Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45121 - 45140 Napsat příspěvek

The Joker

No jo, ty ses nedíval na Tak se krotí krokodýli nebo jak se to jmenuje, protože to by sis tyhle soudy nechal od cesty :D. Po dneska slyšených TV tipech se manželka rozhodla na vlastní kůži přesvědčit, jestli je to takové peklo. Jen jsem to poslouchal... Prej: "To bylo fakt úplně o hovně" :D
520169
No jo, ty ses nedíval na Tak se krotí krokodýli nebo jak se to jmenuje, protože to by sis tyhle soudy nechal od cesty *:D*. Po dneska slyšených TV tipech se manželka rozhodla na vlastní kůži přesvědčit, jestli je to takové peklo. Jen jsem to poslouchal... Prej: "To bylo fakt úplně o hovně" *:D*
The Joker
0 0
reagovat
Sakra, dneska jsem poprvé viděl Václava a... co to jako mělo znamenat?! Pro mě teda absolutní příklad českého filmového pekla... :o
520164
Sakra, dneska jsem poprvé viděl Václava a... co to jako mělo znamenat?! Pro mě teda absolutní příklad českého filmového pekla... *:o*
0 0
reagovat
Inglourious Basterds mají release date: august 21, 2009 link 8)
520154
Inglourious Basterds mají release date: august 21, 2009 [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=51636"]link[/link] *8)*
0 0
reagovat
Jeržik: Však vůči obnově, proto nejspíš ten podtitul ,,Nový začátek". I když, jak říkám, raději bych byl, vidět ho řádit se Stallonem spolu s dalšími v tom chystaném bijáku. Na druhou stranu pravda, jak říkáš, pokud to dokáže, tak se zařadí mezi poličku velkých comebacků. Protože si vzkřísí vlastní roli. Naopak takový Dolph, ten, nenapadá mě, co by křísil a tak proto bude dobře, když v ,, Expendables" provede jakési vykoupení vůči všem těm monstrám na DVD z poslední doby.

Tak nějak zvažuji, zda být masochista a pustit si za hodinu a půl Novu
520137
Jeržik: Však vůči obnově, proto nejspíš ten podtitul ,,Nový začátek". I když, jak říkám, raději bych byl, vidět ho řádit se Stallonem spolu s dalšími v tom chystaném bijáku. Na druhou stranu pravda, jak říkáš, pokud to dokáže, tak se zařadí mezi poličku velkých comebacků. Protože si vzkřísí vlastní roli. Naopak takový Dolph, ten, nenapadá mě, co by křísil a tak proto bude dobře, když v ,, Expendables" provede jakési vykoupení vůči všem těm monstrám na DVD z poslední doby. Tak nějak zvažuji, zda být masochista a pustit si za hodinu a půl Novu
0 0
reagovat
PetaBlack: Nový, třetí univerzální voják mě taky zaráží, hlavně, když už třetí díl dávno vzniknul.;) Akorát bez JCVD. Ale nadruhou stranu je to logické, jednička je pořád jeden z jeho nejslavnějších filmů a dvojka jeho největší propadák... Pokud se skutečně pokouší o Comeback s velký C, tak jak to dokázat jinak, než úspěšně nakopnout jeho nejslavnější sérii, hlavně po tom, co ji předtím totálně pohřbil? Pokud by se mu to povedlo, a není to jen kachna, tak pak může už natoičt prakticky cokoliv...
520135
PetaBlack: Nový, třetí univerzální voják mě taky zaráží, hlavně, když už třetí díl dávno vzniknul.;) Akorát bez JCVD. Ale nadruhou stranu je to logické, jednička je pořád jeden z jeho nejslavnějších filmů a dvojka jeho největší propadák... Pokud se skutečně pokouší o Comeback s velký C, tak jak to dokázat jinak, než úspěšně nakopnout jeho nejslavnější sérii, hlavně po tom, co ji předtím totálně pohřbil? Pokud by se mu to povedlo, a není to jen kachna, tak pak může už natoičt prakticky cokoliv...
0 0
reagovat
Luc44: To tě chválí, výborná to věc a nemůžu si pomoct, při závěrečném hudbě mi pernamentně nabíhá husí kůže.

