Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45181 - 45200 Napsat příspěvek
OK, vicky tedy rozhodně zkusím, starý allen mě nebral, ale match point mě dostal, takž pokud je to ještě lepší :+
519794
OK, vicky tedy rozhodně zkusím, starý allen mě nebral, ale match point mě dostal, takž pokud je to ještě lepší *:+*
0 0
reagovat
vicky cristina barcelona je mnohem lepsi, z "novyho allena" rozhodne best.
btw ted sem dokoukal Jesseho Jamese, mel jsem se na nej chut podivat uz hodne dlouho. Ten film je vazne skvelej, skoda trochu pokaznyho blucka :/
519793
vicky cristina barcelona je mnohem lepsi, z "novyho allena" rozhodne best. btw ted sem dokoukal Jesseho Jamese, mel jsem se na nej chut podivat uz hodne dlouho. Ten film je vazne skvelej, skoda trochu pokaznyho blucka :/
0 0
reagovat
Luc44: Aaaha, tak proto v upoutávce na Nově říkali: "Woody Allen trochu netradičně." Už chápu:D;)
519792
Luc44: Aaaha, tak proto v upoutávce na Nově říkali: "Woody Allen trochu netradičně." Už chápu*:D**;)*
0 0
reagovat
Viděl někdo Cit slečny Smily pro sníh aka Stopy ve sněhu, co jedou na CT1? četl jsem knihu a byla vynikají, ale tohle se mi moc nezdá...
519791
Viděl někdo Cit slečny Smily pro sníh aka Stopy ve sněhu, co jedou na CT1? četl jsem knihu a byla vynikají, ale tohle se mi moc nezdá...
0 0
reagovat

sohaj

Nenech se mýlit, zbytek "tohole pána" je úplně jiný a pro mě dost nezkousnutelný, takže tím "první allen" mám na mysli první, který se mi líbil :D
519789
Nenech se mýlit, zbytek "tohole pána" je úplně jiný a pro mě dost nezkousnutelný, takže tím "první allen" mám na mysli první, který se mi líbil *:D*
sohaj
0 0
reagovat
Luc44: no můj to byl asi taky jeho první film, co jsem viděl. Ale musím si klást otázku, jak jsem tohohle pána mohl přehlížet?:o?)
519787
Luc44: no můj to byl asi taky jeho první film, co jsem viděl. Ale musím si klást otázku, jak jsem tohohle pána mohl přehlížet?*:o**?)*
0 0
reagovat
Nuda, ten film je fakt špatnej, námět a myšlenka zajímavá, ale úplně všechno je tam iritující.
519786
Nuda, ten film je fakt špatnej, námět a myšlenka zajímavá, ale úplně všechno je tam iritující.
0 0
reagovat
Match point :+ první allen :+ a asi i poslední :D
519784
Match point *:+* první allen *:+* a asi i poslední *:D*
0 0
reagovat
souhlasim..az necekane dobry:+....
519782
souhlasim..az necekane dobry*:+*....
0 0
reagovat
Tak jsem konečně viděl Match Point. Vynikající film:+
519780
Tak jsem konečně viděl Match Point. Vynikající film*:+*
0 0
reagovat
My koukali na první sérku Červenýho trpaslíka, protože jsem to dal bráchovi pod stromeček komplet na DVD.
519778
My koukali na první sérku Červenýho trpaslíka, protože jsem to dal bráchovi pod stromeček komplet na DVD.
0 0
reagovat
My jsem si na štědrý večer pustili Muže z Akapulca, ten film je pořád stejně vtipný i svým způsobem magický. Prostě nestárnoucí klasika! :+
519773
My jsem si na štědrý večer pustili Muže z Akapulca, ten film je pořád stejně vtipný i svým způsobem magický. Prostě nestárnoucí klasika! *:+*
0 0
reagovat
Ravenhorn: To bylo o Ježíškovy ne?:)):D8)
519763
Ravenhorn: To bylo o Ježíškovy ne?*:))**:D**8)*
0 0
reagovat
Mě se to včera líbilo. Krák králů.
519762
Mě se to včera líbilo. Krák králů.
0 0
reagovat
me dostal dejdar, ty si prisel zjevne jen pro prachy, aby tam z toho udelal cirkus :D ale stejne mi prislo ze vsichni desne prehravaj, ze vedeli ze jdou do desny voloviny
519753
me dostal dejdar, ty si prisel zjevne jen pro prachy, aby tam z toho udelal cirkus :D ale stejne mi prislo ze vsichni desne prehravaj, ze vedeli ze jdou do desny voloviny
0 0
reagovat
Bylo to peklo, peklo peklo. Už dlouho sem neviděl tak otravného hlavního herce, jenž by si zasloužil aby moje noha uvízla v jeho zadku. A celý to bylo tak neskutečně trapný. Abrahám vypadal jako kdyby si dal pár gramů trávy a Šafránková jako oživlý obraz silný wtf
519752
Bylo to peklo, peklo peklo. Už dlouho sem neviděl tak otravného hlavního herce, jenž by si zasloužil aby moje noha uvízla v jeho zadku. A celý to bylo tak neskutečně trapný. Abrahám vypadal jako kdyby si dal pár gramů trávy a Šafránková jako oživlý obraz silný wtf
0 0
reagovat
Tak já se koukal v pondělí na můj netradiční přítel (či nějak tak se to jmenovalo ;) a to byl teprce nářez.... A i staré zpracování tří zlatých vlasů působilo zcela velkolepě, i když jen jako kulisová pohádka, když se teď otočím a podívám se na Andela....
ps: Včera jsem tu Zelenkovu krasojízdu neviděl, ale zní to, jako by tím vybrakoval celý státní fond na podporu kinematografie ;):D
519751
Tak já se koukal v pondělí na můj netradiční přítel (či nějak tak se to jmenovalo ;) a to byl teprce nářez.... A i staré zpracování tří zlatých vlasů působilo zcela velkolepě, i když jen jako kulisová pohádka, když se teď otočím a podívám se na Andela.... ps: Včera jsem tu Zelenkovu krasojízdu neviděl, ale zní to, jako by tím vybrakoval celý státní fond na podporu kinematografie ;):D
0 0
reagovat
45 mega? :D tak at si to vylizou, takova kravovina, kdyz se podivame na byl jednou jeden kral, tak je to fakt dobry...dnesni doba uz neni na tyhle pohadky pripravena, kouzelna romance rulez
519748
45 mega? *:D* tak at si to vylizou, takova kravovina, kdyz se podivame na byl jednou jeden kral, tak je to fakt dobry...dnesni doba uz neni na tyhle pohadky pripravena, kouzelna romance rulez
0 0
reagovat
Vánoční pohídka...? Zelenka by měl odevzdat mzdu a televize vysvětlit, kde je těch 45 milionů kua!!! :(:(:-:-:-
519747
Vánoční pohídka...? Zelenka by měl odevzdat mzdu a televize vysvětlit, kde je těch 45 milionů kua!!! *:(**:(**:-**:-**:-*
0 0
reagovat
Hrozná kravina. Sice jsem to nedokoukal, ale předpokládám, že poslední třetina byla o ničem stejně jako první dvě.
519745
Hrozná kravina. Sice jsem to nedokoukal, ale předpokládám, že poslední třetina byla o ničem stejně jako první dvě.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se