Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44661 - 44680 Napsat příspěvek

naigoto

Teď mě z fleku nic nenapadá, ale spousta inspirace nejde třeba v programu tady toho fajnového festiválku link ;)
527808
Teď mě z fleku nic nenapadá, ale spousta inspirace nejde třeba v programu tady toho fajnového festiválku http://www.otrlydivak.cz/index.php *;)*
naigoto
0 0
reagovat

Luc44

Tak včera jsme koukli na ten Martyrs - no co ti budu povídat, já jsem docela trpěl (ale líbilo se mi to) a spolubydla měl štěstím oči jak tenisáky (: Mám se tě zeptat, jestli neznáš eště nějaký podobný (franzouzský) horor :D
527807
Tak včera jsme koukli na ten Martyrs - no co ti budu povídat, já jsem docela trpěl (ale líbilo se mi to) a spolubydla měl štěstím oči jak tenisáky (: Mám se tě zeptat, jestli neznáš eště nějaký podobný (franzouzský) horor :D
Luc44
0 0
reagovat
yap, Joker to napsal správně, ale nějak jsem se v tom ztratil a nebyl jsem, koukám, sám :D, jdu za Karlem ;)
527727
yap, Joker to napsal správně, ale nějak jsem se v tom ztratil a nebyl jsem, koukám, sám *:D*, jdu za Karlem *;)*
0 0
reagovat
Hm, tak já zase půjdu :D
527722
Hm, tak já zase půjdu *:D*
0 0
reagovat
yop
527720
yop
0 0
reagovat

KarelR

Podle mě to Joker napsal správmě,to tis to sai špatně pochopil.
527719
Podle mě to Joker napsal správmě,to tis to sai špatně pochopil.
KarelR
0 0
reagovat
A Wolverina taky (plus maj ještě třeba Dobu ledovou, která snad domů taky něco přinese). Joker v tom má koukám solidní guláš :D
527716
A Wolverina taky (plus maj ještě třeba Dobu ledovou, která snad domů taky něco přinese). Joker v tom má koukám solidní guláš *:D*
0 0
reagovat
Luc44: jenže Avatara maj Foxové.;)
527711
Luc44: jenže Avatara maj Foxové.*;)*
0 0
reagovat
Nevydělali Warneři loni na něčem, myslim, miliardu jenom v kinech ;) A hlavně asi maji Pottera,ne? ten jim vydělá i na Avatara ;)
527710
Nevydělali Warneři loni na něčem, myslim, miliardu jenom v kinech *;)* A hlavně asi maji Pottera,ne? ten jim vydělá i na Avatara *;)*
0 0
reagovat
st39.6: Jako velký film to je, ale pokud to finančně nedopadne dobře, tak Cameron nic z vlastní kapsy dávat nebude že. Warneři by mohli mluvit viz Speed Racer a Watchmen. Sice mají furt Wolverinea, ale po tom paběrkování v minulých letech bych čekal mnohem větší opatrnost u tak drahého projektu. ;) První teaser u Wolvieho jsem bral za téměř jistou věc...
527709
st39.6: Jako velký film to je, ale pokud to finančně nedopadne dobře, tak Cameron nic z vlastní kapsy dávat nebude že. Warneři by mohli mluvit viz Speed Racer a Watchmen. Sice mají furt Wolverinea, ale po tom paběrkování v minulých letech bych čekal mnohem větší opatrnost u tak drahého projektu. ;) První teaser u Wolvieho jsem bral za téměř jistou věc...
0 0
reagovat
ja z nej teda nechci delat bozana, sam sem z nej nikdy nijak odvarenej nebyl, ale cameron neni tvurce, kterymu se leze do zeli, zvlast kdyz dela jeden z nejvetsich filmu vsech dob a je to vicemene jeho prace, produkce atd. studio si muze akorat tak trhnout nohou a doufat, ze na nej cameron bude hodnej :D
527708
ja z nej teda nechci delat bozana, sam sem z nej nikdy nijak odvarenej nebyl, ale cameron neni tvurce, kterymu se leze do zeli, zvlast kdyz dela jeden z nejvetsich filmu vsech dob a je to vicemene jeho prace, produkce atd. studio si muze akorat tak trhnout nohou a doufat, ze na nej cameron bude hodnej :D
0 0
reagovat
KARLOS: No, největší 3D film do premiéry Avataru jsou Monstra vs. Vetřelci... Pak už zbývá jen pár hororů a další podřadné zboží. ;)
527707
KARLOS: No, největší 3D film do premiéry Avataru jsou Monstra vs. Vetřelci... Pak už zbývá jen pár hororů a další podřadné zboží. ;)
0 0
reagovat
st39.6: No, první materiál v pohybu bývá venku většinou 8-10 měsíců před premiérou, takže Avatar bude mít teaser a trailer v jednom. :)) Ale fakt mě dost udivuje takové riskování od studia, které nechává přestříhat pomalu každý druhý film s rozpočtem nad 40 mega... ;)
527706
st39.6: No, první materiál v pohybu bývá venku většinou 8-10 měsíců před premiérou, takže Avatar bude mít teaser a trailer v jednom. *:))* Ale fakt mě dost udivuje takové riskování od studia, které nechává přestříhat pomalu každý druhý film s rozpočtem nad 40 mega... ;)
0 0
reagovat
hlavna avatar ma premieru v prosinci, coz srpnovym terminem naprosto v klidu zapada do jokerovy "lhuty" : )
527703
hlavna avatar ma premieru v prosinci, coz srpnovym terminem naprosto v klidu zapada do jokerovy "lhuty" : )
0 0
reagovat
Osobně - tu návratnost těch prachů tam moc nevidím.... A jako předpokládal by jsem, že relativně neznámý snímek budou tlačit do povědomí přes léto.... Ale na druhou stranu, jestli náhodou nečeká na nějakou vypečenou premiéru dalšího 3D snímku ;) Tak aby ho mohl hodit rovnou ve třetím rozměru ;)
527699
Osobně - tu návratnost těch prachů tam moc nevidím.... A jako předpokládal by jsem, že relativně neznámý snímek budou tlačit do povědomí přes léto.... Ale na druhou stranu, jestli náhodou nečeká na nějakou vypečenou premiéru dalšího 3D snímku ;) Tak aby ho mohl hodit rovnou ve třetím rozměru ;)
0 0
reagovat

