Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6481 - 6500 Napsat příspěvek

AGENT 47 IS COMING BACK

686596
[url=https://games.tiscali.cz/oznameni/agent-47-se-vrati-uz-v-listopadu-io-interactive-oznamili-hitman-2-314314][/url]
AGENT 47 IS COMING BACK
0 0
reagovat
Maminka přítelkyně hraje PUBG na telefonu, v Číně je z toho pomalu společenská povinnost.
686552
Maminka přítelkyně hraje PUBG na telefonu, v Číně je z toho pomalu společenská povinnost.
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
mé goto reviews jsou od tohodle chlápka: link a z tohodle videjka mi to přijde jako celkem zajímavá hra. Mít jakýkoli vztah k té době/vampírům, tak si to koupím.
686144
mé goto reviews jsou od tohodle chlápka: https://www.youtube.com/watch?v=lidwgHSddIQ a z tohodle videjka mi to přijde jako celkem zajímavá hra. Mít jakýkoli vztah k té době/vampírům, tak si to koupím.
686045
0 0
reagovat
Ono to hlavne vypada jak hrozna budgetovka. Vim, ze je to od malyho studia, ale kdyz uz i jejich prvotina Remember Me vypadala lip, co se tyce technicky stranky apod, tak nechapu, jak o pet let starsi hra muze vypadat jak na stejny urovni, jen jiny zasazeni a pribeh.
686139
Ono to hlavne vypada jak hrozna budgetovka. Vim, ze je to od malyho studia, ale kdyz uz i jejich prvotina Remember Me vypadala lip, co se tyce technicky stranky apod, tak nechapu, jak o pet let starsi hra muze vypadat jak na stejny urovni, jen jiny zasazeni a pribeh.
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Prý je strašnej soubojovej systém a je to prý jedno a to samý, jedno tlačítko, druhý tlačítko a jít zase dál. 
686059
Prý je strašnej soubojovej systém a je to prý jedno a to samý, jedno tlačítko, druhý tlačítko a jít zase dál. 
686045
0 0
reagovat

Vampyr

Už někdo koupil? Hodnocení asi jak se dalo čekat link takže vám to buď sedne a nebo ne. 
686045
Už někdo koupil? Hodnocení asi jak se dalo čekat http://www.metacritic.com/game/pc/vampyr  takže vám to buď sedne a nebo ne. 
Vampyr
0 0
reagují: Gonzi, Axis
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
...jo a tohle je taky hezká stórka. Dneska se Ti daří s těma linkama :+
685977
...jo a tohle je taky hezká stórka. Dneska se Ti daří s těma linkama *:+*
685874
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
685953
https://media.giphy.com/media/L95W4wv8nnb9K/giphy.gif
685949
0 0
reagovat
Ja otce neznam, ale asi taky neco hraje.
685949
Ja otce neznam, ale asi taky neco hraje.
0 0
reagují: SteKi
reagovat
Muj otec hraje marias a sachy. Nekdy i na pocitaci
685881
Muj otec hraje marias a sachy. Nekdy i na pocitaci
0 0
reagovat
K tomuhle tématu link
685874
K tomuhle tématu https://www.roadandtrack.com/car-culture/entertainment/a8374/son-finds-his-fathers-ghost-waiting-for-him-in-vintage-rally-video-game/
3 0
reagují: MarvinP
reagovat
S tátou jsme dohrávali úplně první MOH, posedle každou misi na ty nejvyšší tři hvězdy v hodnocení. Pak ho ty hry bavilo zkusit, ale že by měl nutnost u toho zasednout a dohrávat to do konce, ne. Většinou pak stačilo chvíli pustit online nějakej díl COD.
685873
S tátou jsme dohrávali úplně první MOH, posedle každou misi na ty nejvyšší tři hvězdy v hodnocení. Pak ho ty hry bavilo zkusit, ale že by měl nutnost u toho zasednout a dohrávat to do konce, ne. Většinou pak stačilo chvíli pustit online nějakej díl COD.
1 0
reagovat
Taťka je fanda špionážní literatury. Takže jsem s ním svého času odehrál všechny hry dle Toma Clancyho. I ty co jsem nechtěl.
685850
Taťka je fanda špionážní literatury. Takže jsem s ním svého času odehrál všechny hry dle Toma Clancyho. I ty co jsem nechtěl.
1 0
reagovat
Evil Within 2 (už jsem si vzpomněl) - to mě taky hodně bavilo :+
685843
Evil Within 2 (už jsem si vzpomněl) - to mě taky hodně bavilo *:+*
0 0
reagovat

