Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49701 - 49720 Napsat příspěvek
No já mám Muže v ohni taky moc rád, ale Dakotu bych tam nechal zastřelit hned v úvodních titulkách
473477
No já mám Muže v ohni taky moc rád, ale Dakotu bych tam nechal zastřelit hned v úvodních titulkách
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jsi moc filmů s Denzelem neviděl, že jo?:D
473476
Jsi moc filmů s Denzelem neviděl, že jo?*:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat

HAL

Ta ještě nepotvrdila, jestli není druhá Dakota. V Silent Hill a Krajině přílivu byla fajn. Ale o Dakotě jsem si to myslel taky. Až u Války světů jsem jí začal nesnášet a dál už je to jenom horší. Jodelle má nakročeno... uvidíme.;)
473475
Ta ještě nepotvrdila, jestli není druhá Dakota. V Silent Hill a Krajině přílivu byla fajn. Ale o Dakotě jsem si to myslel taky. Až u Války světů jsem jí začal nesnášet a dál už je to jenom horší. Jodelle má nakročeno... uvidíme.*;)*
HAL
0 0
reagovat
LOL.

Muž v ohni jeden z nej filmů roku 2004. Nejlepší film D. Washingtna. A je to taky nejlepší film Dakoty. Jinak ve Válce světů taky dost dobrá.
473474
LOL. Muž v ohni jeden z nej filmů roku 2004. Nejlepší film D. Washingtna. A je to taky nejlepší film Dakoty. Jinak ve Válce světů taky dost dobrá.
0 0
reagovat
Na Dakotu mi nešahejte, tu budu mít rád už jen za roli v seriálu Uneseni :)
V Man on fire a WoW imho taky hrála docela slušně...... a nic jiného už jsem s ní naštěstí neviděl :D

Hmm, ale v tom výběru mi hodně chybí Jodelle Ferland.
473473
Na Dakotu mi nešahejte, tu budu mít rád už jen za roli v seriálu Uneseni *:)* V Man on fire a WoW imho taky hrála docela slušně...... a nic jiného už jsem s ní naštěstí neviděl *:D* Hmm, ale v tom výběru mi hodně chybí Jodelle Ferland.
0 0
reagovat

Psema

Tak na to jsem už neměl odvahu:D
473472
Tak na to jsem už neměl odvahu*:D*
Psema
0 0
reagovat
nebo Šarlotina pavučinka.:D
473471
nebo Šarlotina pavučinka.*:D*
0 0
reagovat
Mrkni se na nějaký předávání cen....třeba MTV Movie Awards ..nebo stačí Muž v ohni;)
473470
Mrkni se na nějaký předávání cen....třeba MTV Movie Awards ..nebo stačí Muž v ohni*;)*
0 0
reagovat

Sobis87

O tom nevím.
473469
O tom nevím.
Sobis87
0 0
reagovat

Revenhorn

Dakota se na svůj věk chová jako nějaká 30-tiletá cuketa, co má za sebou už všechny možný životní krize:D
473468
Dakota se na svůj věk chová jako nějaká 30-tiletá cuketa, co má za sebou už všechny možný životní krize*:D*
Revenhorn
0 0
reagovat

Imf

Vzhledově vypadá dobře a umí na svůj věk dobře hrát a to je nejdůležitější.
473467
Vzhledově vypadá dobře a umí na svůj věk dobře hrát a to je nejdůležitější.
Imf
0 0
reagovat

Ravenhorn

V Hollywoodu ano... :)
Dakota mi rozhodne nevadi proto, ze nevypada jako Megan Fox... vadi mi proto, ze... ne, je moc vedro. Tohle bych psal tak hodinu a stejne bych te nepresvedcil. Pockej si na recenzi nejakeho jejiho dalsiho filmu. ;)
473466
V Hollywoodu ano... :) Dakota mi rozhodne nevadi proto, ze nevypada jako Megan Fox... vadi mi proto, ze... ne, je moc vedro. Tohle bych psal tak hodinu a stejne bych te nepresvedcil. Pockej si na recenzi nejakeho jejiho dalsiho filmu. ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat

