Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44381 - 44400 Napsat příspěvek
Lidi nevíte jestli nebudou dávat něco zajímavýho na MFF? Snad kromě toho antikrista jsem na nic nenarazil.
533820
Lidi nevíte jestli nebudou dávat něco zajímavýho na MFF? Snad kromě toho antikrista jsem na nic nenarazil.
0 0
reagovat
Boze boze, pozera niekto na Before Sunset na Prime? Ten dabing je TOTAL HOROR! Nemyslim tie hlasy, aj ked aj tie su hrozne, skorej mi ide o ten preklad. Uz minimalne 10x som nasiel miesto, ktore totalne zle prelozili. Ale tak, ze si tam vymysleli nieco ine.:-:- Fuj...
533677
Boze boze, pozera niekto na Before Sunset na Prime? Ten dabing je TOTAL HOROR! Nemyslim tie hlasy, aj ked aj tie su hrozne, skorej mi ide o ten preklad. Uz minimalne 10x som nasiel miesto, ktore totalne zle prelozili. Ale tak, ze si tam vymysleli nieco ine.*:-**:-* Fuj...
0 0
reagovat

pátek 13

byl něco strašného, půl filmu se souložilo jen proto že na to máme rating, druhou půlku super atlet s podzemní jeskyní skoro ala batman vyvražďuje snad nejblbější partičku teenagerů co jsem zatím viděl (asi proto dodali hned dvě) celou dobu jsem se u toho válel smíchy ve smyslu, to si dělají prdel...:-:-:-
ps žáden strach, v podstatě ani zajímavé jatka, hlavní plus filmu byla postelová scéna s kamerou... pěkná holka :D
533669
byl něco strašného, půl filmu se souložilo jen proto že na to máme rating, druhou půlku super atlet s podzemní jeskyní skoro ala batman vyvražďuje snad nejblbější partičku teenagerů co jsem zatím viděl (asi proto dodali hned dvě) celou dobu jsem se u toho válel smíchy ve smyslu, to si dělají prdel...*:-**:-**:-* ps žáden strach, v podstatě ani zajímavé jatka, hlavní plus filmu byla postelová scéna s kamerou... pěkná holka *:D*
pátek 13
0 0
reagovat
Jak to vubec vypadá s filmem o Freddie Mercurym ? Poslali to uplně k ledu? Škoda, protože představitel je více než jasný 8)
533635
Jak to vubec vypadá s filmem o Freddie Mercurym ? Poslali to uplně k ledu? Škoda, protože představitel je více než jasný *8)*
0 0
reagovat
A zrovna teď jsem přečetl, že sequel Pátku by se měl odehrávat na sněhu. Zajímavá obměna. Zimní horrory mám rád.
533601
A zrovna teď jsem přečetl, že sequel Pátku by se měl odehrávat na sněhu. Zajímavá obměna. Zimní horrory mám rád.
0 0
reagovat

PetaBlack

Ten trailer všechny vraždy neprozradil. Často to vypadá, že v té scéně umřeli, ale zabije je až dál. A imho ne v tom pořadí jak v traileru.
533600
Ten trailer všechny vraždy neprozradil. Často to vypadá, že v té scéně umřeli, ale zabije je až dál. A imho ne v tom pořadí jak v traileru.
PetaBlack
0 0
reagovat
Subkategorie pecka a subkategorie srágora
533592
Subkategorie pecka a subkategorie srágora
0 0
reagovat
To prirovnanie pana Dura je samozrjeme mimo, pretoze Evil Dead aj Hostel su obidva uzasne horory, ale kazdy spada do inej subkategorie takze tazko ich porovnavat :)
533591
To prirovnanie pana Dura je samozrjeme mimo, pretoze Evil Dead aj Hostel su obidva uzasne horory, ale kazdy spada do inej subkategorie takze tazko ich porovnavat *:)*
0 0
reagovat
duro: Když je to takhle radikální, tak už jsem v obraze.

