Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44721 - 44740 Napsat příspěvek
Kouká někdo na Sestřičku Betty? Velmi zvláštní film s velmi zvláštním dabingem - "Máš slabost pro herce z pitomé mýdlové opery!" :D:D
504160
Kouká někdo na Sestřičku Betty? Velmi zvláštní film s velmi zvláštním dabingem - "Máš slabost pro herce z pitomé mýdlové opery!" *:D**:D*
0 0
reagovat
Dávám tomu maximálně týden, než se to na youtube objeví :)
505046
Dávám tomu maximálně týden, než se to na youtube objeví :)
0 0
reagovat
Psema: Co??? A je tam někde Marek? Jako víš, něco ve stylu standardního ,,K*rva, p*ča" ?:)
504954
Psema: Co??? A je tam někde Marek? Jako víš, něco ve stylu standardního ,,K*rva, p*ča" ?*:)*
0 0
reagovat
Hmm, takze asi teake budu muset koupit ;)
505068
Hmm, takze asi teake budu muset koupit *;)*
0 0
reagovat
haha, boo-ya sd suckers8)
504376
haha, boo-ya sd suckers*8)*
0 0
reagovat
Blu-ray exclusive. ;)
504372
Blu-ray exclusive. *;)*
0 0
reagovat

2 Psema

Proboha, řekni že to je někde na netu, už pět minut to hledam na youtube....
504371
Proboha, řekni že to je někde na netu, už pět minut to hledam na youtube....
2 Psema
0 0
reagovat
wtf :o
504370
wtf *:o*
0 0
reagovat
Teda alternativní začátek Wanted je slušný peklo - Míra Šimůnek jako středověkej zabiják a Tomáš Hanák jako král, co to schytá šípem z kuše do kebule. The most disturbing scene of the year.:D
504369
Teda alternativní začátek Wanted je slušný peklo - Míra Šimůnek jako středověkej zabiják a Tomáš Hanák jako král, co to schytá šípem z kuše do kebule. The most disturbing scene of the year.*:D*
0 0
reagovat

mihhi

thank you for....ehm:D
504419
thank you for....ehm*:D*
mihhi
0 0
reagovat
504418
http://the-numbers.com/dvd/charts/weekly/thisweek.php
0 0
reagovat
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte nějakou stránku, kde se ukazují výdělky DVD, něco jako boxofficemojo:D
504417
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte nějakou stránku, kde se ukazují výdělky DVD, něco jako boxofficemojo*:D*
0 0
reagovat
V úterý jsem koukl na ,,Gigli", když si to natrhalo tolik malin a opravdu ,,zážitek" vidět třeba Bena, jak křičí před zrcadlem jakýho, že to má na paži vytetovanýho bejka
504387
V úterý jsem koukl na ,,Gigli", když si to natrhalo tolik malin a opravdu ,,zážitek" vidět třeba Bena, jak křičí před zrcadlem jakýho, že to má na paži vytetovanýho bejka
0 0
reagovat

Cival

To bude asi tím. Jelikož mně Roberts nevadí, tak nemám důvod se netěšit, a ikdyby to zavánělo Wilsonem, tak i ten nebyl špatný.8)
504695
To bude asi tím. Jelikož mně Roberts nevadí, tak nemám důvod se netěšit, a ikdyby to zavánělo Wilsonem, tak i ten nebyl špatný.*8)*
Cival
0 0
reagovat
Soukromá válka pana Wilsona? štěk! dodnes doporučuju, nedokonalý, ale docela dobrý filmek. štěk! ;):D
504689
Soukromá válka pana Wilsona? štěk! dodnes doporučuju, nedokonalý, ale docela dobrý filmek. štěk! *;)**:D*
0 0
reagovat
Paradni? :o Spis smrdi Soukromou valkou pana Wilsona, "chytrou" zabavou, co po ni za pul roku nikdo nestekne. Imho na tyhle bezpohlavni komedie je Gilroye skoda... ale mozna se jen desim Julie Roberts, kterou nerad vidim u tak zajimavejch tvurcu jako je Soderbergh, Nichols nebo Gilroy... :(
504688
Paradni? *:o* Spis smrdi Soukromou valkou pana Wilsona, "chytrou" zabavou, co po ni za pul roku nikdo nestekne. Imho na tyhle bezpohlavni komedie je Gilroye skoda... ale mozna se jen desim Julie Roberts, kterou nerad vidim u tak zajimavejch tvurcu jako je Soderbergh, Nichols nebo Gilroy... *:(*
0 0
reagovat
Trailer na Duplicity je parádní, akorát jsem netušil, že to má být v komičtějším duchu. Jinak je to fajn a zdá se, že jde Guilroy ve stopách Bonda za Casina Royale.8)
504682
Trailer na Duplicity je parádní, akorát jsem netušil, že to má být v komičtějším duchu. Jinak je to fajn a zdá se, že jde Guilroy ve stopách Bonda za Casina Royale.*8)*
0 0
reagovat
Snad Pan a paní Smithovi ne?:-))) Já bych spíš řekl, že Semtex Blues, ale ono je to vlastně skoro totéž. Každopádně v tom filmu vidím snad pět filmů o tejných egentech, a to jsem jich zas tolik neviděl.:-) Ale jinak fajn.:+
504675
Snad Pan a paní Smithovi ne?:-))) Já bych spíš řekl, že Semtex Blues, ale ono je to vlastně skoro totéž. Každopádně v tom filmu vidím snad pět filmů o tejných egentech, a to jsem jich zas tolik neviděl.:-) Ale jinak fajn.*:+*
0 0
reagovat

KarelR

Nebo spis MR a MRS Jones mají remake???:D jinak julie roberts definitivne zmenila filmovy styl, nebo snad ne?:)
504674
Nebo spis MR a MRS Jones mají remake???*:D* jinak julie roberts definitivne zmenila filmovy styl, nebo snad ne?*:)*
KarelR
0 0
reagovat

Charlotte

International už má remake a místo Naomi tam obsadili Julii? :D
504672
International už má remake a místo Naomi tam obsadili Julii? *:D*
Charlotte
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se