Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44641 - 44660 Napsat příspěvek

Disketa

Dávaj Eurovision Song :-)))))
531433
Dávaj Eurovision Song :-)))))
Disketa
0 0
reagovat
Nezapomeňte dnes na Němcovy filmy Sousto a Démanty noci. SPOILER: Ten slavný hon natočený v jediném záběru vymyslel a zrealizoval Miroslav Ondříček. Bez steady-camu!
531431
Nezapomeňte dnes na Němcovy filmy Sousto a Démanty noci. SPOILER: Ten slavný hon natočený v jediném záběru vymyslel a zrealizoval Miroslav Ondříček. Bez steady-camu!
0 0
reagovat

Qualkalim

Bitva u Borodina z Vojny a míru link
531430
Bitva u Borodina z Vojny a míru http://www.youtube.com/watch?v=4SVC_9V8K5Y&feature=related
Qualkalim
0 0
reagovat

okkac

JJ, kdyz jsem to poprve videl, jen mi padala celist... Bondarčuk nejen tady uměl...
531415
JJ, kdyz jsem to poprve videl, jen mi padala celist... Bondarčuk nejen tady uměl...
okkac
0 0
reagovat
Jsem práv dokoukal Waterloo od Sergeje Bondarčuka, od něhož jsem přednedávnem taky viděl jeho čtyřdílnou epopej Vojna a mír. A podobně jako tam, tak i ve Waterloo nám servíruje MEGALOMANSKÉ záběry na mnohatisícové armády. Když si člověk u těch letechých záběru na to moře pohybujících se teček dole uvědomí, že to není žádny Massive program, ale skuteční lidí, tak nezbývá než smeknout. Doporučuji si přečíst tenhle článek, co všechno bylo kvůli filmu potřeba udělat link Jako třeba vytvořit umělý kopec, nebo vrtulníky přenést 1500 stromů, aby mohl být vytvořen les. A samotná bitva sestříhaná do songu The Battle Of Waterloo od speed metalových Running Wild je celkem nářez.
531408
Jsem práv dokoukal [link="http://www.csfd.cz/film/16213-waterloo/#"]Waterloo[/link] od Sergeje Bondarčuka, od něhož jsem přednedávnem taky viděl jeho čtyřdílnou epopej Vojna a mír. A podobně jako tam, tak i ve Waterloo nám servíruje MEGALOMANSKÉ záběry na mnohatisícové armády. Když si člověk u těch letechých záběru na to moře pohybujících se teček dole uvědomí, že to není žádny Massive program, ale skuteční lidí, tak nezbývá než smeknout. Doporučuji si přečíst tenhle článek, co všechno bylo kvůli filmu potřeba udělat http://ries.blog.respekt.cz/c/40780/Waterloo-dosud-neprekonany-historicky-velkofilm.html Jako třeba vytvořit umělý kopec, nebo vrtulníky přenést 1500 stromů, aby mohl být vytvořen les. A samotná bitva sestříhaná do songu The Battle Of Waterloo od speed metalových Running Wild je celkem [link="http://www.youtube.com/watch?v=n3PdK6aqJOM"]nářez[/link].
0 0
reagovat

Jigureul jikyeora!

nedávno som skuknul tento kórejský film link páni to boli zážitok, pre istotu som si to pustil hneď 2 krát, skvelý film :+
531328
nedávno som skuknul tento kórejský film http://www.csfd.cz/film/181219-save-the-green-planet-jigureul-jikyeora/ páni to boli zážitok, pre istotu som si to pustil hneď 2 krát, skvelý film *:+*
Jigureul jikyeora!
0 0
reagovat

Angels&Demons

Tak jsem byl dnes na "pulnocni" a hodne se mi to libilo - dle meho lepsi nez sifra a zda se mi, ze nyni i vice pro ty, co prilis nebavi "spiklenecke teorie". Ja jsem byl opravdu prijemne prakvapen a doporucuju :+ A Tom navic dobre plave a vlasy ma už O.K. :) ;)
531261
Tak jsem byl dnes na "pulnocni" a hodne se mi to libilo - dle meho lepsi nez sifra a zda se mi, ze nyni i vice pro ty, co prilis nebavi "spiklenecke teorie". Ja jsem byl opravdu prijemne prakvapen a doporucuju *:+* A Tom navic dobre plave a vlasy ma už O.K. *:)* *;)*
Angels&Demons
0 0
reagovat

