reaguje na:
Memphis
Obě Nevěsty jsou propadák. Mário jsou Univerasal a jejich politika. A Spasitel, asi si u Amazon spočítaly že už máji vyděláno dost a jdou to rejžovat jinak.
|
reagují:
Fanous21
|
reagovat
|

ale představitelka Dolly mě děsí víc jako Max the Impaler v Google fotkach
, ale jiným způsobem.
protože s tím jsem se moc nepotkal a pamatuju si z toho už jen melouny a tu celkem depresivní tečku. Tohle podle traileru vypadá lákavěji.
