Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45161 - 45180 Napsat příspěvek
Teda může to být jen souhra náhod, ale Nova v poslední době servíruje jeden film H. Ledgera za druhým. Před týdnem Příběh Rytíře a v nejbližší době bude dávat 10 důvodů proč tě nenávidím a Zkrocenou horu:)
519921
Teda může to být jen souhra náhod, ale Nova v poslední době servíruje jeden film H. Ledgera za druhým. Před týdnem Příběh Rytíře a v nejbližší době bude dávat 10 důvodů proč tě nenávidím a Zkrocenou horu:)
0 0
reagovat
Také jsem včera konečně prvně viděl ,,Match Point" a musím přiznat, že to mnou nějak prošumělo. Rozhodně mě nemrazilo, jak mi někteří známí avizovali.
519841
Také jsem včera konečně prvně viděl ,,Match Point" a musím přiznat, že to mnou nějak prošumělo. Rozhodně mě nemrazilo, jak mi někteří známí avizovali.
0 0
reagovat
walle je nuda az to boli8)
519839
walle je nuda az to boli*8)*
0 0
reagovat
Njn Walle forever :)
519837
Njn Walle forever *:)*
0 0
reagovat
Wall-E je fantastickej!!! :-P
519836
Wall-E je fantastickej!!! :-P
0 0
reagovat
Wall-E je dobrej! ;)
519832
Wall-E je dobrej! *;)*
0 0
reagovat

Spazz

Mě se Wall-E taky strasně líbil.
519831
Mě se Wall-E taky strasně líbil.
Spazz
0 0
reagovat

KarelR

Já to musel vzteky vypnout, takže ti neřeknu... :))
519830
Já to musel vzteky vypnout, takže ti neřeknu... *:))*
KarelR
0 0
reagovat
Chudák Wall-E si to u nás fakt celkem odsral, což moc nechápu... Já do toho po těch ne-zrovna-oslavných reakcí šel bez očekávání a byl jsem velice příjemně překvapený :o) Nemůžu si pomoct, ale ta romantická linka na mě u Pxiarovek hodně působí... así mám nějaké vyměklé období, včera jsem jim to u Aut taky žral i s navijákem :o))
519828
Chudák Wall-E si to u nás fakt celkem odsral, což moc nechápu... Já do toho po těch ne-zrovna-oslavných reakcí šel bez očekávání a byl jsem velice příjemně překvapený :o) Nemůžu si pomoct, ale ta romantická linka na mě u Pxiarovek hodně působí... así mám nějaké vyměklé období, včera jsem jim to u Aut taky žral i s navijákem :o))
0 0
reagovat
HAL: mě to zajímá. Další člověk, co mu infantilní roboti hejbaj žlučí, do party.:D
519827
HAL: mě to zajímá. Další člověk, co mu infantilní roboti hejbaj žlučí, do party.*:D*
0 0
reagovat
Na štědrý večer jsem si s rodinou střihnul Wall-Eho... což zas tak dobrá volba nebyla (u mě 5/10 kdyby to někoho zajímalo), ale lepší než milionté opakování těch českých pohádek.
519826
Na štědrý večer jsem si s rodinou střihnul Wall-Eho... což zas tak dobrá volba nebyla (u mě 5/10 kdyby to někoho zajímalo), ale lepší než milionté opakování těch českých pohádek.
0 0
reagovat
Předabovali Rolničky kam se podíváš?:o:- A zůstalo tam aspoň "Santa umí, batman čumí"? Takhle zabít takovou pecku :D
519823
Předabovali Rolničky kam se podíváš?*:o**:-* A zůstalo tam aspoň "Santa umí, batman čumí"? Takhle zabít takovou pecku *:D*
0 0
reagovat
Tak ten dabing u Rolniček kam se podíváš na Primě je děsivej... Já tedy nemám rád jakýkoliv dabing, ale na ten z Novy jsem si celkem zvykl. Navíc "Je turbo-čas" prostě rulezzz... ?)
519822
Tak ten dabing u Rolniček kam se podíváš na Primě je děsivej... Já tedy nemám rád jakýkoliv dabing, ale na ten z Novy jsem si celkem zvykl. Navíc "Je turbo-čas" prostě rulezzz... *?)*
0 0
reagovat
Mě od Match pointu odradil ten dabing. Fakt hnus.
Jinak na štědrý večer jsme koukali na Enchanted. Ukázalo se to jako správná volba :)
519818
Mě od Match pointu odradil ten dabing. Fakt hnus. Jinak na štědrý večer jsme koukali na Enchanted. Ukázalo se to jako správná volba :)
0 0
reagovat
hele ono to nevypada tak strasne, jak to z hdd recenze vyznelo (pokud se dobre vzpominam, celkem to utreli). jen to proste neni ono ?)
519798
hele ono to nevypada tak strasne, jak to z hdd recenze vyznelo (pokud se dobre vzpominam, celkem to utreli). jen to proste neni ono *?)*
0 0
reagovat
st: dodnes naivně čekám na reedici...:D No někdy ve slevě to dám.?)
519797
st: dodnes naivně čekám na reedici...*:D* No někdy ve slevě to dám.*?)*
0 0
reagovat
vicky by neměl zkoušet FLuke. To je teprve iritující film.:D
519796
vicky by neměl zkoušet FLuke. To je teprve iritující film.*:D*
0 0
reagovat
OK, vicky tedy rozhodně zkusím, starý allen mě nebral, ale match point mě dostal, takž pokud je to ještě lepší :+
519794
OK, vicky tedy rozhodně zkusím, starý allen mě nebral, ale match point mě dostal, takž pokud je to ještě lepší *:+*
0 0
reagovat
vicky cristina barcelona je mnohem lepsi, z "novyho allena" rozhodne best.
btw ted sem dokoukal Jesseho Jamese, mel jsem se na nej chut podivat uz hodne dlouho. Ten film je vazne skvelej, skoda trochu pokaznyho blucka :/
519793
vicky cristina barcelona je mnohem lepsi, z "novyho allena" rozhodne best. btw ted sem dokoukal Jesseho Jamese, mel jsem se na nej chut podivat uz hodne dlouho. Ten film je vazne skvelej, skoda trochu pokaznyho blucka :/
0 0
reagovat
Luc44: Aaaha, tak proto v upoutávce na Nově říkali: "Woody Allen trochu netradičně." Už chápu:D;)
519792
Luc44: Aaaha, tak proto v upoutávce na Nově říkali: "Woody Allen trochu netradičně." Už chápu*:D**;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se