Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44621 - 44640 Napsat příspěvek
Kostěj: Když jsem se ptal minulý týden, tak měl špatná celková čísla kopíí, originálních kopií a ani nevěděl, že by měl CineStar mít jakoukoliv na kolování... to bylo v době, kdy už Budějovice potvrdily pomalu i kdy jí mít budou... ;)

Ale je fajn, že mu napsalo víc lidí.. když jsem mu opravil ty počty kopií, tak se urazil a už nenapsal.. ale my se trochu známe... ;)
531859
Kostěj: Když jsem se ptal minulý týden, tak měl špatná celková čísla kopíí, originálních kopií a ani nevěděl, že by měl CineStar mít jakoukoliv na kolování... to bylo v době, kdy už Budějovice potvrdily pomalu i kdy jí mít budou... ;) Ale je fajn, že mu napsalo víc lidí.. když jsem mu opravil ty počty kopií, tak se urazil a už nenapsal.. ale my se trochu známe... ;)
0 0
reagovat

CB Cinestar

"Film Transformers: Pomsta poražených hrajeme od 25.6. i v originální verzi s českými titulky"
muhehehehehehehehhehehehehehe 8) :+ :+ :+ :+ :+

531856
"Film Transformers: Pomsta poražených hrajeme od 25.6. i v originální verzi s českými titulky" muhehehehehehehehhehehehehehe *8)* *:+* *:+* *:+* *:+* *:+*
CB Cinestar
0 0
reagovat

Z Plzně - Cinestar


Vážený pane,
podle vyjádření distributora (Bonton) mám informaci, že z celkového počtu 40
kopii Transformers 2 bude 33 kopii s dabingem a 7 kopii s titulky. Z toho budou 2 kopie
kolovat v multikinech CineStar. Je tedy jasné, že jedna originální verze
dorazí i do Plzně. Přesný datum neznám, ale po zahájení premiéry budu vědět
víc.
S pozdravem

Rudolf Jastraban
generální manažer
531846
Vážený pane, podle vyjádření distributora (Bonton) mám informaci, že z celkového počtu 40 kopii Transformers 2 bude 33 kopii s dabingem a 7 kopii s titulky. Z toho budou 2 kopie kolovat v multikinech CineStar. Je tedy jasné, že jedna originální verze dorazí i do Plzně. Přesný datum neznám, ale po zahájení premiéry budu vědět víc. S pozdravem Rudolf Jastraban generální manažer
Z Plzně - Cinestar
0 0
reagovat

Ještě něco k dabovaným filmům v kinech, tentokrát ze Zlínského Golden Apple Cinema

"Dobrý den,
film Transformers 2 a Harry Potter 6 budeme promítat s českým dabingem, ale budeme se snažit je nasadit i v originálním znění. Určitě to nebude hned v premiérovém týdnu, proto doporučuji sledovat naše webové stránky anebo programy, kde tahle informace bude uvedená. Je také možné, že nebudou filmy v originálním znění nasazené v multikině, ale ve Velkém kině.

Přeji pěkný den

Hana Novotná
vedoucí provozní manažerka"

No.. aspoň něco :)
531840
"Dobrý den, film Transformers 2 a Harry Potter 6 budeme promítat s českým dabingem, ale budeme se snažit je nasadit i v originálním znění. Určitě to nebude hned v premiérovém týdnu, proto doporučuji sledovat naše webové stránky anebo programy, kde tahle informace bude uvedená. Je také možné, že nebudou filmy v originálním znění nasazené v multikině, ale ve Velkém kině. Přeji pěkný den Hana Novotná vedoucí provozní manažerka" No.. aspoň něco :)
Ještě něco k dabovaným filmům v kinech, tentokrát ze Zlínského Golden Apple Cinema
0 0
reagovat
VCB je fajn :)
531818
VCB je fajn :)
0 0
reagovat
Njn, z poloviny mě to nebaví a z té druhé to z toho lezu po zdi...ale třeba mi to někdy v budoucnu sedne líp. :)
531811
Njn, z poloviny mě to nebaví a z té druhé to z toho lezu po zdi...ale třeba mi to někdy v budoucnu sedne líp. :)
0 0
reagovat
shame on you, je to genialni film :) ... na filmovy noci sem ho videl jako predposledni (takze nekdy ve dve v noci) a nemoh sem z nej odvratit zraky
531809
shame on you, je to genialni film *:)* ... na filmovy noci sem ho videl jako predposledni (takze nekdy ve dve v noci) a nemoh sem z nej odvratit zraky
0 0
reagovat
Ok, tak na to kašlu a jdu koukat na Švéda. :D
531808
Ok, tak na to kašlu a jdu koukat na Švéda. *:D*
0 0
reagovat
žádnej twist si nepamatuju... změnu stylu taky ne
531807
žádnej twist si nepamatuju... změnu stylu taky ne
0 0
reagovat
Dojde v druhé polovině Vicky Cristiny Barcelony k nějakému twistu, změně stylu nebo významovému posunu, nebo to pojede stejným způsobem jako první půlka? :)
531804
Dojde v druhé polovině Vicky Cristiny Barcelony k nějakému twistu, změně stylu nebo významovému posunu, nebo to pojede stejným způsobem jako první půlka? :)
0 0
reagovat
St: Aha,uz chapu,jak si to myslel ;):D
531752
St: Aha,uz chapu,jak si to myslel ;):D
0 0
reagovat
St:sou to dva trl v dvd formatu (pustis tak,ze neotevres soubor,ale slozku video_ts)
Deiwi:To je alternativni nazev ;)
531751
St:sou to dva trl v dvd formatu (pustis tak,ze neotevres soubor,ale slozku video_ts) Deiwi:To je alternativni nazev ;)
0 0
reagovat

