Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45141 - 45160 Napsat příspěvek

Luc44

Eden lake ma fakt zlej konec. Hodne me to zdeptalo..
520062
Eden lake ma fakt zlej konec. Hodne me to zdeptalo..
Luc44
0 0
reagovat
strange days bylo parádní. Předtím jsem o tomhle filmu nic neslyšel, ale dokonale se mě to trefilo do nálady. Cameron je borec
520060
strange days bylo parádní. Předtím jsem o tomhle filmu nic neslyšel, ale dokonale se mě to trefilo do nálady. Cameron je borec
0 0
reagovat
Včera jsem si dal poprvé Requiem for Dream a jako slušný :+ Závěr trošku ostřejší, sice jsem z toho nebyl tak zdeptanej jako ze závěru Eden Lake, přeci jen, když si člověk ubližuje sám, je to víc košer, než když to otočí proti druhému...
520058
Včera jsem si dal poprvé Requiem for Dream a jako slušný *:+* Závěr trošku ostřejší, sice jsem z toho nebyl tak zdeptanej jako ze závěru Eden Lake, přeci jen, když si člověk ubližuje sám, je to víc košer, než když to otočí proti druhému...
0 0
reagovat
tak strange days na prime necekane potesily...vytecny temny scifi thriller:+
520053
tak strange days na prime necekane potesily...vytecny temny scifi thriller*:+*
0 0
reagovat
Nevyšlo.
Wallmart má napsáno US vydání na 3.3.09 ;).
520038
Nevyšlo. Wallmart má napsáno US vydání na 3.3.09 ;).
0 0
reagovat

Dotaz

hele neví tady někdo něco o filmu Forever Strong jen mám dotaz jestli to už bylo v US na dvd nebo jestli to teprv tam má vyjít ?
520037
hele neví tady někdo něco o filmu Forever Strong jen mám dotaz jestli to už bylo v US na dvd nebo jestli to teprv tam má vyjít ?
Dotaz
0 0
reagovat
yop, koukali sme na to s kamosem a rozhodne to nebylo kvuli peknejm lokacim :D
ale zajimavy je, ze sem to videl asi sestkrat a nikdy sem nevidel zacatek. on trikrat a to samy :D. neni nad reprizy na hbo :D
btw ten samanskej konec sem nepochopil nikdy
520011
yop, koukali sme na to s kamosem a rozhodne to nebylo kvuli peknejm lokacim *:D* ale zajimavy je, ze sem to videl asi sestkrat a nikdy sem nevidel zacatek. on trikrat a to samy *:D*. neni nad reprizy na hbo *:D* btw ten samanskej konec sem nepochopil nikdy
0 0
reagovat
Některé kreace těžko zapomenout ... u toho hodu oštěpem, že by atlet záviděl, by si člověk pomyslel, že nasr*at Billyho Zanea se zkrátka nevyplácí :)
A jo, v podtitulku by klidně mohlo stát: ,,Uvidíte Kelly, tak nás prosím nevypínejte"
520008
Některé kreace těžko zapomenout ... u toho hodu oštěpem, že by atlet záviděl, by si člověk pomyslel, že nasr*at Billyho Zanea se zkrátka nevyplácí *:)* A jo, v podtitulku by klidně mohlo stát: ,,Uvidíte Kelly, tak nás prosím nevypínejte"
0 0
reagovat
Jj, souhlasím. Kdyby tam nehrála Kelly Brook, tak na to nekoukám:D?)
519999
Jj, souhlasím. Kdyby tam nehrála Kelly Brook, tak na to nekoukám*:D**?)*
0 0
reagovat
Opět jsem měl tu čest já. A ano přiznávám, měl jsem to zapnutý jenom kvůli tý nádherný ženský. :+ Film sračka :-
519998
Opět jsem měl tu čest já. A ano přiznávám, měl jsem to zapnutý jenom kvůli tý nádherný ženský. *:+* Film sračka *:-*
0 0
reagovat
Po čase opět letmo anketně, měl jste někdo z vás včera k půlnoci tu čest s ,,akčním thrillerem" Tři ? To byl po čase zase biják
519997
Po čase opět letmo anketně, měl jste někdo z vás včera k půlnoci tu čest s ,,akčním thrillerem" Tři ? To byl po čase zase biják
0 0
reagovat
Teda může to být jen souhra náhod, ale Nova v poslední době servíruje jeden film H. Ledgera za druhým. Před týdnem Příběh Rytíře a v nejbližší době bude dávat 10 důvodů proč tě nenávidím a Zkrocenou horu:)
519921
Teda může to být jen souhra náhod, ale Nova v poslední době servíruje jeden film H. Ledgera za druhým. Před týdnem Příběh Rytíře a v nejbližší době bude dávat 10 důvodů proč tě nenávidím a Zkrocenou horu:)
0 0
reagovat
Také jsem včera konečně prvně viděl ,,Match Point" a musím přiznat, že to mnou nějak prošumělo. Rozhodně mě nemrazilo, jak mi někteří známí avizovali.
519841
Také jsem včera konečně prvně viděl ,,Match Point" a musím přiznat, že to mnou nějak prošumělo. Rozhodně mě nemrazilo, jak mi někteří známí avizovali.
0 0
reagovat
walle je nuda az to boli8)
519839
walle je nuda az to boli*8)*
0 0
reagovat
Njn Walle forever :)
519837
Njn Walle forever *:)*
0 0
reagovat
Wall-E je fantastickej!!! :-P
519836
Wall-E je fantastickej!!! :-P
0 0
reagovat
Wall-E je dobrej! ;)
519832
Wall-E je dobrej! *;)*
0 0
reagovat

Spazz

Mě se Wall-E taky strasně líbil.
519831
Mě se Wall-E taky strasně líbil.
Spazz
0 0
reagovat

KarelR

Já to musel vzteky vypnout, takže ti neřeknu... :))
519830
Já to musel vzteky vypnout, takže ti neřeknu... *:))*
KarelR
0 0
reagovat
Chudák Wall-E si to u nás fakt celkem odsral, což moc nechápu... Já do toho po těch ne-zrovna-oslavných reakcí šel bez očekávání a byl jsem velice příjemně překvapený :o) Nemůžu si pomoct, ale ta romantická linka na mě u Pxiarovek hodně působí... así mám nějaké vyměklé období, včera jsem jim to u Aut taky žral i s navijákem :o))
519828
Chudák Wall-E si to u nás fakt celkem odsral, což moc nechápu... Já do toho po těch ne-zrovna-oslavných reakcí šel bez očekávání a byl jsem velice příjemně překvapený :o) Nemůžu si pomoct, ale ta romantická linka na mě u Pxiarovek hodně působí... así mám nějaké vyměklé období, včera jsem jim to u Aut taky žral i s navijákem :o))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se