Detroit: Become Human

Naprosto geniální a boží scénaře, perfektní zpracování a dokážu si říct že hodně revoluční "adventura" (myslím že to má všechny rysy starých adventur jako byla Syberia atp. spolu s novým enginem jako v .... no teď si nemůžu vzpomenout taková ta nová horrová hra kde si praticky vždycky přes tunel prošel do jiné reality a mělo to několik kapitol ??? ví to někdo ?)

anyway - sleduji na streamu a myslím že to je hra ještě více stream friendly díky těm filmovým a hereckým sekvencím :+ fakt velkej paleco hore - naposledy jsem se takhle bavil u Subnauticy a na Kingdomech
685842
Naprosto geniální a boží scénaře, perfektní zpracování a dokážu si říct že hodně revoluční "adventura" (myslím že to má všechny rysy starých adventur jako byla Syberia atp. spolu s novým enginem jako v .... no teď si nemůžu vzpomenout taková ta nová horrová hra kde si praticky vždycky přes tunel prošel do jiné reality a mělo to několik kapitol ??? ví to někdo ?) anyway - sleduji na streamu a myslím že to je hra ještě více stream friendly díky těm filmovým a hereckým sekvencím *:+* fakt velkej paleco hore - naposledy jsem se takhle bavil u Subnauticy a na Kingdomech
Detroit: Become Human
1 0
reagovat
Muj otec taky hraval kachny...
685838
Muj otec taky hraval kachny...
0 0
reagovat
Poslední věc co vím, že hrála moje mamka byla: link Nedivím se, že ke hrám nepřirostla :D
685814
Poslední věc co vím, že hrála moje mamka byla: https://www.youtube.com/watch?v=Wdw4pK2wFWA Nedivím se, že ke hrám nepřirostla *:D*
0 0
reagovat
otec zacal pred 30 lety drtit Tetris dotazenej ze Švajcu, x let predtim, nez to zacal prodavat kazdej vietnamec a presne ten stejnej tetris hraje i ted. cokoli s displayem bez tlacitek je verejny nepritel cislo 1 a kvantova fyzika dohromady. Máti byla nucena v 60 zacit spolupracovat s pocitacem, takze po letech vysvetlovani excelu a mailu postoupila na dalsi level a uz si umi sama zapnout Solitaire :)
685803
otec zacal pred 30 lety drtit Tetris dotazenej ze Švajcu, x let predtim, nez to zacal prodavat kazdej vietnamec a presne ten stejnej tetris hraje i ted. cokoli s displayem bez tlacitek je verejny nepritel cislo 1 a kvantova fyzika dohromady. Máti byla nucena v 60 zacit spolupracovat s pocitacem, takze po letech vysvetlovani excelu a mailu postoupila na dalsi level a uz si umi sama zapnout Solitaire :)
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Mama na 16 ti bitovkach od vietnamcu strilela kachny a na pc drtila moorhunt (19 roku z5). Otcin hraval vsechny zavodni hry. Ted uz se oba presunuli na mobily/tablety.
A jeste k tomu gow: tez diky za tip. Prvni po dphrani jsem utikal domu do poatele :D:+ A souhlas je to jedinacna hra. Ted me ceka Detroid, ale tipuju ze nejdriv to budu muset dat manzelce ( od quadric dreams hrala vsechny :) 
685802
Mama na 16 ti bitovkach od vietnamcu strilela kachny a na pc drtila moorhunt (19 roku z5). Otcin hraval vsechny zavodni hry. Ted uz se oba presunuli na mobily/tablety. A jeste k tomu gow: tez diky za tip. Prvni po dphrani jsem utikal domu do poatele *:D**:+* A souhlas je to jedinacna hra. Ted me ceka Detroid, ale tipuju ze nejdriv to budu muset dat manzelce ( od quadric dreams hrala vsechny :) 
685770
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Táta hraje jen závodní. Burnout 3 když vyšlo, pak DiRT 2 a teď sem tam hraje Gran Turismo 5. Jednou zkoušel i Killzone 3, ale to bylo jen pár minut (moc mu to nešlo :D)
685770
Táta hraje jen závodní. Burnout 3 když vyšlo, pak DiRT 2 a teď sem tam hraje Gran Turismo 5. Jednou zkoušel i Killzone 3, ale to bylo jen pár minut (moc mu to nešlo *:D*)
685767
3 0
reagují: Cross
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se