Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5081 - 5100 Napsat příspěvek
reaguje na: speedy.mail
český. na druhej strane sa často adoruje aj tá dabingová príšernosť Forrest Gump
858804
český. na druhej strane sa často adoruje aj tá dabingová príšernosť Forrest Gump
858803
4 -8
reagovat
reaguje na: pepo
Slovensky?
858803
Slovensky?
858799
1 0
reagují: pepo
reagovat
Nepřežije, ale jsou tam dva.
858802
Nepřežije, ale jsou tam dva.
858792
3 0
reagují: Muf, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
však ten dabing je strašný :(
858799
však ten dabing je strašný :(
858791
3 -3
reagují: speedy.mail
reagovat
Zrovna jsem to chtěl psát, Titanic je s přehledem tak TOP10 český dabing. 
858793
Zrovna jsem to chtěl psát, Titanic je s přehledem tak TOP10 český dabing. 
3 0
reagovat
Zrovna dabing Titaniku patří k vůbec nejlepším porevolučním dabingům vůbec. Nevznikal pro kina, vznikal pro videokazety, nicméně je takový, že odpovídá i těm nejpřísnějším požadavkům na kvalitní kinodabing. Česká mutace Cameronova Titaniku se bez problému vyrovná originálnímu znění. A to říkám jako člověk, který dabing úplně běžně nevyhledává.

Titanic s dabingem jsem viděl před jedenácti lety ve 3D v IMAXu při příležitosti stoletého výročí této tragédie. Byl to pro mě tehdy ultimátní divácký zážitek. V originále jsem Titanic viděl tuším v únoru 1998 ve svých tehdejších dvanácti letech a šlo o můj prvně viděný kinofilm s titulky.
858791
Zrovna dabing Titaniku patří k vůbec nejlepším porevolučním dabingům vůbec. Nevznikal pro kina, vznikal pro videokazety, nicméně je takový, že odpovídá i těm nejpřísnějším požadavkům na kvalitní kinodabing. Česká mutace Cameronova Titaniku se bez problému vyrovná originálnímu znění. A to říkám jako člověk, který dabing úplně běžně nevyhledává. Titanic s dabingem jsem viděl před jedenácti lety ve 3D v IMAXu při příležitosti stoletého výročí této tragédie. Byl to pro mě tehdy ultimátní divácký zážitek. V originále jsem Titanic viděl tuším v únoru 1998 ve svých tehdejších dvanácti letech a šlo o můj prvně viděný kinofilm s titulky.
7 0
reagují: the dark knight, pepo
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já jsem vzal kamarádku, která by mě s titulkami poslala někam, takže se šlo na dabing, a z mého pohledu na pohodu.
858786
Já jsem vzal kamarádku, která by mě s titulkami poslala někam, takže se šlo na dabing, a z mého pohledu na pohodu.
858776
4 0
reagovat
reaguje na: hroubek
V Cinestaru jen v dabingu. A já se doopravdy těšil, že po tom čtvrt století zase na plátně... Dmnti, fagt :-
858776
V Cinestaru jen v dabingu. A já se doopravdy těšil, že po tom čtvrt století zase na plátně... Dmnti, fagt *:-*
858772
3 0
reagují: hroubek
reagovat

Titanic

Moc nádherný film, který nestárne a je po řemeslné stránce dokonalý. James Cameron je režisérský genius a to, co zde předvádí by se mělo vyučovat ve školách, protože takhle vypadá precizně vysoustružený velkofilm, jenž šlape v každé minutě. Hudba, kamera, triky, zvuk, střih, herci, kostýmy, kaskadéři, prostě všechno co vás napadne tady funguje skvěle. Osobně bych trochu krátil a přidal na dynamice v prohlubovaní vztahu mezi Jackem a Rose - Rose je fantasticky napsaná postava, u Jacka je to horší. Nedávno jsem to viděl v kině po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době, a byl jsem naprosto uchvácený, a neskutečně jsem si to užil. Titanic je mistrovské dílo. 8,5-9/10
858772
Moc nádherný film, který nestárne a je po řemeslné stránce dokonalý. James Cameron je režisérský genius a to, co zde předvádí by se mělo vyučovat ve školách, protože takhle vypadá precizně vysoustružený velkofilm, jenž šlape v každé minutě. Hudba, kamera, triky, zvuk, střih, herci, kostýmy, kaskadéři, prostě všechno co vás napadne tady funguje skvěle. Osobně bych trochu krátil a přidal na dynamice v prohlubovaní vztahu mezi Jackem a Rose - Rose je fantasticky napsaná postava, u Jacka je to horší. Nedávno jsem to viděl v kině po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době, a byl jsem naprosto uchvácený, a neskutečně jsem si to užil. Titanic je mistrovské dílo. [b]8,5-9/10[/b]
Titanic
8 0
reagují: Kostěj
reagovat

Vojna a Mír (1966)

