsi regulerni dil az pro novou generaci a hlavne po TES6 *8)*
685460
0 0
reagovat
Fallout 76 teaser

Takže něco jako New Vegas pro trojku
685460
[url=https://youtu.be/I5Mjb5jnwuI]Fallout 76 teaser[/url] Takže něco jako New Vegas pro trojku
0 0
reagují: WalkingDude
reagovat
reaguje na: WalkingDude
link
případně link
685423
[url=https://pbs.twimg.com/media/DeYdDv9V4AE7oYG.jpg]link[/url] případně [url=https://pbs.twimg.com/media/DeYflwPV0AAOtdK.jpg]link[/url]
685353
1 0
reagovat
Bethesda opet zada o stand by... 8)
685353
Bethesda opet zada o stand by... *8)*
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

Detroit: Become Human

Lance Henriksen!

Nevím proč jsem si myslel, že už není mezi námi.
684727
Lance Henriksen! Nevím proč jsem si myslel, že už není mezi námi.
Detroit: Become Human
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, tohle mě včera zasáhlo víc než kdejaká celebrita. :(
684586
Jo, tohle mě včera zasáhlo víc než kdejaká celebrita. :(
684577
0 0
reagovat
To je strašný, stejně starej kluk jako já. Mně bude 34 (s trochou štěstí) příští týden, jemu už nikdy.

Zasraná rakovina.
684584
To je strašný, stejně starej kluk jako já. Mně bude 34 (s trochou štěstí) příští týden, jemu už nikdy. Zasraná rakovina.
0 0
reagovat

diskova kronika

link RIP
684577
https://twitter.com/GennaBain/status/999785407087808512 RIP
diskova kronika
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se