Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49761 - 49780 Napsat příspěvek

aria

necenzurovanou verzi na dvd s českejma titulema nebo tu cenzurovanou českou verzi?
473140
necenzurovanou verzi na dvd s českejma titulema nebo tu cenzurovanou českou verzi?
aria
0 0
reagovat
fluke
já ji mám doma
473139
fluke já ji mám doma
0 0
reagovat

Poslední skaut

Tý jo..to je fakt..je v některý zemi necenzurovaná verze na DVD s českejma titulema?
473138
Tý jo..to je fakt..je v některý zemi necenzurovaná verze na DVD s českejma titulema?
Poslední skaut
0 0
reagovat
Ne... na DVD ne.
473137
Ne... na DVD ne.
0 0
reagovat

okkac

No kartónovej obal, teda plast obalenej kartonem, tím WB začínalo, a pak většinu tohodle začali o několik let později zlevněně prodávat už v plastovejch amaray krabkách od 199-299 relace. Dejme tomu, že to je cenzurovaný, to pak nejde sehnat v česku normální verze?
473136
No kartónovej obal, teda plast obalenej kartonem, tím WB začínalo, a pak většinu tohodle začali o několik let později zlevněně prodávat už v plastovejch amaray krabkách od 199-299 relace. Dejme tomu, že to je cenzurovaný, to pak nejde sehnat v česku normální verze?
okkac
0 0
reagovat

Fluke

jestli to ma ten kartonovy obal tak to je cenzurovana verze skoro bez krve. Rozhodne nekupovat:(
473135
jestli to ma ten kartonovy obal tak to je cenzurovana verze skoro bez krve. Rozhodne nekupovat*:(*
Fluke
0 0
reagovat
P.S. je to WB dvd, ty jednodiskový verze co už balili do plasťáku, ještě sem někde slyšel, že to může bejt prostříhaná verze.
473134
P.S. je to WB dvd, ty jednodiskový verze co už balili do plasťáku, ještě sem někde slyšel, že to může bejt prostříhaná verze.
0 0
reagovat
Tak jsem v jednom obchodě uviděl Last Boy Scouta a přemejšlím, má cenu koupit? Nebude v dohledné době nějaká lepší edice?
473133
Tak jsem v jednom obchodě uviděl Last Boy Scouta a přemejšlím, má cenu koupit? Nebude v dohledné době nějaká lepší edice?
0 0
reagovat
souhlasim s Flukem. Ty dva sou tam naroubovaný strašně divně. Ale jinak je plakát fajnej...až si řikám, jesli já na ty roboty nakonec do kina taky nepudu?)
473132
souhlasim s Flukem. Ty dva sou tam naroubovaný strašně divně. Ale jinak je plakát fajnej...až si řikám, jesli já na ty roboty nakonec do kina taky nepudu*?)*
0 0
reagovat
Jo, ještě bych tam přidal Willa Ferrela nebo Eddie Murphyho, do toho plakátu se totiž hodí cokoli! :))
473131
Jo, ještě bych tam přidal Willa Ferrela nebo Eddie Murphyho, do toho plakátu se totiž hodí cokoli! *:))*
0 0
reagovat
ale kluci, poříďte si bryle, tolik to zase nestojí8)
ten plakát je výbornej a skvěle se tam hodí Shia i ta mařka.
473130
ale kluci, poříďte si bryle, tolik to zase nestojí*8)* ten plakát je výbornej a skvěle se tam hodí Shia i ta mařka.
0 0
reagovat
Mě tam Shia s Megan nesedí spíš z grafickýho hlediska, vypadá to divně, tam měl bejt jen Optimus;)
473129
Mě tam Shia s Megan nesedí spíš z grafickýho hlediska, vypadá to divně, tam měl bejt jen Optimus;)
0 0
reagovat

st

Jako jóoo, je pěknej, ale Shia s Megan mi tam až moc připomínaj Ewana a Scarlett. Což by samozřejmě nebylo ani tak na škodu, ale tady mi to holt nesedí. Optimák si zaslouží prostor jenom pro sebe. Giant f*cking robots are coming.:D;)
473128
Jako jóoo, je pěknej, ale Shia s Megan mi tam až moc připomínaj Ewana a Scarlett. Což by samozřejmě nebylo ani tak na škodu, ale tady mi to holt nesedí. Optimák si zaslouží prostor jenom pro sebe. Giant f*cking robots are coming.*:D**;)*
st
0 0
reagovat
kdyz uz sme u Transformeru, novej poster je fakt .... "óóó"
473127
kdyz uz sme u Transformeru, [link="http://img23.imagevenue.com/img.php?image=04627_utterbadassness-b_122_895lo.jpg"]novej poster[/link] je fakt .... "óóó"
0 0
reagovat
no jo ....Transformer by Pixar......z tech 3 zaberu tezko neco posuzovat....ale zase stylovka, no....:)
473126
no jo ....Transformer by Pixar......z tech 3 zaberu tezko neco posuzovat....ale zase stylovka, no....*:)*
0 0
reagovat
kdyz budete hodny, tak o pulnoci. kdyz ne, tak po pulnoci :D
473125
kdyz budete hodny, tak o pulnoci. kdyz ne, tak po pulnoci *:D*
0 0
reagovat

stčko

tak kdy bude ten profil? ;)
473124
tak kdy bude ten profil? *;)*
stčko
0 0
reagovat
dik, to sem chtel napsat do profilu :D
473123
dik, to sem chtel napsat do profilu *:D*
0 0
reagovat

Wall-E

Nahodou, ten teaser ma sice len tri kratke zabery na toho robotka a na rozdiel od teaserov na ich predchadzajuce filmy ziadny humor, ale dokazali do toho napchat tolko emocii, ze si ho pustam niekolko krat za den uz od vcera rana ;)
473122
Nahodou, ten teaser ma sice len tri kratke zabery na toho robotka a na rozdiel od teaserov na ich predchadzajuce filmy ziadny humor, ale dokazali do toho napchat tolko emocii, ze si ho pustam niekolko krat za den uz od vcera rana ;)
Wall-E
0 0
reagovat
jenže malej a nikoho nebije. Hezky animovanej průšvih.;)
473121
jenže malej a nikoho nebije. Hezky animovanej průšvih.*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se