Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49721 - 49740 Napsat příspěvek
Tak Y: The Last Man bude nakonec točit D.J. Caruso....snad to nezmrví, protože předloha je fakt super
473505
Tak Y: The Last Man bude nakonec točit D.J. Caruso....snad to nezmrví, protože předloha je fakt super
0 0
reagovat
473504
Asi už tu bylo [link="http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=6040"]The Dark Knight Teaser Description[/link]
0 0
reagovat
Nemělo Sunshine vyjít u Amíků až nějak koncem roku?
473503
Nemělo Sunshine vyjít u Amíků až nějak koncem roku?
0 0
reagovat
Tak mi konečně přišli Smrtonosná past 1-3 z Filmcity. K mému překvapení u každého z nich bylo přibaleno slibované DVD Die Hard Colection nebo jak se ta placka jmenuje :) Obsahuje asi 30-ti minutový dokument o jedničce, kde se všichni plácaj po ramenech a jsou rádi že jim to vyšlo a jak to nečekali. Pak následuje 10-ti minutový video o pokračováních (které má větší informativní hodnotu než to první) (!). A poslední sekce je věnovaná Smrtonosné pasi 4.0, kde jsou pouze upoutávky.
Sice lepší než nic, ale čekal jsem, že se podívám trochu víc pod pokličku natáčení prvních 3 dílů. Navíc se v rozhovorech neobjeví Bruce, čímž to ztrácí na atraktivitě.
Jak říkám, jsem rád alespoň za to co je k mání, ale čekal jsem víc. Doufám že mi chuť zpraví nějaká spešl edice čtyřky.
473502
Tak mi konečně přišli Smrtonosná past 1-3 z Filmcity. K mému překvapení u každého z nich bylo přibaleno slibované DVD Die Hard Colection nebo jak se ta placka jmenuje *:)* Obsahuje asi 30-ti minutový dokument o jedničce, kde se všichni plácaj po ramenech a jsou rádi že jim to vyšlo a jak to nečekali. Pak následuje 10-ti minutový video o pokračováních (které má větší informativní hodnotu než to první) (!). A poslední sekce je věnovaná Smrtonosné pasi 4.0, kde jsou pouze upoutávky. Sice lepší než nic, ale čekal jsem, že se podívám trochu víc pod pokličku natáčení prvních 3 dílů. Navíc se v rozhovorech neobjeví Bruce, čímž to ztrácí na atraktivitě. Jak říkám, jsem rád alespoň za to co je k mání, ale čekal jsem víc. Doufám že mi chuť zpraví nějaká spešl edice čtyřky.
0 0
reagovat
hha diky moc myslim ze si vyberu, deathstalker zni hell funny :D
473501
hha diky moc myslim ze si vyberu, deathstalker zni hell funny *:D*
0 0
reagovat
Deathstalker me bral pouze prvnim filmem. K tem fantasy bych ti urco doporucil i kresleneho Hobita (77) nebo novejsi Through the Moebius Strip (pekne CGI). Z filmu pak jeste film Barbari (pro nekoho shit, ale co)...
473500
Deathstalker me bral pouze prvnim filmem. K tem fantasy bych ti urco doporucil i kresleneho Hobita (77) nebo novejsi Through the Moebius Strip (pekne CGI). Z filmu pak jeste film Barbari (pro nekoho shit, ale co)...
0 0
reagovat
dick: Možná ještě Lady Hawk, minisérie Merlin, Hogfather a pokud ti nevadí příměs parodie tak ještě třeba Army of Darkness nebo Deathstalker II (pozor, jenom dvojku, ostatní díly jsou nehorázně otřesný trash, na který se nedá dívat, tohle ale natočil král béček Jim Wynorski a je to sice blbé a levné ale nebere se to vůbec vážně a je to spíš GP na hranici parodie: šílená wrestlingová scéna s hudbou z Rockyho, do magických studánek, kterými se domlouvají padouši, se musí naházet přesný počet mincí, aby se dovolali, hlavní padouch snad v každé scéně, ve které je, zabije někoho ze svých lidí, atd. a pod závěrečnými titulky jsou k tomu ještě pokažené záběry, co víc si přát :))
473499
dick: Možná ještě Lady Hawk, minisérie Merlin, Hogfather a pokud ti nevadí příměs parodie tak ještě třeba Army of Darkness nebo Deathstalker II (pozor, jenom dvojku, ostatní díly jsou nehorázně otřesný trash, na který se nedá dívat, tohle ale natočil král béček Jim Wynorski a je to sice blbé a levné ale nebere se to vůbec vážně a je to spíš GP na hranici parodie: šílená wrestlingová scéna s hudbou z Rockyho, do magických studánek, kterými se domlouvají padouši, se musí naházet přesný počet mincí, aby se dovolali, hlavní padouch snad v každé scéně, ve které je, zabije někoho ze svých lidí, atd. a pod závěrečnými titulky jsou k tomu ještě pokažené záběry, co víc si přát :))
0 0
reagovat
jj diky, vetsinu sem taky videl, a anime nemusim, ale to willow by mohlo bejt zajimavy.
473498
jj diky, vetsinu sem taky videl, a anime nemusim, ale to willow by mohlo bejt zajimavy.
0 0
reagovat
dick: A ještě mně tak napadají: Labyrint, Willow, Temný kristal, Bakshiho kreslený Pán prstenů a tuny anime, např. Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, a jestli by ti nevadil seriál, tak Berserk, což je opravdu drsná fantasy.
473497
dick: A ještě mně tak napadají: Labyrint, Willow, Temný kristal, Bakshiho kreslený Pán prstenů a tuny anime, např. Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, a jestli by ti nevadil seriál, tak Berserk, což je opravdu drsná fantasy.
0 0
reagovat