Dabing Transformers: Revenge of the Fallen

Pište do svých regionálních multikin (kin) žádosti, ať po nějaké rozumné době nasadí Transformery v originálním znění - Bontonfilm tuto možnost kinům nabízí, ale ty nemají zájem. Ukažte kinům, že se najde velký počet lidí, kteří nechtějí dabing - mailujte, protestujte, stávkujte - dělejte všechno možné, pokud máte opravdu zájem něco změnit a ne jen hloupě nadávat.
P.S. Založil jsem na Facebooku skupinu "Transformers: Revenge of the Fallen - v originálním znění s titulky", kde najdete kontaktní informace na kina. Můžete tím také vyjádřit symbolickou podporu.
P.P.S. Vím, že čtenáři Moviezone, takové informace nepotřebují a jsou schopni si tyto informace opatřit sami - nechci z nikoho dělat blbečka. A vím také, že Facebook každému nevoní, tak se prosím do mě nenavážejte:-)
531172
Pište do svých regionálních multikin (kin) žádosti, ať po nějaké rozumné době nasadí Transformery v originálním znění - Bontonfilm tuto možnost kinům nabízí, ale ty nemají zájem. Ukažte kinům, že se najde velký počet lidí, kteří nechtějí dabing - mailujte, protestujte, stávkujte - dělejte všechno možné, pokud máte opravdu zájem něco změnit a ne jen hloupě nadávat. P.S. Založil jsem na Facebooku skupinu [b]"Transformers: Revenge of the Fallen - v originálním znění s titulky"[/b], kde najdete kontaktní informace na kina. Můžete tím také vyjádřit symbolickou podporu. P.P.S. Vím, že čtenáři Moviezone, takové informace nepotřebují a jsou schopni si tyto informace opatřit sami - nechci z nikoho dělat blbečka. A vím také, že Facebook každému nevoní, tak se prosím do mě nenavážejte:-)
Dabing Transformers: Revenge of the Fallen
0 0
reagovat
ad dabing traileru na TF2: Hlavne, ze tam Megan opravuje motorku, ja neviem co stale riesite...:D
531166
ad dabing traileru na TF2: Hlavne, ze tam Megan opravuje motorku, ja neviem co stale riesite...*:D*
0 0
reagovat
jo nový dabingy jsou zlo, už teď se děsím chvíle, kdy se budou předabovávat 80´s klasiky jako komando nebo Rocky. To nepřežiju
531160
jo nový dabingy jsou zlo, už teď se děsím chvíle, kdy se budou předabovávat 80´s klasiky jako komando nebo Rocky. To nepřežiju
0 0
reagovat
zjisteno, byl to David Novotny - katastrofa
531158
zjisteno, byl to David Novotny - katastrofa
0 0
reagovat
ten dabing je neuveritelne vdecne tema: sledoval nekdo vcera na CT1 Eso es? do titulku jsem nevydrzel, takze tipuji, ze Belmonda daboval Vojta Kotek. za pripadnou korekturu dekuji
531150
ten dabing je neuveritelne vdecne tema: sledoval nekdo vcera na CT1 Eso es? do titulku jsem nevydrzel, takze tipuji, ze Belmonda daboval Vojta Kotek. za pripadnou korekturu dekuji
0 0
reagovat
OMG!:o dnes jsem viděl dabovaný trailer na TF2 a je to ještě větší peklo, než jsem si dokázal, dle komentářu zde, představit. Snad to je jen amaterský dabing použitý na ukázku a celý film namluví někdo jiný a stokrát líp .. jinak je to výsměch všem co na filmu pracovali:(
531148
OMG!*:o* dnes jsem viděl dabovaný trailer na TF2 a je to ještě větší peklo, než jsem si dokázal, dle komentářu zde, představit. Snad to je jen amaterský dabing použitý na ukázku a celý film namluví někdo jiný a stokrát líp .. jinak je to výsměch všem co na filmu pracovali*:(*
0 0
reagovat
Tak Star Wars, no, tam jsou taky roboti. :)
531051
Tak Star Wars, no, tam jsou taky roboti. :)
0 0
reagovat

rcorp

Pokud myslis me, tak jsem tam byl na SW E3... takovy maly "normalni" film :)
531050
Pokud myslis me, tak jsem tam byl na SW E3... takovy maly "normalni" film :)
rcorp
0 0
reagovat
Jsou tam, o dva měsíce později a jenom jedna projekce, ale jsou. :)) Ale třeba třetí Piráti tam jsou o pár měsíců dříve zastoupeni hojněji. :)
531048
[link="http://www.kinocentral.cz/program.php?mes=10&rok=2007"]Jsou tam[/link], o dva měsíce později a jenom jedna projekce, ale jsou. *:))* Ale třeba třetí Piráti tam jsou o pár měsíců dříve zastoupeni hojněji. :)
0 0
reagovat
Divný.... :D
531047
Divný.... :D
0 0
reagovat
Silence: já myslím, že Vojta říkal, že byl právě na Transformerech v hradeckém Centrálu, ale možná si to s něčím pletu. :)
531046
Silence: já myslím, že Vojta říkal, že byl právě na Transformerech v hradeckém Centrálu, ale možná si to s něčím pletu. :)
0 0
reagovat
Ano, dávají i "normální" filmy, co předtím běželi v multikině, ale nepamatuju si, že by měli kdy na programu první Transformers třeba
531045
Ano, dávají i "normální" filmy, co předtím běželi v multikině, ale nepamatuju si, že by měli kdy na programu první Transformers třeba
0 0
reagovat
Silence: tak oni tam dávají i "normální" filmy, a takhle by to mohli propagovat jako speciální intelektuální verzi. :D
531022
Silence: tak oni tam dávají i "normální" filmy, a takhle by to mohli propagovat jako speciální intelektuální verzi. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se