Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44681 - 44700 Napsat příspěvek

Luc44

Dead End - Spoilery
Já třeba vůbec nechápu to s tou Maricott... Název nějakýho města a najednou jméno doktorky v nemocnici = WTF?
A tak teda nevím jestli se to fakt stalo, ten doslov měl asi naznačit že jo, ale to jako ten řidič z černýho auta nastražil tu bouračku, až potom co všechny zabil a jedinou tu holku nechal žít?
525044
Dead End - Spoilery Já třeba vůbec nechápu to s tou Maricott... Název nějakýho města a najednou jméno doktorky v nemocnici = WTF? A tak teda nevím jestli se to fakt stalo, ten doslov měl asi naznačit že jo, ale to jako ten řidič z černýho auta nastražil tu bouračku, až potom co všechny zabil a jedinou tu holku nechal žít?
Luc44
0 0
reagovat
Tak zítra by se mělo objevit na stáncích Hitchcockovo Vertigo. :+ Naprostá povinnost, pro všechny, kterým se to ještě neválí na poličce.
525042
Tak zítra by se mělo objevit na stáncích Hitchcockovo Vertigo. *:+* Naprostá povinnost, pro všechny, kterým se to ještě neválí na poličce.
0 0
reagovat

Jardus

Dead End SPOILERY No ten konec byl trošku out. Ještě bylo v klidu, že se tam objevil ten řidič - proč ne, to celýmu filmu dalo jiný vyznění, ale bylo to s přimhouřením oka akceptovatelný, ale úplnej závěr s uklízečema na silnci to celý poslal úplně do hajzlu. TO si jako scénárista chtěl buď udělat z diváka prdel, nebo něco hulil, nebo obojí...
Jinak jsme se ale bavili, mělo to vtip i drive a jediný co mě zklamalo byl právě až ten úplnej doslov
524850
Dead End SPOILERY No ten konec byl trošku out. Ještě bylo v klidu, že se tam objevil ten řidič - proč ne, to celýmu filmu dalo jiný vyznění, ale bylo to s přimhouřením oka akceptovatelný, ale úplnej závěr s uklízečema na silnci to celý poslal úplně do hajzlu. TO si jako scénárista chtěl buď udělat z diváka prdel, nebo něco hulil, nebo obojí... Jinak jsme se ale bavili, mělo to vtip i drive a jediný co mě zklamalo byl právě až ten úplnej doslov
Jardus
0 0
reagovat
dík,dík mrknu na to:)
524848
dík,dík mrknu na to:)
0 0
reagovat
Jestli máš ráda británii, tak doporučuji Zamřížovanou zahradu. Komu sem o tom řekl, tak to nikdo neznal ;)....
524846
Jestli máš ráda británii, tak doporučuji Zamřížovanou zahradu. Komu sem o tom řekl, tak to nikdo neznal ;)....
0 0
reagovat
;)dík ta typ :)
524844
*;)*dík ta typ *:)*
0 0
reagovat

ilanka

naprosto doporučuji film Ben X, narazil jsem na to náhodou v tv a naprosto mě to dostalo :+;)
524843
naprosto doporučuji film Ben X, narazil jsem na to náhodou v tv a naprosto mě to dostalo *:+**;)*
ilanka
0 0
reagovat
nejlepší by bylo nějaký drama..:- ale mrknu se
524842
nejlepší by bylo nějaký drama..*:-* ale mrknu se
0 0
reagovat

2 ilanka

Rozklikni si uživatelský profil někoho na ČSFD a najdeš tam toho spoustu. Když neurčíš ani žánr, tak se opravdu těžko něco doporučuje....
524841
Rozklikni si uživatelský profil někoho na ČSFD a najdeš tam toho spoustu. Když neurčíš ani žánr, tak se opravdu těžko něco doporučuje....
2 ilanka
0 0
reagovat
může někdo doporučit nějakej míň známej film kterej stojí za to?;)
524840
může někdo doporučit nějakej míň známej film kterej stojí za to?*;)*
0 0
reagovat
Viděl tady někdo horor Dead End z roku 2003? Jestli jo, tak se mi prosím ozvěte do vzkazníku nebo sem. Já nějak nepobral konec...
524837
Viděl tady někdo horor Dead End z roku 2003? Jestli jo, tak se mi prosím ozvěte do vzkazníku nebo sem. Já nějak nepobral konec...
0 0
reagovat
doufá nás víc, snad to časem vyjde
523822
doufá nás víc, snad to časem vyjde
0 0
reagovat
Nebylo... taky stále doufám.
523794
Nebylo... taky stále doufám.
0 0
reagovat
Upřímně, už pochybuji, že se někdy objeví. Taky na to čekám.
523785
Upřímně, už pochybuji, že se někdy objeví. Taky na to čekám.
0 0
reagovat
poslední pokušení už na stáncích bylo, nebo teprve bude???
523783
poslední pokušení už na stáncích bylo, nebo teprve bude???
0 0
reagovat

Forever Strong

zdrawím nevíte někdo kdy bude na dvd Forever Strong díky
523499
zdrawím nevíte někdo kdy bude na dvd Forever Strong díky
Forever Strong
0 0
reagovat
Alec Baldwin v posledním SNL děkoval Baleovi za to, že ho nahradil na postu nejaktuálnějšího autora spelečenskýho trapasu založeným na audionahrávce :D
523426
Alec Baldwin v posledním SNL děkoval Baleovi za to, že ho nahradil na postu nejaktuálnějšího autora spelečenskýho trapasu založeným na audionahrávce *:D*
0 0
reagovat
No, docela vtipné. ;) Ale myslím, že máme jasno, jaký popkulturní odkaz bude na 100% v příštím filmu Selzera a Friedberga. ;)
523419
No, docela vtipné. ;) Ale myslím, že máme jasno, jaký popkulturní odkaz bude na 100% v příštím filmu Selzera a Friedberga. *;)*
0 0
reagovat

KarelR

Hehe, zrovna jsem ten díl dokoukal a chtěl to sem linknout :D Nářez. "Do you punch your mom with that mouth?" :D
523418
Hehe, zrovna jsem ten díl dokoukal a chtěl to sem linknout *:D* Nářez. "Do you punch your mom with that mouth?" *:D*
KarelR
0 0
reagovat

Family Guy

Parodovat Balea už je hrozně ohraný, ale tady je ještě jeden z těch lepších kousků :) [link]
523406
Parodovat Balea už je hrozně ohraný, ale tady je ještě jeden z těch lepších kousků :) [link="http://www.cinematical.com/2009/02/16/watch-this-family-guy-spoofs-christian-bale-audio/"][link][/link]
Family Guy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se