Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5061 - 5080 Napsat příspěvek
reaguje na: Cinefil
Přece Četníci, ne? 8)

Úžasňákovi
Auta
Příšerky 
Drž hubu! 
Asterix a Obelix Mise Kleopatra 
Indy
Původní Hvězdný války (respektive ty, kde je Štěpnička hlasem Hana Sola) 
Poslední skaut 
Návrat do budoucnosti 
Maska
Ace Ventura 
Madagascar 
858853
Přece Četníci, ne? *8)* Úžasňákovi Auta Příšerky  Drž hubu!  Asterix a Obelix Mise Kleopatra  Indy Původní Hvězdný války (respektive ty, kde je Štěpnička hlasem Hana Sola)  Poslední skaut  Návrat do budoucnosti  Maska Ace Ventura  Madagascar 
858839
6 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Cinefil
Nejlepší je klasický Poslední Skaut, jakákoli jiná odpověď se nepřipouští.
858851
Nejlepší je klasický Poslední Skaut, jakákoli jiná odpověď se nepřipouští.
858839
9 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Osm hrozných:+
858849
Osm hrozných*:+*
858839
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Honba za diamantem 
858847
Honba za diamantem 
858839
4 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Je vidět, že nechodíš do seriálové diskuze :D
858844
Je vidět, že nechodíš do seriálové diskuze *:D*
858843
8 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pepo říkal, že ne. A Pepo nikdy nelže. :)
858843
Pepo říkal, že ne. A Pepo nikdy nelže. *:)*
858840
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
Forrest Gump
858840
Forrest Gump
858839
5 0
reagují: Cinefil
reagovat
Jestliže Titanic nemá nejlepší český dabing, co potom? Vykoupení z věznice Shawshank nebo Drž hubu?
858839
Jestliže Titanic nemá nejlepší český dabing, co potom? Vykoupení z věznice Shawshank nebo Drž hubu?
4 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Dabing Titanicu je dobrý, ale "nejpřísnějším podmínkám na kvalitu kinodabingu" teda úplně neodpovídá. Byl jsem na něj ve středu a velmi zřetelně tam byly v pozadí slyšet anglické zadní sbory a ve chvíli, kdy už lidi padají z paluby tam někdo dokonce vykřikl anglicky přímo na kameru. A to nemluvím o tom, že se tam dost často opakují hlasy (i ty výrazné). Na poměry VHS dabingu tomu byla věnována samozřejmě nadstandardní péče, ale kdyby se to dělalo pro kina, tak by to vypadalo ještě trochu jinak.

Mmimochodem v olomouckém Premiere Cinemas měli nějakou závadu na promítaččce a celý film se slabě odrážela vrchní část plátna na spodní půlku. Obzvlášť ve scénách, kdy byl nějaký světlý bod nahoře a dole tmavý to šlo hodně vidět. Ale nikdo kromě mě si netěžoval, takže to nechali být. Naštěstí je Titanic od půlky pořád stejně strhující, takže to přestalo vytáčet i mě. :D
858827
Dabing Titanicu je dobrý, ale "nejpřísnějším podmínkám na kvalitu kinodabingu" teda úplně neodpovídá. Byl jsem na něj ve středu a velmi zřetelně tam byly v pozadí slyšet anglické zadní sbory a ve chvíli, kdy už lidi padají z paluby tam někdo dokonce vykřikl anglicky přímo na kameru. A to nemluvím o tom, že se tam dost často opakují hlasy (i ty výrazné). Na poměry VHS dabingu tomu byla věnována samozřejmě nadstandardní péče, ale kdyby se to dělalo pro kina, tak by to vypadalo ještě trochu jinak. Mmimochodem v olomouckém Premiere Cinemas měli nějakou závadu na promítaččce a celý film se slabě odrážela vrchní část plátna na spodní půlku. Obzvlášť ve scénách, kdy byl nějaký světlý bod nahoře a dole tmavý to šlo hodně vidět. Ale nikdo kromě mě si netěžoval, takže to nechali být. Naštěstí je Titanic od půlky pořád stejně strhující, takže to přestalo vytáčet i mě. *:D*
858791
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Andy hecni se a zkus něco napsat. Pár dalších se určitě přidá s hezkými vzpomínky. 
858820
Andy hecni se a zkus něco napsat. Pár dalších se určitě přidá s hezkými vzpomínky. 
858812
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"Velká historie malé komunity" by Andy Kaufman
Bezseller roku :D:+
858816
"Velká historie malé komunity" by Andy Kaufman Bezseller roku *:D**:+*
858812
7 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Já psát neumím viz TVZone :D 

Ale je tam dost věcí co zaznamenat. Mimo Godzill akci soundbar, Drakovo stalkování Terezy Voříškové, Diskovo sprchu s Rimsym, Tedův odchod ala Vladko z Vyvolených, tipovačky!!!!, Tomáše Vorla v diskuzi, Jirku Stracha v diskuzi, sbírku za palce dolů, 
858812
Já psát neumím viz TVZone *:D*  Ale je tam dost věcí co zaznamenat. Mimo Godzill akci soundbar, Drakovo stalkování Terezy Voříškové, Diskovo sprchu s Rimsym, Tedův odchod ala Vladko z Vyvolených, tipovačky!!!!, Tomáše Vorla v diskuzi, Jirku Stracha v diskuzi, sbírku za palce dolů, 
858808
5 0
reagují: hroubek, Gonzi
reagovat
reaguje na: Memphis
Dva Titaniky?
858810
Dva Titaniky?
858802
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Třeba by se to pak mohlo prodávat jako kniha na nějakém srazu. 

Spisovatele u Tebe ještě nemáme, že ne??? Myslím v té tabulce odborných znalostí. 
858808
Třeba by se to pak mohlo prodávat jako kniha na nějakém srazu.  Spisovatele u Tebe ještě nemáme, že ne??? Myslím v té tabulce odborných znalostí. 
858805
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
neboj sa. ja nezabudnem a budem to vyťahovať pri každom novom kaiju filme:D:D:D:D
858806
neboj sa. ja nezabudnem a budem to vyťahovať pri každom novom kaiju filme*:D**:D**:D**:D*
858805
4 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Tyhle věci musíme někam sepsat, naprosto upřímně se bojím, že na 2 Godzilly zapomenu, protože mne to pobaví vždycky po letech :)))
"Encyklopedie MovieZone diskuze"
858805
Tyhle věci musíme někam sepsat, naprosto upřímně se bojím, že na 2 Godzilly zapomenu, protože mne to pobaví vždycky po letech :))) "Encyklopedie MovieZone diskuze"
858802
3 0
reagují: hroubek, pepo
reagovat
reaguje na: speedy.mail
český. na druhej strane sa často adoruje aj tá dabingová príšernosť Forrest Gump
858804
český. na druhej strane sa často adoruje aj tá dabingová príšernosť Forrest Gump
858803
4 -8
reagovat
reaguje na: pepo
Slovensky?
858803
Slovensky?
858799
1 0
reagují: pepo
reagovat
Nepřežije, ale jsou tam dva.
858802
Nepřežije, ale jsou tam dva.
858792
3 0
reagují: Muf, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
však ten dabing je strašný :(
858799
však ten dabing je strašný :(
858791
3 -3
reagují: speedy.mail
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se