O nominaci scény taky souhlas, protože si vlastně z letoška v týhle kategorii nevybavim jinou (a Kneecap, co jsem teď dohnal, už je loňskej). S tou Substance, chci se furt k tomu od kina dostat podruhý, protože jsem byl spíš v tom názorovym táboru k hodnocení Hlada. Takže mi vlastně tohle bylo bližší. A hybrida do jeskyně chodil krmit Damon Herriman, to je jasný
... jak jsem ho teď viděl v Lovci démonů s Baconem, nevěřím mu už nic dobrýho, i kdyby se představil jako hodnej soused odnaproti. PS: Zkus někdy tu Hallow Road, co jsem tu nadhazoval tejden zpět. Pořád mi přijde, že by to byla dokonalá rozhlasová hra, ale i tak to má něco do sebe.

