Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45081 - 45100 Napsat příspěvek
:D No jo, máš pravdu. Mě připadaly nějaký podobný:D
520557
*:D* No jo, máš pravdu. Mě připadaly nějaký podobný*:D*
0 0
reagovat
:D Pravej je ten druhej, první je jenom jeho zesvětlená verze. A jo, zatím celkem slabota.
520556
*:D* Pravej je ten druhej, první je jenom jeho zesvětlená verze. A jo, zatím celkem slabota.
0 0
reagovat
Postery nic moc, ale Transformers veřim. Budou zase husty;)
520555
Postery nic moc, ale Transformers veřim. Budou zase husty*;)*
0 0
reagovat
Pokud je to pravé, je to dost slabé... je to jak klon posteru k T4 s troškou vetřelčí anatomie...
520554
Pokud je to pravé, je to dost slabé... je to jak klon posteru k T4 s troškou vetřelčí anatomie...
0 0
reagovat
Sp!der-bite: Lame. Nijak extra mě to nedráždí...:o
520552
Sp!der-bite: Lame. Nijak extra mě to nedráždí...*:o*
0 0
reagovat
2 postery k Transformers 2: Link 1 Link 2
520548
2 postery k Transformers 2: [link="http://i5.photobucket.com/albums/y191/cosmicherosa/transrotftease.jpg"]Link 1[/link] [link="http://i181.photobucket.com/albums/x16/againstme111/trannie2.jpg"]Link 2[/link]
0 0
reagovat

HAL

Videl jsem ho poprve a take se obavam, ze originalni zneni by me nenadchlo, ale rozhodne by me nerozhorcilo
520537
Videl jsem ho poprve a take se obavam, ze originalni zneni by me nenadchlo, ale rozhodne by me nerozhorcilo
HAL
0 0
reagovat

cabal

Na tom filmu je co kazit? :o
520536
Na tom filmu je co kazit? *:o*
cabal
0 0
reagovat

dotaz

Videl nekdo tento tyden na jednicce bezici film Tata na plny uvazek? Dabing byl udesny. Opravdu mi zkazil cely film
520535
Videl nekdo tento tyden na jednicce bezici film Tata na plny uvazek? Dabing byl udesny. Opravdu mi zkazil cely film
dotaz
0 0
reagovat

Cloudy

...taky si dam treti davku;) v cinestaru obcas uterkem prekvapi:+
520529
...taky si dam treti davku*;)* v cinestaru obcas uterkem prekvapi*:+*
Cloudy
0 0
reagovat
pochvala pro plzensky Cinestar: 13.1. Az na krev v pomerne vrazednem case od 21:00. ze bych sel i potreti? tomu filmu to na platne vazne slusi.
520527
pochvala pro plzensky Cinestar: 13.1. Az na krev v pomerne vrazednem case od 21:00. ze bych sel i potreti? tomu filmu to na platne vazne slusi.
0 0
reagovat
tak ted jsem se vratil z Vymeny.......az na to, ze jak jsme se vsichni usadili do salu, prisla uvadecka a rekla, ze jim dorazila poskozena kopie......tak jsem zas pekne jel zpet...dobre zabite asi 2hodiny:+:+:+
520525
tak ted jsem se vratil z Vymeny.......az na to, ze jak jsme se vsichni usadili do salu, prisla uvadecka a rekla, ze jim dorazila poskozena kopie......tak jsem zas pekne jel zpet...dobre zabite asi 2hodiny*:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Jeržik: nevím, jak ostatní, ale pro mě jsou to Rambo, Jason, Jet, Drago...:D
520470
Jeržik: nevím, jak ostatní, ale pro mě jsou to Rambo, Jason, Jet, Drago...*:D*
0 0
reagovat
Viděli jste už ty jména postav z The Expendables ma imdb.com? Lee Christmas, Barney Ross, Kong Kao, Will Sands, to vypdá na pěkně uhozenou grupu.;)
520457
Viděli jste už ty jména postav z The Expendables ma imdb.com? Lee Christmas, Barney Ross, Kong Kao, Will Sands, to vypdá na pěkně uhozenou grupu.;)
0 0
reagovat
S tím ,,Černým Petrem" jste mi připomněli, že, jak se mi předevčírem osvědčilo, vypadá to, že se s dotazem: ,,A máte sebou karty?" po vyslovení svého jména, budu setkávat i v dalším roku :)
520392
S tím ,,Černým Petrem" jste mi připomněli, že, jak se mi předevčírem osvědčilo, vypadá to, že se s dotazem: ,,A máte sebou karty?" po vyslovení svého jména, budu setkávat i v dalším roku *:)*
0 0
reagovat
Černý Petr je hodně fajn. S kamarády jsme se u toho v kině parádně bavili.

Tak koukám že z projektu Zlatá šedesátá znám tak dohromady 3 filmy. No, budu mít možnost to aspoň nakoukat. Víc takových projektů :+
520312
Černý Petr je hodně fajn. S kamarády jsme se u toho v kině parádně bavili. Tak koukám že z projektu Zlatá šedesátá znám tak dohromady 3 filmy. No, budu mít možnost to aspoň nakoukat. Víc takových projektů *:+*
0 0
reagovat
Upřímně řečeno, Černý Petr docela nuda. Pár hlášek to má, ale jinak nic. Na Hoří, má panenko rozhodně nemá ani náhodou.
520309
Upřímně řečeno, Černý Petr docela nuda. Pár hlášek to má, ale jinak nic. Na Hoří, má panenko rozhodně nemá ani náhodou.
0 0
reagovat
Ještě aby se takovej projekt nelíbil, když dal tolik práce a zabral tolik času. Jeden čas už to vypadalo, že se na obrazovky ani nepodívá... Naštěstí se tak ale nestalo. Těším se na další díl.:)
520271
Ještě aby se takovej projekt nelíbil, když dal tolik práce a zabral tolik času. Jeden čas už to vypadalo, že se na obrazovky ani nepodívá... Naštěstí se tak ale nestalo. Těším se na další díl.*:)*
0 0
reagovat
Nemám na co:-( Asi budu muset ukecat, ať nahrává bratr, kterému jsem neprozřetelně na Vánoce věnovala svou TV kartu na notebook s tím, že už ji nebudu potřebovat...
520257
Nemám na co:-( Asi budu muset ukecat, ať nahrává bratr, kterému jsem neprozřetelně na Vánoce věnovala svou TV kartu na notebook s tím, že už ji nebudu potřebovat...
0 0
reagovat
ja byl taky v tahu, nahravej ne8)
520256
ja byl taky v tahu, nahravej ne*8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se