Jeržik: Ted´ už jen otázka, kam se bude ubírat dál. Mrzí mě, že jednou stranou tvrdí, jak z akčních filmů jaksi vyrostl a odmítne nabídku Slye a na straně druhé tu máme ohlášeného vojáka univerzálního potřetí, s ,,novým začátkem".
520128
Luc44: To tě chválí, výborná to věc a nemůžu si pomoct, při závěrečném hudbě mi pernamentně nabíhá husí kůže. Jeržik: Ted´ už jen otázka, kam se bude ubírat dál. Mrzí mě, že jednou stranou tvrdí, jak z akčních filmů jaksi vyrostl a odmítne nabídku Slye a na straně druhé tu máme ohlášeného vojáka univerzálního potřetí, s ,,novým začátkem".
0 0
reagovat
Jako JCVD vypadá po úspěchu s J.C.V.D. jako znovuzrozený. Náhodou jsem narazil nl a behind the scenes video z The Eagle patch, dříve Full love a vypadá to velmi slušně. Spolupracuje tam s tím poldou ze speciální jednotky, co byl v J.C.V.D., toho co zmlátil jen ve spodárech v té bance. :))
520120
Jako JCVD vypadá po úspěchu s J.C.V.D. jako znovuzrozený. Náhodou jsem narazil nl a behind the scenes video z The Eagle patch, dříve Full love a vypadá to velmi slušně. Spolupracuje tam s tím poldou ze speciální jednotky, co byl v J.C.V.D., toho co zmlátil jen ve spodárech v té bance. *:))*
0 0
reagovat
Luc44: Škoda, žes nevydržel i na ten závěrečný titulkový doslov, jak dopadli hlavní hrdinové. Samí kandidáti na prezidenta, režiséři nominovaní na Oscara a tak. ;):D
520112
Luc44: Škoda, žes nevydržel i na ten závěrečný titulkový doslov, jak dopadli hlavní hrdinové. Samí kandidáti na prezidenta, režiséři nominovaní na Oscara a tak. *;)**:D*
0 0
reagovat

rcorp

Přišel si o dost :D link
520101
Přišel si o dost *:D* http://www.csfd.cz/film/251618-fredy-a-zlatovlaska/
rcorp
0 0
reagovat
Ufff, už jsem myslel, že jsem o něco přišel a ona to byla jenom nějaká laciná trapná napodobenina. :D Tak můžu v klidu pokračovat s Buffy. :)
520099
Ufff, už jsem myslel, že jsem o něco přišel a ona to byla jenom nějaká laciná trapná napodobenina. *:D* Tak můžu v klidu pokračovat s Buffy. :)
0 0
reagovat

The Joker

Lets put a smile on that face :D, jako vydržel jsem to 15 minut ze zvědavosti a zařadil bych to do top10 most disturbing things 2008 :o
520098
Lets put a smile on that face *:D*, jako vydržel jsem to 15 minut ze zvědavosti a zařadil bych to do top10 most disturbing things 2008 *:o*
The Joker
0 0
reagovat

Luc44

Tak teď jsem na svou sestru opravdu hrdý, v televizi běží HSM a ona místo toho paří se mnou a s kámošem Quake 3 :))
520091
Tak teď jsem na svou sestru opravdu hrdý, v televizi běží HSM a ona místo toho paří se mnou a s kámošem Quake 3 *:))*
Luc44
0 0
reagovat
Díky, Lucu, přesně tohle jsem potřeboval. :o
520090
Díky, Lucu, přesně tohle jsem potřeboval. *:o*
0 0
reagovat
český HSM právě na ČT1 :o
520088
český HSM právě na ČT1 *:o*
0 0
reagovat
Co dodat, welcome back Chevy:+:+:+
520069
Co dodat, welcome back Chevy*:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Lepší kvalita na ten Crank 2.
Jinak nážez :+
520066
[link="http://www.firstshowing.net/2008/12/30/crazy-red-band-teaser-trailer-for-crank-2-high-voltage/"]Lepší kvalita[/link] na ten Crank 2. Jinak nážez *:+*
0 0
reagovat
Pe7er::D to je fakt mazec!
520065
Pe7er:*:D* to je fakt mazec!
0 0
reagovat
KarelR má reklamu:))

K ukázce, to už přeháněj, ne???
520064
KarelR má reklamu*:))* K ukázce, to už přeháněj, ne???
0 0
reagovat

Crank 2

Superklátil Chev Chelios link
520063
Superklátil Chev Chelios http://www.gorilla.cz/article/6051-crank-2-high-voltage-trailer-totalne-nekompromisni-narez.html
Crank 2
0 0
reagovat

Luc44

Eden lake ma fakt zlej konec. Hodne me to zdeptalo..
520062
Eden lake ma fakt zlej konec. Hodne me to zdeptalo..
Luc44
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se