The Joker

To je Avatar... dovolím si tvrdit, že oni nic neriskujou
527695
To je Avatar... dovolím si tvrdit, že oni nic neriskujou
The Joker
0 0
reagovat

Svědomí Denisy Klánové

Docela wow... hlavně pointa, a docela mě překvapilo jak se tam rylo do stavu zákonů atd. řekl bych že na české poměry hoodně drzé a otevřené... proto :+ :+ :+
527694
Docela wow... hlavně pointa, a docela mě překvapilo jak se tam rylo do stavu zákonů atd. řekl bych že na české poměry hoodně drzé a otevřené... proto *:+* *:+* *:+*
Svědomí Denisy Klánové
0 0
reagovat

Avatar

Hmm, tak první trailer na Avatar bude venku prý nejdříve až v srpnu, možná i později... Když uvážím, že ty největší blockbustery mají Final Trailery online 2-3 měsíce před svou premiéru... Riskovat takhle nějakých 300+ mega... :o
527693
Hmm, tak první trailer na Avatar bude venku prý nejdříve až v srpnu, možná i později... Když uvážím, že ty největší blockbustery mají Final Trailery online 2-3 měsíce před svou premiéru... Riskovat takhle nějakých 300+ mega... *:o*
Avatar
0 0
reagovat

naigoto

Inside se mi líbilo více, to byla čistá žánrovka. Tohle si chtělo hrát na trochu více... První půlka byla velice fajnová (jak může horor být), pak se to trošku zvrhlo jiným směrem, kterými až tak nevyhovoval. Nechci spoilerovat. Každopádně Francouzi jsou suverénně největší úchyláci :D
527687
Inside se mi líbilo více, to byla čistá žánrovka. Tohle si chtělo hrát na trochu více... První půlka byla velice fajnová (jak může horor být), pak se to trošku zvrhlo jiným směrem, kterými až tak nevyhovoval. Nechci spoilerovat. Každopádně Francouzi jsou suverénně největší úchyláci *:D*
naigoto
0 0
reagovat

Luc44

Díky za tip. Můj spolubydla je fanatickým fanouškem zmíněného Inside a hororů obecně, ale tendlecten eště neviděl, pokud vím (:
527681
Díky za tip. Můj spolubydla je fanatickým fanouškem zmíněného Inside a hororů obecně, ale tendlecten eště neviděl, pokud vím (:
Luc44
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se