Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5121 - 5140 Napsat příspěvek
Já se velmi těším na live action Disney Hercula. Animák je pro mne včetně hry absolutní srdcovka a Ritchiemu věřím. 
858692
Já se velmi těším na live action Disney Hercula. Animák je pro mne včetně hry absolutní srdcovka a Ritchiemu věřím. 
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tam podle mě není zatím moc důvod, protože ve stávající podobě je ta značka pořád živá a výdělečná, zvlášť co se merche (fuj slovo!) týče - jinak asi nepochybujme o tom, že se s tím výhledově počítá... 
858691
Tam podle mě není zatím moc důvod, protože ve stávající podobě je ta značka pořád živá a výdělečná, zvlášť co se merche (fuj slovo!) týče - jinak asi nepochybujme o tom, že se s tím výhledově počítá... 
858683
3 0
reagovat
Já mám dost rád Kryštůvka Robina s McGregorem. 
858690
Já mám dost rád Kryštůvka Robina s McGregorem. 
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
To ne, ale už je na cestě trojka. :)
858688
To ne, ale už je na cestě trojka. *:)*
858683
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To zní hrozně.  Popelka a Kráska a zvíře byli celkem v pohodě, ale teď točí čím dál tím horší hrané adaptace. Je zvláštní, že nikoho zatím nenapadlo natočit hranou verzi Ledového království. 
858683
To zní hrozně.  Popelka a Kráska a zvíře byli celkem v pohodě, ale teď točí čím dál tím horší hrané adaptace. Je zvláštní, že nikoho zatím nenapadlo natočit hranou verzi Ledového království. 
858626
2 0
reagují: SeldomSeen, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: pepo
Podle mne patříš tak mezi 3 lidi, co ví, že to byl remake původní Disneyovky : ) 
858671
Podle mne patříš tak mezi 3 lidi, co ví, že to byl remake původní Disneyovky : ) 
858670
1 0
reagovat
pripominam, ze Pete a jeho drak je vyborny
858670
pripominam, ze Pete a jeho drak je vyborny
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jj já jsem se svého času na ty hraný Disneyovky těšil protože Kniha džunglí, Popelka, Aladin a Kráska a zvíře mě bavili ale nějak to šlo časem do háje. U draka nevím no. Přece jen je to dost stylizovaný tak jsem spíš zvědav jak a co přenesou do hrané verze.
858669
Jj já jsem se svého času na ty hraný Disneyovky těšil protože Kniha džunglí, Popelka, Aladin a Kráska a zvíře mě bavili ale nějak to šlo časem do háje. U draka nevím no. Přece jen je to dost stylizovaný tak jsem spíš zvědav jak a co přenesou do hrané verze.
858656
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Popelka je hodně fajn a já mám ráda i Krásku a zvíře a Aladina. Jak vycvičit draka ale není Disney, dopadnout to může všelijak a souhlasím, že tenhle remake opravdu nepotřebuju.
858656
Popelka je hodně fajn a já mám ráda i Krásku a zvíře a Aladina. Jak vycvičit draka ale není Disney, dopadnout to může všelijak a souhlasím, že tenhle remake opravdu nepotřebuju.
858630
7 0
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: pepo
Ach tak. Já úplně zapomněl, že jsi natočil ještě jeden film. :D
858654
Ach tak. Já úplně zapomněl, že jsi natočil ještě jeden film. *:D*
858650
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nemyslim oucu. Myslim wu chan. A z prveho teasru to fakt vyzeralo na remake. Aj mu to tam niekto napisal na FB :). Btw. Sme free online, tak pokojne kukni :) 

link
858650
Nemyslim oucu. Myslim wu chan. A z prveho teasru to fakt vyzeralo na remake. Aj mu to tam niekto napisal na FB :). Btw. Sme free online, tak pokojne kukni :)  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=grQkhowgRjg&feature=share&fbclid=IwAR2qLngCJx9WneheBx8Ggs1qQSTgr-ROVIJCTShylw7mL31g-qx4UQqSwSo
858648
4 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
To by se nemohlo stát že by Klusák někoho vykrádal :))))))
858649
To by se nemohlo stát že by Klusák někoho vykrádal :))))))
858648
4 0
reagovat
reaguje na: pepo
Oucu jsem sice neviděl, ale představa, že by Klusák natočil stejnou látku stejným způsobem jako ty, tomu jsi přece nikdy nevěřil, že ne... :D
858648
Oucu jsem sice neviděl, ale představa, že by Klusák natočil stejnou látku stejným způsobem jako ty, tomu jsi přece nikdy nevěřil, že ne... *:D*
858646
2 0
reagují: pepo, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Cool. A konecne to neposobi ako remake mojho filmu. Lebo po prvom trailery to tak trochu vyzeralo:D:D:D
858646
Cool. A konecne to neposobi ako remake mojho filmu. Lebo po prvom trailery to tak trochu vyzeralo*:D**:D**:D*
858597
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: verbst
Favreauova Kniha džunglí jo. Ostatní jsem neviděl.
858645
Favreauova Kniha džunglí jo. Ostatní jsem neviděl.
858630
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
No, bude to dělat přímo režisér animáků. : )
858637
No, bude to dělat přímo režisér animáků. : )
858633
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Shrek s Dieselem. Jen nabarví na zelenou.
858636
Shrek s Dieselem. Jen nabarví na zelenou.
858626
8 0
reagovat
btw jestli to vydělá, tak bude i Shrek. 

To je drsný, jak nepochopili úspěch Kocoura v botách. Kdyby dali 2 takové low mid budget filmy ročně, tak budu spokojený. Mohli by vybírat ze Shreka, Draka, Kung Fu Pandy, Bad Guys, ale i Antz, Croods, Madagascar. 
858635
btw jestli to vydělá, tak bude i Shrek.  To je drsný, jak nepochopili úspěch Kocoura v botách. Kdyby dali 2 takové low mid budget filmy ročně, tak budu spokojený. Mohli by vybírat ze Shreka, Draka, Kung Fu Pandy, Bad Guys, ale i Antz, Croods, Madagascar. 
2 0
reagovat
reaguje na: Muel
Kung-fu panda s Jackem Blackem, akorát se přetře do bílé a černé.
858634
Kung-fu panda s Jackem Blackem, akorát se přetře do bílé a černé.
858631
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Podle animáků nebo knih? V tom je rozdíl.
858633
Podle animáků nebo knih? V tom je rozdíl.
858626
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se