Nádherný filmový brutalismus. Jsem naprosto unesený. Bondarčuk je génius a bez nadsázky v dost věcech předběhl dobu. S inflaci je to jeden z nejdražších filmů všech dob, kdybych tam započítal tehdejší sovětskou paritu kupní síly, tak se nikdy nic tak drahého nenatočilo a nenatočí. Ke konci já z toho byl po 7 hodinách dost vyzdimany. Ale stálo to za to. Měl bych výhradu k některým hercům a dialogům a myslím že by bylo umění jak řemen to sestříhat do verze bez dialogů:))) Trochu mi to nešlo přes pysky při těch zvěrstvech co Rusko dělá na Ukrajině a propagandy tu je jak máku. Ale je až fascinující, jak Bondarčuk potlačil postavy a nechal zářit pomyslného sovětského člověka. 9/10
858737
Nádherný filmový brutalismus. Jsem naprosto unesený. Bondarčuk je génius a bez nadsázky v dost věcech předběhl dobu. S inflaci je to jeden z nejdražších filmů všech dob, kdybych tam započítal tehdejší sovětskou paritu kupní síly, tak se nikdy nic tak drahého nenatočilo a nenatočí. Ke konci já z toho byl po 7 hodinách dost vyzdimany. Ale stálo to za to. Měl bych výhradu k některým hercům a dialogům a myslím že by bylo umění jak řemen to sestříhat do verze bez dialogů:))) Trochu mi to nešlo přes pysky při těch zvěrstvech co Rusko dělá na Ukrajině a propagandy tu je jak máku. Ale je až fascinující, jak Bondarčuk potlačil postavy a nechal zářit pomyslného sovětského člověka. 9/10
Vojna a Mír (1966)
2 0
reagovat

Ant-man 3 (Dojmy po kině)

Tak spíš spokojenost než vyloženě nadšení. Vizuál je fajn, je to svižné, zábavné a hezky to vypadá. Jonathan Majors je skvělý jako Kang a určitě jsem na něj zvědavý do dalších let, jak bude zatápět Avengers. Potěšilo mě víc prostoru pro Pyma a Janet, což vítám. Co zamrzí je, že to není tak osudové, jak se to prezentovalo a občas naštve dětinsky až zbytečný humor. Jako výkop Fáze 5 by to mohlo víc hrát na vážno. Kina však nelituji a Potitulkové scény jsou dost fajn. Rozhodně solidní začátek a miliónkrát lepší než poslední Thor. Spíš než Ant-man by se to ale mělo jmenovat Kang in Quantumania. 6-7/10 Zatím
858727
Tak spíš spokojenost než vyloženě nadšení. Vizuál je fajn, je to svižné, zábavné a hezky to vypadá. Jonathan Majors je skvělý jako Kang a určitě jsem na něj zvědavý do dalších let, jak bude zatápět Avengers. Potěšilo mě víc prostoru pro Pyma a Janet, což vítám. Co zamrzí je, že to není tak osudové, jak se to prezentovalo a občas naštve dětinsky až zbytečný humor. Jako výkop Fáze 5 by to mohlo víc hrát na vážno. Kina však nelituji a Potitulkové scény jsou dost fajn. Rozhodně solidní začátek a miliónkrát lepší než poslední Thor. Spíš než Ant-man by se to ale mělo jmenovat Kang in Quantumania. 6-7/10 Zatím
Ant-man 3 (Dojmy po kině)
4 -4
reagovat
858716
[url=https://variety.com/2023/film/news/bruce-willis-dementia-aphasia-retire-1235525599/]Bruce Willis Diagnosed With Dementia After Retiring Due to Aphasia[/url]
3 -2
reagovat
Já se velmi těším na live action Disney Hercula. Animák je pro mne včetně hry absolutní srdcovka a Ritchiemu věřím. 
858692
Já se velmi těším na live action Disney Hercula. Animák je pro mne včetně hry absolutní srdcovka a Ritchiemu věřím. 
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tam podle mě není zatím moc důvod, protože ve stávající podobě je ta značka pořád živá a výdělečná, zvlášť co se merche (fuj slovo!) týče - jinak asi nepochybujme o tom, že se s tím výhledově počítá... 
858691
Tam podle mě není zatím moc důvod, protože ve stávající podobě je ta značka pořád živá a výdělečná, zvlášť co se merche (fuj slovo!) týče - jinak asi nepochybujme o tom, že se s tím výhledově počítá... 
858683
3 0
reagovat
Já mám dost rád Kryštůvka Robina s McGregorem. 
858690
Já mám dost rád Kryštůvka Robina s McGregorem. 
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
To ne, ale už je na cestě trojka. :)
858688
To ne, ale už je na cestě trojka. *:)*
858683
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To zní hrozně.  Popelka a Kráska a zvíře byli celkem v pohodě, ale teď točí čím dál tím horší hrané adaptace. Je zvláštní, že nikoho zatím nenapadlo natočit hranou verzi Ledového království. 
858683
To zní hrozně.  Popelka a Kráska a zvíře byli celkem v pohodě, ale teď točí čím dál tím horší hrané adaptace. Je zvláštní, že nikoho zatím nenapadlo natočit hranou verzi Ledového království. 
858626
2 0
reagují: SeldomSeen, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: pepo
Podle mne patříš tak mezi 3 lidi, co ví, že to byl remake původní Disneyovky : ) 
858671
Podle mne patříš tak mezi 3 lidi, co ví, že to byl remake původní Disneyovky : ) 
858670
1 0
reagovat
pripominam, ze Pete a jeho drak je vyborny
858670
pripominam, ze Pete a jeho drak je vyborny
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jj já jsem se svého času na ty hraný Disneyovky těšil protože Kniha džunglí, Popelka, Aladin a Kráska a zvíře mě bavili ale nějak to šlo časem do háje. U draka nevím no. Přece jen je to dost stylizovaný tak jsem spíš zvědav jak a co přenesou do hrané verze.
858669
Jj já jsem se svého času na ty hraný Disneyovky těšil protože Kniha džunglí, Popelka, Aladin a Kráska a zvíře mě bavili ale nějak to šlo časem do háje. U draka nevím no. Přece jen je to dost stylizovaný tak jsem spíš zvědav jak a co přenesou do hrané verze.
858656
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se