Jo, souhlasím. Ale myslím, že nezvládli celovečerák. Přitom by vybrali dost i na relevantního tvůrce a mohli to hlídat jako producenti.
Když si člověk vezme co za burz dokáží udělat horory, tak z tohoto šlo udělat víc.
reaguje na:
Memphis
|
reagovat
|