Imf

Já mám rád druhou Dakotu. A osobně děti nemusí být 100% modely. Kde to žijem. Copak jsou všichni lidé perfektní?
473465
Já mám rád druhou Dakotu. A osobně děti nemusí být 100% modely. Kde to žijem. Copak jsou všichni lidé perfektní?
Imf
0 0
reagovat

imf

Každej má svůj styl a já jí ho brát rozhodně nebudu. :)
473464
Každej má svůj styl a já jí ho brát rozhodně nebudu. :)
imf
0 0
reagovat

Psema

Nemichej sexbomby a lidi co se pokouseji hrat i jinak nez telem a tim kolik si toho na sebe neobleknou. :)

Ale mas kladny body za to, ze tam nemas tu druhou Dakotu...
473463
Nemichej sexbomby a lidi co se pokouseji hrat i jinak nez telem a tim kolik si toho na sebe neobleknou. :) Ale mas kladny body za to, ze tam nemas tu druhou Dakotu...
Psema
0 0
reagovat
Kolem 12 (malí šméčkaři ;) : Josh Hutcherson, AnnaSophia Robb, Dakota Blue Richards, Abigail Breslin

Kolem 18 a výš: Shia a Megan:D
473462
Kolem 12 (malí šméčkaři ;) : Josh Hutcherson, AnnaSophia Robb, Dakota Blue Richards, Abigail Breslin Kolem 18 a výš: Shia a Megan*:D*
0 0
reagovat
nejlepe jako megan fox
473461
nejlepe jako megan fox
0 0
reagovat

Lukkas

No nevím, ale když má hrát v některých filmech lidé staří 12-18 let, tak jako jak mají vypadat?
473460
No nevím, ale když má hrát v některých filmech lidé staří 12-18 let, tak jako jak mají vypadat?
Lukkas
0 0
reagovat
Mně teda hlavně k pesimismu dovádí to, že v hlavní roli je zase nějakej fracek.
473459
Mně teda hlavně k pesimismu dovádí to, že v hlavní roli je zase nějakej fracek.
0 0
reagovat
Musím se tu, ač nerad :D, zastat Ravenhorna. Ten klip vůbec nevypadá debilně jako eragorn, je min. o půl IQ bodu lepčí. Pokud se vám zdá laciný, opravdu rád bych viděl vámi vybrané klipy, které vypadají draze. Když řeknu že jste roztažení (rozmazlení) budu na vás příliš hodný. A pokud je to durův test ozajstného fanúšika fantasy, tak jím nejsem, ale s tím se budu muset vyrovnat sám. Pravdou zůstává, že se casting u hlavního hrdiny moc nepovedl, ať už ho chce zabít kdokoliv, přeju mu ať se mu to povede. Samozřejmě je tu velké riziko že ten film bude špatný, hloupý,..., ale dle mého není v klipu nic co by nám k takovému pesimismu zavdávalo příčinu.
473458
Musím se tu, ač nerad *:D*, zastat Ravenhorna. Ten klip vůbec nevypadá debilně jako eragorn, je min. o půl IQ bodu lepčí. Pokud se vám zdá laciný, opravdu rád bych viděl vámi vybrané klipy, které vypadají draze. Když řeknu že jste roztažení (rozmazlení) budu na vás příliš hodný. A pokud je to durův test ozajstného fanúšika fantasy, tak jím nejsem, ale s tím se budu muset vyrovnat sám. Pravdou zůstává, že se casting u hlavního hrdiny moc nepovedl, ať už ho chce zabít kdokoliv, přeju mu ať se mu to povede. Samozřejmě je tu velké riziko že ten film bude špatný, hloupý,..., ale dle mého není v klipu nic co by nám k takovému pesimismu zavdávalo příčinu.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se