KARLOS

Onehdy jsem viděl film Ohrožení Brittanicu, ale to asi nebude ono, viď? :))
531728
Onehdy jsem viděl film Ohrožení Brittanicu, ale to asi nebude ono, viď? *:))*
KARLOS
0 0
reagovat
pockej je to teda DVDcko nebo CDcko? :D
531720
pockej je to teda DVDcko nebo CDcko? *:D*
0 0
reagovat
Jak jistě víte, jsem fanda Titanicu... Proto sem neodolal a koupil v trafice Bčkový film Brittanic - byla to sesterská loď Titanicu, poslední ze zamýšlené trojky (a Titanic byl druhá loď)... Mno, film není Bčko, ale C-Dčko, ale to stranou, na DVDčku byl skvělý trailer na něj a plus trailer na Tyrannosaurus rexe.... Nevím, co je větší zlo, posuďte sami - link

ps: Omlouvám se za CZShare ;)
531716
Jak jistě víte, jsem fanda Titanicu... Proto sem neodolal a koupil v trafice Bčkový film Brittanic - byla to sesterská loď Titanicu, poslední ze zamýšlené trojky (a Titanic byl druhá loď)... Mno, film není Bčko, ale C-Dčko, ale to stranou, na DVDčku byl skvělý trailer na něj a plus trailer na Tyrannosaurus rexe.... Nevím, co je větší zlo, posuďte sami - http://czshare.com/files/739139/xFcM/ ps: Omlouvám se za CZShare ;)
0 0
reagovat
á osobně považuji Démanty noci za příšernou blbost (slušně řečeno , připadalo mi to, jako by to točil nějaký naprostý amatér. Výjimečný film to určitě je... pro mě je to výjimečná volovina :-

Kdysi jsem na tom byl jako na školním představení v kině... pozitivum to mělo.. stačil jsem si během toho zpracovat slohovku z Nj na téma Einkaufen
531445
á osobně považuji Démanty noci za příšernou blbost (slušně řečeno , připadalo mi to, jako by to točil nějaký naprostý amatér. Výjimečný film to určitě je... pro mě je to výjimečná volovina *:-* Kdysi jsem na tom byl jako na školním představení v kině... pozitivum to mělo.. stačil jsem si během toho zpracovat slohovku z Nj na téma Einkaufen
0 0
reagovat
Démanty noci - vskutku výjimečný film. Kučera s Ondříčkem jsou vskutku čarodějové.
531440
Démanty noci - vskutku výjimečný film. Kučera s Ondříčkem jsou vskutku čarodějové.
0 0
reagovat
Na "Démanty noci" nechť se podívají jen ti nejodvážnější. Cival je sice pochválil (link ale pokud vyloženě neprahnete po artu, tak vás ta hodina unudí k smrti.
531436
Na "Démanty noci" nechť se podívají jen ti nejodvážnější. Cival je sice pochválil (http://www.moviezone.cz/clanek/14784-5x-s--ne-ceskymi-filmy/), ale pokud vyloženě neprahnete po artu, tak vás ta hodina unudí k smrti.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Ten mě vůbec nezajímá.8)
531434
Ten mě vůbec nezajímá.*8)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

Disketa

Dávaj Eurovision Song :-)))))
531433
Dávaj Eurovision Song :-)))))
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se