dick

Zkus toho Hawka mstitele. :D
473496
Zkus toho Hawka mstitele. *:D*
dick
0 0
reagovat
dick: Pán prstenů, Barbar Conan, Král škorpion, Souboj titánů, Nekonečný příběh, Strings, Oheň a led.
473495
dick: Pán prstenů, Barbar Conan, Král škorpion, Souboj titánů, Nekonečný příběh, Strings, Oheň a led.
0 0
reagovat
sobis: dik,ale ty sem vsechny krome planety krull videl, a ta zrovna me moc nelaka.... jeste nejake napady prosim?radsi bych klidne i neco novejsiho. ;)
473494
sobis: dik,ale ty sem vsechny krome planety krull videl, a ta zrovna me moc nelaka.... jeste nejake napady prosim?radsi bych klidne i neco novejsiho. *;)*
0 0
reagovat
dick: Scottova Legenda není špatná, Planeta Krull...co si teda z dětství pamatuju..., rozhodně Excalibur ....a samozřejmě taky Monty Pythonův Svatý Grál :D
473493
dick: Scottova Legenda není špatná, Planeta Krull...co si teda z dětství pamatuju..., rozhodně Excalibur ....a samozřejmě taky Monty Pythonův Svatý Grál *:D*
0 0
reagovat
lidi mohl byste mi nekdo doporucit nakou fakt dobrou cistokrevnou fantasy?
473492
lidi mohl byste mi nekdo doporucit nakou fakt dobrou cistokrevnou fantasy?
0 0
reagovat

Mr. Hlad

Diky, Polsko jsem sice netrefil ale toho ptaka jo. :)
473491
Diky, Polsko jsem sice netrefil ale toho ptaka jo. :)
Mr. Hlad
0 0
reagovat
Hawk mstitel.
473490
Hawk mstitel.
0 0
reagovat

Dotaz na znalce fantasy

Kdysi jsem videl nejaky film, fantasy, nejspis polske, a jediny co si vybavuju je manik s rychlopalnou kusi. :) A myslim, ze to melo v nazvu draveho ptaka (orel, sokol, jestrab...). Nerika to nekomu neco?
473489
Kdysi jsem videl nejaky film, fantasy, nejspis polske, a jediny co si vybavuju je manik s rychlopalnou kusi. :) A myslim, ze to melo v nazvu draveho ptaka (orel, sokol, jestrab...). Nerika to nekomu neco?
Dotaz na znalce fantasy
0 0
reagovat

Vincent

Tak to je neco :+
473488
Tak to je neco *:+*
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

No tak to je solidní masakr.:D
473487
No tak to je solidní masakr.*:D*
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Super. ;) Radcliffe je tam nastesti za normalniho...
473486
Super. ;) Radcliffe je tam nastesti za normalniho...
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se