Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49681 - 49700 Napsat příspěvek
:D:D:D JÁ JI VIDĚL PRVNÍ JE MOJE, MOJE, MOJE
473534
*:D**:D**:D* JÁ JI VIDĚL PRVNÍ JE MOJE, MOJE, MOJE
0 0
reagovat

Zdendula

a aku peknu ikonku si si spravila.. no co uz... skoda jej :D
473533
a aku peknu ikonku si si spravila.. no co uz... skoda jej *:D*
Zdendula
0 0
reagovat
zdarec newite nekdo o nejaky strance kde se daji filmy stahovat s CZ dabingem?? nejlepší by bylo zadarmo. :+8)
473532
zdarec newite nekdo o nejaky strance kde se daji filmy stahovat s CZ dabingem?? nejlepší by bylo zadarmo. *:+**8)*
0 0
reagovat
300 povazuji za super film at se vam to libi, nebo ne. 8):+
473531
300 povazuji za super film at se vam to libi, nebo ne. *8)**:+*
0 0
reagovat
Neodolal jsem volání nostalgie a kouknul se na Hawka mstitele. Je tam trocha Star Wars, trocha Leoneho, hrozná disko-elektro hudba, 100% statická kamera, look nejhorších inscenací ČT, prostě lahůdka. Ale záporák je fajn, souboje jsou tak rychle stříhané, že nevypadají úplně nejhůř a rychlopalebná kuše je prostě cool. Každopádně Ravenhornovi by se to mohlo libit. :D
473530
Neodolal jsem volání nostalgie a kouknul se na [link="http://www.csfd.cz/film/15184-hawk-mstitel-hawk-the-slayer/"]Hawka mstitele[/link]. Je tam trocha Star Wars, trocha Leoneho, hrozná disko-elektro hudba, 100% statická kamera, look nejhorších inscenací ČT, prostě lahůdka. Ale záporák je fajn, souboje jsou tak rychle stříhané, že nevypadají úplně nejhůř a rychlopalebná kuše je prostě cool. Každopádně Ravenhornovi by se to mohlo libit. *:D*
0 0
reagovat
hmm takže moc těch historickejch filmu kde se bojuje neni co? to mě teda štve
dneska jsem si sjel po hrozně dlouhý době El Cida.A jsem z toho filmu unešenej.
hmmm Tak ještě toho Ben Hura toho jsem taky neviděl hrzoně dlouho

yupi ka jej mother f*cker :-)

p.s. po Elcidovi nasledovala Die Hard2 v originalnim znění :-)
taky jsem to neviděl hrozně dlouho

pps.v originale nikdy
473529
hmm takže moc těch historickejch filmu kde se bojuje neni co? to mě teda štve dneska jsem si sjel po hrozně dlouhý době El Cida.A jsem z toho filmu unešenej. hmmm Tak ještě toho Ben Hura toho jsem taky neviděl hrzoně dlouho yupi ka jej mother f*cker :-) p.s. po Elcidovi nasledovala Die Hard2 v originalnim znění :-) taky jsem to neviděl hrozně dlouho pps.v originale nikdy
0 0
reagovat
Může jen doufat, že nebude hrát nějakýho mentála na způsob Goodinga Jr. v Rádiu. To by se to muselo jmenovat Já, vylízanec... ale lidi by na to chodili...
473528
Může jen doufat, že nebude hrát nějakýho mentála na způsob Goodinga Jr. v Rádiu. To by se to muselo jmenovat Já, vylízanec... ale lidi by na to chodili...
0 0
reagovat
Já, Mizera třetí.
473527
Já, Mizera třetí.
0 0
reagovat

mcb:

Nebo Já, Hitch Druhý 8) Určitě by to slušelo Smithově filmografii...
473526
Nebo Já, Hitch Druhý *8)* Určitě by to slušelo Smithově filmografii...
mcb:
0 0
reagovat
ad ja, legenda: ale pro ty, co to slysi poprve to urcite bude znit dobre...co vis, treba se distributori snazi udelat jakousi pomyslnou smithovskou trilogii s Já, *****.......dalsi me tak napada film Tonight, he comes, prejmenovan na Já, superhrdina:D
473525
ad ja, legenda: ale pro ty, co to slysi poprve to urcite bude znit dobre...co vis, treba se distributori snazi udelat jakousi pomyslnou smithovskou trilogii s Já, *****.......dalsi me tak napada film Tonight, he comes, prejmenovan na Já, superhrdina*:D*
0 0
reagovat
Někde tam je zahrabanej můj dotaz ohledně Sunshine. Myslel jsem, že má do Ameriky přijít až někdy koncem roku a najednou koukám, že ho má MZ ve výhledu. Jde mi o soundtrack, kterej měl s usa premiérou vyjít.