Tím pádem postačí, když zůstanu u traileru, který už vlastně všechny ty mordy hezky popořadě prozradil sám.
533589
duro: Když je to takhle radikální, tak už jsem v obraze. Tím pádem postačí, když zůstanu u traileru, který už vlastně všechny ty mordy hezky popořadě prozradil sám.
0 0
reagovat
Porovnávať Freddy vs. Jason s novým Piatkom trinásteho je asi ako porovnávať Evil Dead s Hostelom.
533575
Porovnávať Freddy vs. Jason s novým Piatkom trinásteho je asi ako porovnávať Evil Dead s Hostelom.
0 0
reagovat
Freddy vs Jason je naprostá pecka:+ u tohodle hororu sem se nemálo nasmál a na projekci supr věc8)
533571
Freddy vs Jason je naprostá pecka*:+* u tohodle hororu sem se nemálo nasmál a na projekci supr věc*8)*
0 0
reagovat
Nevíte náhodou někdo něco o finském filmu "The Visitor"? Trailer vypadá velmi zajímavě link a hraje tam Pavel Liška!
533570
Nevíte náhodou někdo něco o finském filmu "The Visitor"? Trailer vypadá velmi zajímavě http://www.youtube.com/watch?v=T2ws6cF2F9A a hraje tam Pavel Liška!
0 0
reagovat

PetaBlack

Freddy vs. Jason je naprosto parádní film :+
Nový Pátek mu nešahá ani po kotníky
533569
Freddy vs. Jason je naprosto parádní film *:+* Nový Pátek mu nešahá ani po kotníky
PetaBlack
0 0
reagovat
Rozhodne horsi, Freddy vs. Jason je neuveritelna zabavka, novy Friday je proste sracka, zdegenerovany chlapec beha a skace ako najlepsi atlet, ma vybudovanu podzemnu skrysu a plati za elektricku energiu :D
533568
Rozhodne horsi, Freddy vs. Jason je neuveritelna zabavka, novy Friday je proste sracka, zdegenerovany chlapec beha a skace ako najlepsi atlet, ma vybudovanu podzemnu skrysu a plati za elektricku energiu *:D*
0 0
reagovat
Jardus : Horší / lepší než ,,Freddy vs. Jason"? (který mi třeba vůbec nevadil a bral jsem ho, z dnešního pohledu naivně, jako symbolickou tečku, kdy oba pánové mohou jít spokojeně do zaslouženého důchodu).
533566
Jardus : Horší / lepší než ,,Freddy vs. Jason"? (který mi třeba vůbec nevadil a bral jsem ho, z dnešního pohledu naivně, jako symbolickou tečku, kdy oba pánové mohou jít spokojeně do zaslouženého důchodu).
0 0
reagovat
Nudná sračka ;)
533564
Nudná sračka *;)*
0 0
reagovat

Friday the 13th

Co si myslíte o remaku Pátku Třináctého ?:)
533558
Co si myslíte o remaku Pátku Třináctého ?*:)*
Friday the 13th
0 0
reagovat

Twilight

Musím se přiznat, že to nebylo zase tak hrozné - alkohol dostatečně otupil nervové zakončení a já se jakýmsi zvrhlým způsobem u tohoto veledíla docela bavil (rozuměj na účet filmu a herců). Zažil jsem fakt už horší věci, např. trhání zubů moudrosti;) Opakované shlédnutí ale nedoporučuji.
533519
Musím se přiznat, že to nebylo zase tak hrozné - alkohol dostatečně otupil nervové zakončení a já se jakýmsi zvrhlým způsobem u tohoto veledíla docela bavil (rozuměj na účet filmu a herců). Zažil jsem fakt už horší věci, např. trhání zubů moudrosti*;)* Opakované shlédnutí ale nedoporučuji.
Twilight
0 0
reagovat
BTW s tím Twilight mě to neježe bolelo, ale navíc jsem aj předčasně ... vypnul přehrávač (:
533504
BTW s tím Twilight mě to neježe bolelo, ale navíc jsem aj předčasně ... vypnul přehrávač (:
0 0
reagovat

Memphis

Pineapple Express se musí sledovat high, když jseš spolu s filmem na stejné vlně, tak je to samozřejmě eště o něco lepší (:
533503
Pineapple Express se musí sledovat high, když jseš spolu s filmem na stejné vlně, tak je to samozřejmě eště o něco lepší (:
Memphis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se