Jinak to Já, Legenda. Je jasný, že něco s tim Já, robot tam bude, ale zní to FAKT dost divně. A ty trailery, co strkaj do kin, mně už taky fakt lezou na nervy. Třeba před Pottera strčily samý nějaký fantasy o zázračnejch dětech, co zachráněj svět ála Eragon namísto třeba takovejch Transformerů. Těch se už asi vážně nedočkám. Ale musím uznat, že u toho I am Legend mi až běhal mráz po zádech, jak to v tom kině vyniklo.
473524
Někde tam je zahrabanej můj dotaz ohledně Sunshine. Myslel jsem, že má do Ameriky přijít až někdy koncem roku a najednou koukám, že ho má MZ ve výhledu. Jde mi o soundtrack, kterej měl s usa premiérou vyjít. Jinak to Já, Legenda. Je jasný, že něco s tim Já, robot tam bude, ale zní to FAKT dost divně. A ty trailery, co strkaj do kin, mně už taky fakt lezou na nervy. Třeba před Pottera strčily samý nějaký fantasy o zázračnejch dětech, co zachráněj svět ála Eragon namísto třeba takovejch Transformerů. Těch se už asi vážně nedočkám. Ale musím uznat, že u toho I am Legend mi až běhal mráz po zádech, jak to v tom kině vyniklo.
0 0
reagovat

HAL

Třeba myslel tu starou z padesátejch let, která je mnohem lepší než Snyderův nudnej salát.:D
473523
Třeba myslel tu starou z padesátejch let, která je mnohem lepší než Snyderův nudnej salát.*:D*
HAL
0 0
reagovat

RainMakeR

Co v tom výběru proboha dělá 300? :D
Historických/sandálových velkofilmů je spousta, ale jen málo z poslední doby. Například Spartakus, Alexandr Veliký, Kleopatra, Quo Vadis, ...
473522
Co v tom výběru proboha dělá 300? *:D* Historických/sandálových velkofilmů je spousta, ale jen málo z poslední doby. Například Spartakus, Alexandr Veliký, Kleopatra, Quo Vadis, ...
RainMakeR
0 0
reagovat

mcb

jo na ty jsem zapoměl.8):+

nějaky další tipy?
473521
jo na ty jsem zapoměl.*8)**:+* nějaky další tipy?
mcb
0 0
reagovat
ted me maximalne napadne jen alexander a statecne srdce
473520
ted me maximalne napadne jen alexander a statecne srdce
0 0
reagovat
kromě El cida,Ben Hura,300,Kralovstvi nebeské,Troji,Gladiatora jaky jsou další historický velkofilmy?
473519
kromě El cida,Ben Hura,300,Kralovstvi nebeské,Troji,Gladiatora jaky jsou další historický velkofilmy?
0 0
reagovat
Na comingSoon je první recenze na Bourne Ultimatum a podle nich to je nejlepší díl série..tak jsem zvědavej
473518
Na comingSoon je první recenze na Bourne Ultimatum a podle nich to je nejlepší díl série..tak jsem zvědavej
0 0
reagovat

Psema

počkej ty myslíš tamtoho viď? sakra jak on se jen jmenuje...ale je cool, to jo;):D
473517
počkej ty myslíš tamtoho viď? sakra jak on se jen jmenuje...ale je cool, to jo*;)**:D*
Psema
0 0
reagovat
Lidem je naprosto putna, jak se co jmenuje. Hlavně, že tam hraje ten cool černoch. ;)
473516
Lidem je naprosto putna, jak se co jmenuje. Hlavně, že tam hraje ten cool černoch. *;)*
0 0
reagovat

vZeč

Dneska jsem to řešil zase s kamarádem a shodli jsme se na tom, že distributor navozuje tím překladem dojem, že je to pokračování Já, robot, aby na to přišli lidi co neví o co go, ale I, Robot se jim líbil.
473515
Dneska jsem to řešil zase s kamarádem a shodli jsme se na tom, že distributor navozuje tím překladem dojem, že je to pokračování Já, robot, aby na to přišli lidi co neví o co go, ale I, Robot se jim líbil.
vZeč
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se